72 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ürünü Görüntüle

Asos Şifonyer

3.600,00
Odasen Mobilya Atina Yatak Odası
Ürünü Görüntüle

Atina Şifonyer

17.850,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Şifonyer

5.610,00
Ürünü Görüntüle

Babil Şifonyer

3.700,00
Balta Yatak Odası Takımı Odasen Mobilya
Ürünü Görüntüle

Balta Şifonyer

3.750,00
Begin Gold Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Gold Şifonyer

4.900,00
Begin Gümüş Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Gümüş Şifonyer

4.900,00
Bohem Yatak Odası
Ürünü Görüntüle

Bohem Şifonyer

6.000,00
Crea Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Crea Şifonyer

12.950,00
Dietro Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Dietro Şifonyer

10.000,00
Dior Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Dior Şifonyer

14.450,00
Ürünü Görüntüle

Efes Şifonyer

15.521,00
 

Şifonyer

Yatak odanızın mobilyalarını birbirine bağlayan, aynı zamanda çok amaçlı olarak kullanım özgürlüğü sağlayan şifonyerler en güzel tasarımları ile birlikte Odasen Mobilya ürün kataloglarında yer almaktadır. Yatak odanızı yeniden tasarlıyorsanız vazgeçilmez ürünlerden olan şifonyerler tarzınızı yansıtırken muhteşem bir tasarım ile yatak odanıza renk katmaktadır.

Farklı renkler ile farklı çekmece seçenekleri sunan şifonyerler aynı zamanda farklı materyaller ile üretilmektedir. Bu sayede uzun yıllar kullanım imkanı veren mobilyalar modern haliyle uzun yıllar sonra kendisini yeni gösterir. Evinize ve yatak odanıza uygun olarak 3 çekmeceli bir şifonyer yeterli olabilir. Ancak daha kalabalık aileler ve eşyası çok olan çiftler için dört hatta 5 ve 6 çekmeceli olarak en geniş ürün çeşidi Odasen Mobilya bünyesinde bulunmaktadır. Böylelikle dekore edeceğiniz yatak odanız için büyük bir depolama imkanı veren şifonyerler yatak odası takımları ile birlikte alınabilir. Öyle ki en güzel tarz yatak odası takımları yine odasen.com sayfalarında sizleri beklemektedir.

Yatak Odası İçin Şifonyer Gerekir mi?

Özellikle hanımların vazgeçilmez mobilya parçalarından olan şifonyerler aynı zamanda makyaj masası olarak kullanılabilmektedir. Böylelikle yerden tasarruf edebileceğiniz işlevselliği bulunan şifonyer seçiminde odanızın rengi, mobilyalarınız ve diğer hususlara göre ayrıntılı olarak seçenekleriniz mümkündür. Bu seçenekleri filtreleme imkanı ile dijital ortamlarda ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Bu sebeple odasen.com sizlerin en önemli sayfanız olur.

Bütçenize dost şifonyer arayışında olanlara Odasen Mobilya seçeneklerinden faydalanabilir. Hatta kampanyalar eşliğinde çok daha uygun şartlarda alım mümkündür. Yatak odasında ihtiyacınız olan karyola, yatak, baza, başlığı ile gardırop ve komodinler gibi diğer tüm mobilyalarınızı en uygun bütçelerle alım imkanı sağlayan Odasen Mobilya kendi özgün tasarımları ile şifonyer tasarımlarına da yön vermektedir.

Neden Şifonyer Almalıyım?

Yeni bir yatak odası şifonyeri için alışveriş yaptığınızda, öncelikle içine gerçekte ne gireceğini belirlemeniz gerekir. Şifonyerler çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. Ancak hepsi eşit yaratılmamıştır. Örneğin, kazakları bir çekmecede saklamayı planlıyorsanız, çekmece boyutunun onları alacak kadar derin olması gerekir. Bir kazak için küçük olmasına rağmen bir çorap için büyük gelebilir.

