257 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ürünü Görüntüle

Angel 2 Kapılı Dolap

6.450,00
Ürünü Görüntüle

Angel 3 Kapılı Gardırop

9.300,00
Ürünü Görüntüle

Angel Çalışma Masa

2.775,00
Ürünü Görüntüle

Angel Genç Odası

11.445,00
Ürünü Görüntüle

Angel Komodin

2.145,00
Ürünü Görüntüle

Angel Şifonyer

4.400,00
Ürünü Görüntüle

Asır Ceviz Çalışma Masa

4.400,00
Ürünü Görüntüle

Asır Ceviz Dolap

8.490,00
Ürünü Görüntüle

Asır Ceviz Genç Odası

12.490,00
Odasen Asır Genc Odası
Ürünü Görüntüle

Asır Ceviz Karyola

4.000,00
Ürünü Görüntüle

Asır Ceviz Kitaplık

3.900,00
Ürünü Görüntüle

Asır Ceviz Şifonyer

4.200,00

Genç Odası

Genç odaları, eğlenceli temalarıyla yetişkin stiliyle birleşir. Çocuklarınızın yaşam alanı ve tasarımının ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde geniş ürün yelpazemiz Odasen Mobilya’nın kataloglarında yer almaktadır. Çocuğunuz için yenileyeceğiniz genç odasına başlamanıza yardımcı olacak en iyi fikirlerin bir listesini ve dekorasyona devam ederken aklınızda bulundurmanız gereken bazı yararlı ipuçları kataloglarımızda yer almaktadır.

Çocuğunuzun tarzı ve hobilerine göre şekillenecek olan genç odası için harika temaların altında bulunan kalitenin imzası Odasen Mobilya ile evlerinize geliyor. Tercihiniz ister minimalist bir tema ister nötr tema olsun en güzel seçeneklere sahip ürünlerimizden biri mutlaka sizler içinde vardır.

Gençlerin oyun oynamak için alanlara ihtiyacı olacaktır. Bu anlamda odasında ders çalışmak ve arkadaşları ile eğlenceli vakitler geçirmek isterler. Bu anlamda genç odasının her ikisini de karşılayabileceğinden emin olmak gerekmektedir. Genç odasının çocuğunuzun ve gençler için iyi bir yatak, şifonyer, sehpa, rahat oturma alanı ve saklama alanlarından oluşturulması gerekir. Bu çerçevede ürünlerin kaliteli ve uzun yıllar kullanılabilmesinin yanında modern halini yıllar sonrada koruması gerekir. Bu sebeple Genç odalarının en güzel tasarımlarının örneklerini Odasen Mobilya ürünleri içresinde bulacaksınız.

Gençlerin eğitimleri önemlidir. Böylelikle Lise, Üniversite yaşlarında olan ve eğitim gören gençler kendileri için çalışma alanları isteyeceklerdir. Çalışma alanında bilgisayar, kalem ve diğer çalışma materyalleri için çekmeceler ve saklama alanları gerekecektir. Uzun çalışma saatleri için iyi bir bel desteğine sahip bir sandalye önemlidir. Fiziksel olarak rahatlık daha iyi çalışma olanağı sağlar. Bunun yanında yeterli aydınlatma da gereklidir.

Çocuklarınızın odasını temiz ve derli toplu tutma şansını artırmak isteyen ebeveynler için odada bol saklama alanları gerekir. Bu aşamada düzenli olarak kullandıkları eşyaların saklanmasında ihtiyaç duyulan gardırop, dolap ve çekmeceler önemlidir. Çocuğunuzun içini açacak renkler ile en geniş saklama alanlarına sahip dolaplar Odasen Mobilya’nın geniş ürün katalogunda yer almaktadır.

Genç odalarında aksesuar önemlidir. Aynı zamanda odaya kişiliği aksesuarlar vermektedir. Gençler için ihtiyaç duyulan ahşap, cam ve gümüş aksesuarların en güzel halleri Odaseen ile evlerinize gelmektedir.

Gençler genellikle en sevdikleri TV şovları veya filmleriyle güçlü bir şekilde özdeşleşir. Bu iyi bir tema olsa da, denge anahtardır. Ancak aşırıya kaçmamak gerekir. Böylelikle genç odaları çocuklarınızın iyi bir çalışma zemini ile hayata başlamalarında önemli roller üstlenmektedir. Etkin sosyal bir genç odası çocuklarınızın yaşamlarının şekillenmesinde büyük önem taşır. Bu sebeple onları mutlu ve huzurlu edecek aynı zamanda hayata hazırlayacak genç odalarının göz alıcı güzellikler ve konfor veriyor olması önemlidir.