Blog

Tamamlayıcı Etkileri İle Odasen Aksesuarları

inegöl aksesuar, 2023 aksesuar, tamamlayıcı aksesuar, modern aksesuar, ev dekor ürünleri

Günümüzde evlerimizde fazlasıyla tercih ettiğimiz ve zevklerimizi maksimum ölçüde ortaya koyacak aksesuarlara yer vermekteyiz. Bu aksesuarlar kimi zaman yatak odamızda kimi zaman yemek odamızda kimi zaman ise salonlarımızda yer edinmektedir. Hem daha modern bir görünüm elde etmek hem de farklı bir hava katmak için kullanılmaktadır. Aksesuar çeşitliliği ve kullanımının öneminin yanında uyum konusunun da dikkate alınması gerekmektedir. Evlerimizde kullandığımız duvar renkleri ile de örtüşebileceğini düşündüğümüz aksesuarlara yer vermemiz gerekmektedir.

Özellikle salonlarımızda çok daha modern ve şık bir görünüm edinmek için farklı obje tercihlerine gidebilmekteyiz. Bu kimi zaman bir konsol olurken kimi zaman şifonyer, çerçeveli ayna veya dresuar olabilmektedir. Evlerinizde bir değişikliğe gitmek istiyor ve bu değişikliğin ruhunuza dokunmasını istiyorsanız odasen mobilya bu noktada sizlerin destekçisi olacaktır.

Her türlü aksesuar seçimlerinizde farklı stil ve model skalası ile karşınıza çıkmakta ve evinizin tamamlayıcısı olabilmektedir. Farklı mobilya seçeneklerinden dolaplara, ayna motiflerine ve ahşap yapılı sehpalara evinizin eksik her parçasını giderebilirsiniz. Tüm bu aksesuar çeşitliliğini en kaliteli ve en uygun fiyat avantajları ölçüsünde sağlamakta, beğeninizi ilke edinmekteyiz.

Şık Aksesuar Seçimi İle Tarzınızı Yansıtın

Birbirinden farklı renk seçeneğine sahip aksesuarları en uygun fiyat avantajları ile edinerek evlerinizin başköşesine alabilirsiniz. Zigon sehpa modelleri, dekoratif çiçek rafları, uygun fiyatlı mobilya seçimleri ile şıklığı tek adımda yakalayabilirsiniz.  Böylelikle tamamlayıcı ürünlerle yaşam alanlarınıza şıklık katarak bambaşka bir boyuta erişebilirsiniz. Yaşam alanlarınıza birbirinden güzel tasarıma sahip aksesuarlar sizin en çok dikkat ettiğiniz hususlar olabilir. Ancak bu durum yatak odaları için farklı unsurlar taşımaktadır. Böylelikle aksesuar seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar göz önüne alınmalıdır. Bunlar;

 • Kişisel istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurun
 • Odanızın büyüklüğüne ve aksesuarın büyüklüğüne dikkat edin
 • Ortama ve konulacak yere uygun aksesuarlar seçilmelidir.
 • Aksesuarın güzelliğinin yanında renk uyumu da dikkate edilmelidir.

Özel tasarım motiflere sahip aksesuarlar, dileğiniz şekilde kombinlenebilmektedir. İster evlerinizde isterseniz de ofislerinizle rahatlıkla yer verebileceğiniz zengin içerikli tamamlayıcı ürünler, oldukça uygun fiyatlar dahilinde zevkinize sunulmaktadır. Yaşam alanlarınızın her noktasına hitap eden aksesuarları dilediğiniz an odesan mobilya internet sitesi üzerinden veya bizzat ziyaret ederek edinebilirsiniz.

Her zevke hitap eden aksesuarlarında farklı renk kullanımına da yer vererek evinizin her noktasına tat kazandırmanızı sağlamaktadır. Aksesuar seçimlerinde ayrıca fazlasıyla tercih konusu olan vazo, dresuar ve aynı zamanda ayna modelleri ile farlı pek çok alanda seçim olanağı sağlanmaktadır.

