Gösterilen sonuç sayısı: 8

Ürünü Görüntüle

Asya Puf

2.100,00
Ürünü Görüntüle

Dreams Antrasit Puf

3.650,00
Ürünü Görüntüle

Dreams Krem Puf

3.650,00
Ürünü Görüntüle

Maserati Krem Puf

3.900,00
Ürünü Görüntüle

Paradise Lux Puf

3.690,00
Ürünü Görüntüle

Pralin Krem Puf

3.500,00
Ürünü Görüntüle

Rossi Gri Puf

4.100,00
Ürünü Görüntüle

Rüzgar puf

900,00
 

Puf

Özellikle oturma odaları ile yaşam alanlarınıza renk katan puf mobilyalar bir koltuk modeli olarak tanımlanabilir. Özellikle çok yönlü olarak kullanıma olanak sağlaması nedeniyle işlevsel olan bu mobilyalar sehpa gibi kullanılabilirken ayaklarınızı uzatmak için büyük bir konfor sağlar. Hatta kalabalık eş dost ziyaretlerinde ek bir oturma alanı olarak kullanabileceğiniz puflar ergonomik yapıları ile işlevsel olarak Odasen Mobilya ile evinize gelir. Birbirinden farklı özenli tasarımları ile herkesin ilgi odağı olduğu puflar beklentilere göre yeniden dizayn edilir. Öyle ki kişiye özel olarak sandıklı ya da sandıksız üretilebilir. Sandıklı üretimler ayrıca depolama imkanı sağlar. Bunun yanında isteyenler ayaklı ya da ayaksız alabildiği gibi katlanır puflar ile daha çok yer tasarrufu sağlamaktadır. Küçük bir tekerlekli minder formuna bürünen puflar böylelikle dekorunuza da büyük bir tarz katar.

Puflar Ev Tasarımında Nasıl Etkili Olur?

Evini tasarlamak büyük bir meziyet ister. Bu anlamda mobilyaların güzelliği ve kalitesi sizlerin tasarımında faydalı olurken aynı zamanda değer katmaktadır. Böylelikle pufların ev tasarımında etkisi merak edilen hususlar arasında olmaktadır. Son derecek pratik ve işlevsel bir kullanım sunan pufların tercih edilmesinin başlıca sebepleri şunlardır. • Konuldukları her yere sığarlar • Çok yönlü kullanım imkanı sağlarlar • Tasarımları tüm mobilyalara uyar ve birbirlerini tamamlarlar. • Konforlu bir kullanıma sahiptirler • Fiyatları ile bütçenize dost olurlar • Silinebilir kumaşları ile açık havada kullanılabilirler Onlarca çeşit tasarımına ulaşabileceğiniz Odasen Mobilya pufları sizlere yer minderi yada puf tabure olarak sizlere hitap eden ürünler sunar. Öyle ki kalabalık ziyaretlerde oturma odalarında ek bir oturma yeri olarak kullanılabilen bu ürünler yaşam alanlarınıza renk katarken aynı zamanda tasarımları ile mobilyalarınıza uyum içerisinde olur. Çok yönlü kullanım imkanları vermesi ile fonksiyonel olarak tercih edebileceğiniz puflar aynı zamanda evinizde yaşayan hayvanların da adresi olur. Özellikle evinizdeki mobilyaları doğru tercih etmeniz yaşamınıza kolaylık katar. Bu tercihlerden biri de puflar olabilir. Odasen.com sizlere filtreleme imkanları ile online alışveriş imkanı sunarken modern tarzlardaki puflara da ulaşma olanağı sağlar. Minder tarzı kullanımı severler için puflar büyük bir avantajdır. Aynı zamanda tabure olarak değerlendirilme özellikleri ile bahçelerde de kullanabileceğiniz puflar farklı kumaş, desen ve konforlar ile sunulur. Puf büyük bir yastık olarak görülebilir. Hatta küçük bir koltuk parçası olarak tanımlayabilirsiniz. Kimileri için minder olurken kimileri için ise taburedir. Sandıklı modelleri ile saklama alanı bahşeden bu mobilyalar sayısız çeşidi ile sizlere kullanım rahatlığı sağlar. Konfor sağlar. Kedi ve köpekler gibi küçük dostlarımızın da mutluluk kaynağı olmaktadır. Bu sebeple puf koltuk alımında ihtiyacınız olan çeşitler Odasen Mobilya’nın geniş ürün katalogu ile oturma odası takımları içerisinde gelebilir. Bu anlamda tarz oturma odası takımları seçilmesi gerekir. Puflar Çok Yönlüdür. Küçük olmalarına rağmen odanızdaki mobilyaları birbirine bağlayan çok yönlü mobilyalar olan puflar vazgeçemeyeceğiniz ürünlerdir. Puflar, katı ancak yumuşak olmaları bakımından benzersizdir. Bu nedenle çeşitli şekillerde kullanılabilirler. Puflar, bulundukları yere bağlı olarak bir sandalye, ayaklık, ek bir masa üstü ve daha fazlası olarak işlev görebilir. Onlarla ilgili bir başka benzersiz olarak genellikle başka bir şeyle eşleştirilmeleridir. Puflar alanınızdaki çeşitli farklı şeylerle eşleşebilecek bir aksesuar olacak şekilde tasarlanırlar. Bu nedenle mevcut mobilyalarınızdan bir şey eksiltmedikleri gibi tüm mobilyalarınıza da anlam katarlar.

Puflar Farklı Boyutlarda Tasarlanır

Dışarından bakınca öyle görünmeyebilir. Ancak tüm mobilya parçalarının, kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak herhangi bir tasarıma uyması amaçlanmaz. Bu durum mobilya üretimine aykırıdır. Ancak size göre bir şey uymuyorsa, ağrılı bir parmak gibi dışarı çıkar. Bu durum aynı zamanda puflar için de geçerlidir. Nispeten küçük olmalarına rağmen, düzgün bir şekilde işlenmezlerse bir tasarımı büyük ölçüde bozabilirler. Bir aksesuar olduklarından, tasarımınıza tam anlamıyla kusursuz bir şekilde uymaları daha da önemlidir. Pufunuz girmesi amaçlanan alan için çok büyükse, hantal ve doğal görünmeyebilir. Bu da bir pufun nasıl görünmesi gerektiğinin tam tersidir.

Farklı Renk ve Desenlerde Puflar Odasen Mobilya’da

Puflar sadece kullanımlarında çok yönlü değildir. Ayrıca gerçek tasarımlarında çok yönlüdürler. Tarzınız ne olursa olsun, ona mükemmel şekilde uyacak şekilde tasarlanmış puflar bulunmaktadır. Öyle ki bu puflara Odasen Mobilya ile ulaşım mümkündür. Tekstil puf istiyorsanız, bunları çeşitli örgü ve renklerde bulabilirsiniz. Daha çok ham maddeyle ilgileniyorsanız, bunlar deri, suni deri, süet ve daha pek çok şey olabilir. Ayrıca, renk düzeninizle karışabilmeleri veya gerçek bir vurgu parçası olabilmeleri ve alanınıza bir renk patlaması katabilmeleri için farklı renklerde gelirler. Aynı zamanda puflar, bir odayı ve tasarımı birbirine bağlayabilen harika ve benzersiz bir aksesuarlar olmaktadır. Yaşam alanınız ve eviniz için doğru olan bir puf bulma zamanı geldiğinde adresiniz odasen.com olmalıdır. Ancak tasarımınızı tamamlayacak ve onu birbirine bağlayacak en iyi şekli, boyutu ve rengi burada bulacağınızdan emin olabilirsiniz.