Yatak odası için şifonyerler birçok işlevi yerine getirir. Saklayacak mücevherleriniz veya başka değerli eşyalarınız varsa kilitli çekmeceye sahip şifonyer iyi bir alternatif olabilir. Ne kadar saklamanız gerektiğini bilmek, tekli, çiftli ve hatta üçlü bir şifonyer boyutuna ihtiyacınız olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacaktır. Belki de parçanın uzun ve dar olması, hatta alanı en üst düzeye çıkarmak için göğüste bir sandık olması gerekir. Bazı yatak odalarında birden fazla şifonyer için yer bulunur. Bu anlamda her bir parçanın işlevini düşünmeden hareket edersiniz. Yine de yeterli depolama alanınız olmayabilir.

Yatak odası mobilyaları söz konusu olduğunda, çoğu insan bir şifonyerin mutlak bir gereklilik olduğunu düşünme eğilimine girmektedir. Bu standart olarak insanın kendisini şartlandırması ile ilgilidir. Ancak bir şifonyer, eksiksiz bir yatak odası mobilya takımının parçası gibi görünse de, gerçekten ihtiyacınız olan bir şey mi bu sorunun üzerinde durmak gerekir. Ancak özellikle belirtmek gerekir ki giysilerinizi saklamak veya odanızı düzenli tutmak için aslında bir yatak odası şifonyeri gerekli değildir.

Depolama Alanı Şifonyerler

Odanızda yeteri kadar büyük bir gardıroba sahipseniz aslında saklama ve depolama alanı olarak yeterince yeriniz vardır. Ancak sürekli giysi almayı düşünen biriyseniz size bir şifonyer yetmeyebilir. Keyifli olarak yaptığınız alışverişlerden uzak durmak, alışverişleri bırakmak bu anlamda çözüm olabilir. Ancak şifonyerler sadece elbiseler için depolama alanı değildir. Çok farklı amaçlar için kullanılabilir. Bu sebeple amaçlarınıza hizmet edecek şifonyer çeşitleri istediğiniz büyüklük ve çekmece sayısıyla Odasen Mobilya ile evinize, yatak odalarınıza gelmektedir.

Şifonyerler, alanınız için hem saklama hem de dekor görevi gören herhangi bir yatak odasının önemli bir parçasıdır. Tarzınıza ve çalıştığınız alana uygun şifonyer tiplerini ve şifonyer tasarımlarını seçmek çok önemlidir. Yatak odası şifonyerinizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılaması ve yolunuza çıkmaması önemlidir. Hangi şifonyerlerin yatak odanızın estetiğine ve saklama ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemek için belli başlı olarak ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmanız gerekir. Böylelikle ihtiyaçlarınıza çözüm sunacak olan Odasen Mobilya size sayısız tarz ve çeşitleriyle şifonyer sunmaktadır.

Bebek Odalarında Şifonyerler

Şifonyerler yatak odalarındaki ölü boşlukları doldurmak için de kullanılabilir. Hatta üzerine dekoratif ürünler koymayı tercih edebilirsiniz. Ancak bebek odalarında çok büyük görevleri olan şifonyerlerden bahsetmek mümkündür. Bir bebek geldiğinde, sayıları artan oyuncaklar, bebek bezi çantaları, giysiler ve hediyeler nedeniyle kesinlikle dağınıklık vardır. Böylece bir şifonyer, tüm dağınıklığı uzak tutmak için kullanışlı olur.

Şifonyerler dekoratif saklama parçalarına çok benzer görünse de, hangisini seçeceğinizi etkileyebilecek birkaç farklılık vardır. Şifonyerler, üstte saklama alanı ve ayna için bir yer oluşturmak amacıyla tipik olarak geniş ve kısadır. Çok sayıda çekmece sağlamak ve minimum yer kaplamak için sandıklar dar ve uzun olarak tasarlanır. Bu farklı depolama türleri arasında seçim yapmak, alanınızın ihtiyaçlarına ve bu mobilyayı günlük rutininizde nasıl kullanmayı planladığınıza bağlı olmaktadır. Kullanım amaçlarınıza uygun olarak en güzel şifonyerler odasen.com ile evinize gelir.