Aksesuar seçimlerinin doğru yapılabilmesi noktasında mobilya renk uyumlarına ve duvar kağıdı seçimlerinize de göz gezdirebilirsiniz. Bunun yanı sıra oturma odası, mutfak, yatak odası ve hatta banyonuz için tercih edebileceğiniz farklı aksesuarları değerlendirebilirsiniz. Özellikle modern bir görünüm sağlama noktasında ahşap yapı malzemesine yer verebilirsiniz. Bunun yanında klasik bir yapıda döşenmiş yaşam alanlarınız için ise gold veya metal işlemeli farklı aksesuar seçimi ile de evlerinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Aksesuar Seçimleri Nasıl Yapılmalıdır?

Evlerimizi dekore ederken en fazla zorlandığımız ve fazlasıyla çözüm ürettiğimiz konuların başında hiç şüphesiz aksesuar ürünleri gelmektedir. Fazlasıyla kafa karışıklığına sebebiyet veren aksesuar seçimlerinde evinizin havasını gözetmek yeterli olacaktır. Kendi zevk ve isteğiniz ölçüsünde şekillendireceğiniz aksesuarlar, tarzınızı yansıtacaktır. Özellikle aksesuarlarınızın evinizin hangi bölümüne daha çok yakışacağını saptamak bu noktada atılacak ilk adım olmalıdır. Aynı zamanda yaşam alanlarında yer verdiğimiz aksesuarların evin havasını değiştirmesi ve çok daha ferah bir görünüm edinmesi noktasında önem kazanacaktır.

Yaşam alanlarımızda veya ofislerimizde en fazla ihtiyaç duyduğumuz star parça aksesuarın daha önceden saptanması alışveriş sürecinizi de kolaylaştıracaktır. Bu noktada çok daha ferah ve aydınlık bir ortam için özellikle yalın renklere sahip aksesuar seçimi gerekmektedir. Modern, retro, elegant veya klasik her türlü zevkinize göre aksesuarları bulabileceğiniz odasen mobilya bu noktada en büyük yardımcınız olacaktır. Dekore etmek istediğiniz odanın merkez noktasını seçebilir ve bu noktaya en uygun olacağını düşündüğünüz parça ile seçime devam edebilirsiniz. Özellikle yalın renk tonunda tercih edilen aksesuarlar hem şık hem de modern bir görünüm sağlayacaktır. Yine aynı şekilde ev veya ofislerinizin çok daha aydınlık bir görünüm edinmesi noktasında ayna tercihine gitmeniz gerekecektir.

Aksesuar seçimlerinde göz önünde bulundurulması gereken bir diğer etken ise zemin rengi olmaktadır. Objeyi kullanacağınız alanın oldukça karmaşık renklere sahip olması, aksesuarlarınızı gölgeleyecektir. Bu durumda hem aksesuar seçiminiz sönük gözükecek hem de istediğiniz havaya edinememenize yol açacaktır. Özellikle tercih edeceğiniz zeminin düz renklere sahip olması aksesuarlarınızın ön plana çıkmasını sağlayacak evlerinizin çok daha ferah bir görünüm edinmesini sağlayacaktır.

Sevdiklerinize alacağınız bir hediyeyi aksesuar olarak seçmişseniz bu anlamda hediyeyi vereceğiniz kişinin bu aksesuarı nerede kullanacağına dair fikirler edinin. Söz konusu ürünlerin birbiri uyumu ve hediyeyi alacak kişinin yaşam alanları da bu anlamda önem kazanmaktadır.

3 thoughts on “Tamamlayıcı Etkileri İle Odasen Aksesuarları

 1. binance konts dedi ki:

  Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

 2. Your article helped me a lot, is there any more related content? Thanks!

 3. binance代碼 dedi ki:

  Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir