Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

 

Saksı-vazo-küpler

Evimizde mobilyaların şıklığına eşlik eden ve onların tamamlayıcı unsurları olarak aksesuarlar yaşamımızda önemli bir yer tutar. Hatta bazı kimseler çok sık aksesuar yerleşimi üzerinde durmaktadır. Bu aşamada oturma odası takımları, kanepeler, mutfak mobilyaları ve yemek odası gibi mobilya alımlarında mutlaka tarzınızı yansıtan aksesuar seçiminde çiçekler, yapay çiçekler, saksılar, vazolar ve küpler önem kazanmaktadır. Yaz kış her mevsim çiçekler evimizin içinde ve dışında en önemli aksesuarlar olmaktadır. Hatta her mevsim farklı çiçekler ile yaşam alanlarına renk katan kişilerden bahsetmek mümkündür. Bu aşamada dekorasyonunuza renk katan çiçekler kadar önemli saksılarda aksesuarların vazgeçilmezi olmaktadır. Öyle ki insanlar üzerinde bıraktığı etki nedeniyle her yerde çiçekler sizleri karşılayabilir. Bu sebeple Odasen Mobilya aksesuarlarınıza renk katabilmek için birbirinden güzel tasarımlara sahip saksılara yer vermektedir.

Saksı Aksesuarları Odasen Mobilya’da

Çiçekler ve saksılar, güzellik ve pozitif enerji getirdikleri için her evin vazgeçilmez parçalarıdır. Sanatsal ve benzersiz saksılar, çiçek bitkilerinizin güzel cazibesini büyük ölçüde vurgulayacaktır. Bu nedenle özellikle çiçekleri ile kendisi ilgilenenler için önemli aksesuarlar bulunmaktadır. Bir evin içinde veya dışında herhangi bir alanda kesinlikle harika durabilecek yaratıcı bir bahçe tasarlayabilirsiniz. Böylelikle tüm aşamaları kendiniz kaydedebilirsiniz. Ama muhtemelen çiçeklerinizi dikmek için çok sayıda farklı materyallerden üretilen saksı ile kaplar satın almanız gerekir. Böylelikle birden fazla alternatifiniz odasen.com sizlere sayısız fırsatlar verecektir. Saksılar ile birlikte bu çiçeklerinizi süsleyecek bazı yollara ihtiyacınız olacak. Saksılar ile kaplar veya diğer sade çiçek kaplarını süslemek aslında çok kolaydır ve bunu yapmanın pek çok farklı yaratıcı yolu vardır. Modern görünümü kadar ilginç tasarımı ile çağdaş bir saksı çiçeklerinizi en güzel haliyle sizlere yansıtır. Hatta çiçeklerinizin hayat bulması için saksılar büyüklüğüne göre önem taşımaktadır. Bu anlamda saksınızı değiştirmek istediğinizde de yine adresiniz odasen.com olacaktır.

Modern Vazoların Adresi Odasen Mobilya

Dekorasyonda her zaman trend olan vazolar evinizin en güzel köşesinde daima kendisine yer bulmuştur. Bu anlamda dekoratif vazolar, herhangi bir alanın görünümünü ve hissini değiştirmenin harika bir yoludur. Muhteşem çiçekler ile dekore edilmiş vazolar, bir odaya anında hayat katabilir. Vazoların evinizin görünümünde nasıl büyük bir fark yaratabileceğine odasen.com ürün seçenekleri ile şahit olursunuz. Giriş yoluna, bazı konsol masalarına veya daha fazlasına oturma odaları için vazolar yerleştirerek arkadaşlarınızı ve ailenizi hoş karşılayın ve onlar üzerinde sonsuz bir izlenim bırakın. Ayrıca bazı vazoları raflarda sergileyebilirsiniz. Boş bir oturma odası köşeniz varsa, zemin vazosu bu alanı doldurmanın harika bir yoludur. Bir zemin çiçek vazosu, boş alanın daha dolgun görünmesini sağlayabilir. Girişte de içinde birkaç çubuk bulunan bir zemin vazosu yerleştirebilirsiniz. Bu misafirlerinizi sıcak bir şekilde karşılar ve aynı zamanda evinizin şık görünmesini sağlar. Sıcacık bir gecede bir mum yakmaya ne dersiniz? Egzotik görünümlü mum koleksiyonunuzu cam vazoda sergileyebilirsiniz. Geniş ağızlı vazolarda kokulu mumlar, romantik bir akşam yemeği için mükemmel olur. Vazoyu mumları ve diğer sofra takımlarını güzelce düzenleyin ve alanın birbirine çekilmiş görünmesini sağlayın. Açık mutfağınızı yemek alanından cam vazolar yerleştirerek ayırabilir ve içini bitki veya çiçeklerle doldurabilirsiniz. Bu şeffaf vazolar, odaya doğal bir duvar yanılsaması yaratabilir veya iki alan için ayırıcı görevi görebilir. Vazolar, şömine rafının yanına veya bir pencere pervazının yanına yerleştirildiğinde bile harika görünür. Banyolarda renkli dekoratif vazolara çiçek ve bitkiler yerleştirmek, o alana taze bir hava katabilir. Bununla da kalmayıp, banyolarda kristal vazolar ya da içinde biraz deniz kabuğu ya da su ve çiçek yaprakları olan cam vazoları lavabonun yanında ya da bir rafta saklayabilirsiniz. Porselen, çini, seramik, cam ve toprak kaplardan yapılan onlarca çeşit vazo odasen.com ile filtreleme özelliği sayesinde sizleri beklemektedir.

Kapaklı Küp Çeşitleri

Esrarengiz görünümü ile küpler kişiler üzerinde gizemli bir sır bırakmaktadır. Bu sır ile herkes içerisinde ne olduğunu merak eder. Özellikle Avrupa ile kendilerine aksesuarlarda yer edinen küpler aksesuar olarak Türkiye’de yeni kullanılmaya başlandığını belirtmek doğru olur. Üretimindeki materyale ile odanıza, yaşam alanınıza uyum sağlayan renkleri ile küpler aynı zamanda aksesuarlarınız olmaktadır. Böylelikle yeni bir tarz oluşturabilirsiniz. Ahşap kapaklı küpler ince işçilik ile kendisini göstermektedir. Öyle ki ahşap her dönem kendisine yer edinen bir üründür. Evinizde özellikle yemek odanızda ahşap ürünler ile bir araya geldiğinde uyumlu bir dekor yaratmanıza yardımcı olur. Ahşap küpler ilgin tasarımları ile Odasen Mobilya ile evlerinize gelmektedir. Yaşam alanlarımızda bazı tüketiciler minimalist bir düzen istemektedir. Bu anlamda aksesuarlardan uzak olarak hareket etmek isterler. Ancak genelde evini vazolar, çiçekler, küpler gibi bir çok aksesuar ile zenginleştirmek isteyen kişilerde olmaktadır. Bu aşamada çok ilginç tasarımları ile sanatsal dokunuşları bulunan vazolar farklı materyaller ile ilginizi çeker. Bununla birlikte ihtiyacınız olan gerçek ev sahte çiçek ile bitkiler de dekorunuza etki yapabilir. Bu aşamada tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan odasen.com sizlerin en önemli adresiniz olmaktadır.