98 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Alabora Antrasit Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Antrasit Konsol

5.500,00
Ürünü Görüntüle

Alabora Konsol

5.000,00
Alabora Siyah Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Siyah Konsol

5.500,00
Ürünü Görüntüle

Alaçatı Konsol

6.800,00
Asos Yemek Odası
Ürünü Görüntüle

Asos Konsol

6.590,00
Atina Yemek Odası
Ürünü Görüntüle

Atina Konsol

19.550,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Konsol

8.262,00
Babil Yemek Odası
Ürünü Görüntüle

Babil Konsol

6.590,00
Begin Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Konsol

7.500,00
Ürünü Görüntüle

Bella Ceviz Konsol

9.800,00
Ürünü Görüntüle

Bella Gri Konsol

9.800,00
Ürünü Görüntüle

Bien Ahşap Konsol

9.490,00
 

Konsol

Yemek odası ile takımlarının en önemli mobilya parçası depolama görevi gören konsollardır. Farklı ebat ve boyları ile farklı materyallerden meydana gelen konsol özellikle yemek odası için gerekli olan malzemelerin saklandığı dolaplardır. Aynalı olarak sunulabilen bu mobilyalar aynı zamanda dekorasyon ürünlerinin sergilendiği yerler olmaktadır. Bir anlamda ev sahibinin kurtarıcı mobilyası olan konsollar diğer deyimle vitrinler evinizde salonlar ile yemek odalarında kullanılmayı tercih edilen bir ürün olmaktadır. Özellikle salonlarda kullanılan konsollar aynı zamana dekoratif olarak kendisini göstermesi gerekir. Özellikle yemek masası ve sandalyeleri ile uyumlu olması gereken bir üründür. Güncel olarak trend olan konsollar aslında modern çizgileri ile zamansız bir tasarıma sahiptirler. Bu aşamada onlarca çeşit konsol ile ihtiyacınız olan ürünlerin adresi odasen.com sizlere konsol alımında sayısız fırsatlar sunmaktadır. Öyle ki farklı ebatlar, genişlik ve derinliklere sahip konsollar aynı zamanda yemek odanızın depo alanı gibi işlevsel olarak hizmet eder. Üzerinde farklı şekiller ile sunulan aynalar bulunduğu bölgeyi çok daha geniş bir alan olarak göstermektedir. Aynı zamanda şık gösteren aynalardan bahsetmek mümkündür.

Mobilya Mağazasını Ayağınıza Getiren Odasen Mobilya

Size en ideal olan yemek masası konsolu elbette yemek odası takımları ile birlikte gelen mobilyalardır. Ancak kişiler isteğine göre farklı mobilyaları bir araya getirmeyi sevebilir. Bu anlamda harmanlanan mobilyalar ile kişiler kendi salonları ile yemek odası takımlarını tasarlayabilmektedir. Farklı yemek odası takımları ile farklı renkleri bir araya getirmeyi sevenler dilerlerse odasen.com ile yeni bir tasarıma başlayabilir. Örneğin Alobara konsollar antrasit, beyaz ve siyah renkleri ile sunulmaktadır. Konsollar güncel olarak çok amaçlı hizmet veren mobilyalardır. Böylelikle özel eşyalarınızın da saklanabileceği bir dekoratif mobilyalardan bahsetmek doğru olur. Size hitap eden bir konsol ve yemek odası arıyorsanız Odasen Mobilya’nın geniş ürün katalogu mutlaka sizlere uygun mobilyalar sunacaktır. Öyle ki sayısız seçenek ve alternatifler aynı zamanda sizin yemek odası takımı seçiminde faydalı olur. Türkiye’nin en önemli dijital mobilya mağazası odasen.com ihtiyacınız olan tüm mobilya seçenekleri için en önemli adrestir. Buradan vereceğiniz siparişler kapıya teslim hatta montaj dahil olarak verilebilmektedir. Bu sebeple Türkiye’nin her bölgesine satışımız söz konusu olmaktadır. İnternet ile mobilya mağazasını ayaklarınıza getiren Odasen Mobilya evinizi baştan yaratmanız için size sayısız fırsatlar sunar. Bu anlamda tek yapmanız gereken odasen.com ile konsol fiyatlarına bakmak olabilir.

Çok Geniş Bir Kullanıma Sahip Konsollar

Konsol masaları genellikle ince tasarımlıdır. Ancak depolama için üstünde çekmece altında kapaklı dolapları olanları mevcuttur. Hatta bazıları küçük bir çekmeceden ibarettir. Bu imajları onları koridorlar gibi daha dar alanlar için ideal kılar. Yatak odasında makyaj masası olarak, banyoda yumuşacık havlular ve lüks banyo malzemeleriyle birlikte ya da oturma odasında TV için sehpa olarak veya duvara sabitlenmiş düz ekranın altında kullanılabilirler. Hatta bunları, üzerinde lambalar veya dekoratif öğeler bulunan bir kanepenin arkasına yaslanmak için bile kullanabilirsiniz. Bu durum tamamen kullanıcının fikri ve tasarım ile elverişli bir kullanım seçeneklerine kalmaktadır.

Konsol Nedir, Ne İşe Yarar?

Konsol masası veya büfe ve gümüşlük olarak da bilinen bir Konsol, zarif bir saklama çözümü ve dekorasyon yeri olarak kullanılan bir masadır. Tipik olarak, bir Konsolda çatal bıçak takımı, tabaklar, peçeteler, şamdanlar ve diğer yemek malzemeleri için tasarlanmış çekmeceler bulunur. Konsolun yüzeyi, süslemeleri sergilemek için veya bir yemek verilirken yemek servisi için ek bir yüzey olarak kullanılabilir. Konsol genellikle yemek odasının duvarına yerleştirilir. Konsol diğer odalarda da kullanılabilirken, yemek odası açık ara en yaygın mekan olmaktadır. Bir Konsol masasının kısa bacakları vardır ve zemine kadar uzanan dolaplar vardır. Dolaplarının tarzı nedeniyle Konsollar, muhtemelen yemek odası takımınıza benzer. Özellikle yemek odasında çok fazla depolama alanına ihtiyacınız varsa harika bir çözüm olmaktadır. Çok çeşitli tasarımları ile ergonomik bir kullanım sunan yemek konsolları Odasen Mobilya’nın garantisi ile evinize gelmektedir. Böylelikle uzun yıllar kullanım imkanı sunar.

Konsol Kullanmanın Avantajları

Elbette bireysel olarak beklentileriniz farklı olabilir. Ancak bir konsol kullanmanın eviniz ve yaşam alanlarınız için avantajları söz konusudur. Bunlar; • Bulunduğu alana dekoratif bir tasarım katar • Çok daha azla depolama alanı sağlar • Yemek organizasyonlarınızda pratik kullanım imkanı verir • Çok yönlü kullanımı bulunur

Konsol Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yemek odanızda bir Konsolun varlığı, odaya bir dekor ve stil dokunuşu katar. Konsollar, çeşitli boyutlarda, renklerde, stillerde ve malzemelerde bulunan zarif, estetik açıdan hoş mobilyalardır. Klasik, rustik bir görünüm elde edecekseniz, antika bir konsolu düşünün. Zira klasik mobilya her zaman sevilen bir tasarım olmaktadır. Böylelikle konsol seçimlerinde; • Boyutlara dikkat edin • Stili ve tarzı • Kullanılan malzeme ve dayanıklılık • Dayanıklılık ve çok yönlülük Gibi hususlar üzerinde dikkat edilmelidir. Bu özelliklere sahip sayısız fırsat kampanyalar ile odasen.com ile ulaşılabilir.