734 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

bella koltuk takımı
Ürünü Görüntüle

Bella Koltuk Takımı

39.600,00
blum koltuk takımı
Ürünü Görüntüle

Blum Koltuk Takımı

26.990,00
bohem
Ürünü Görüntüle

Bohem Koltuk Takımı

36.450,00
Satışta3+3+1
inegöl kltuk takımı
Ürünü Görüntüle

İnegöl Koltuk Takımı Krem

14.500,00
Alabora Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Orta Sehpa

2.500,00
Alabora Siyah Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Siyah Orta Sehpa

2.500,00
Ürünü Görüntüle

Alaçatı Orta Sehpa

2.040,00
Alfa Saı
Ürünü Görüntüle

Alfa Antrasit Kanepe

10.000,00
Ürünü Görüntüle

Alfa Gri Kanepe

10.000,00
Ürünü Görüntüle

Alfa Sarı Berjer

4.900,00
Ürünü Görüntüle

Alfa Sarı Kanepe

10.000,00
Alfa Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Alfa Sarı Koltuk Takımı

24.900,00

Oturma Odası

Oturma odası takımları evinizin ve iş yerinizin çehresini gösteren en önemli mobilyalardır. Bu aşamada çevrenizde ve mobilya mağazalarında yüzlerce çeşidine rastlamak mümkündür. İç mimarların tasarımı ile usta ellerde şekillenen oturma grupları modern çizgilere sahiptir. Böylelikle uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerin ortaya çıkarılmasında önemli roller üstlenen Odasen Mobilya bütçenize dost çözümler sunmaktadır.

Oturma odanız ve salonlarınızda kullanacağınız koltuk takımlar ve L tipi köşe koltuk takımlarının onlarca çeşidi bulunur. Bu aşamada size uygun tarzları ile çeşitlerini bulabileceğiniz oturma gruplarının leke tutmayan ve hemen temizlenen kumaş türleri ile en yeni kumaşlara sahip ürünler olarak evinize geliyor. Yeni evlenecek çiftlerin ihtiyacı konumunda olan oturma grupları aynı zamanda düğün paketleri içerisinde gelmektedir.

Oturma odası ile salonlarınızın ihtiyacı olan mobilya çeşitleri yine Odasen Mobilya’da bulunmaktadır. Sizin tarzınızı yansıtacak en güzel oturma grupları için koltuk takımı, köşe takımları, sehpalar, orta sehpalar, Televizyon üniteleri onlarca çeşidi ile sizlerin seçeceği alternatifler arasında yer alıyor.

Oturma odasında kullanacağınız aksesuarlar ile evinizin dekorunu tasarlarken size uygun şık ve konforlu ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu çerçevede yeni trend koltuk takımları ile size has özellikler sunan renkler mutluluğunuza ortak olacak ürünlerdir.

Odasen Mobilya olarak sizlerin oturma odası ve salonlarınızı dekorasyonu için teknik destekler veriyoruz. Profesyonel olarak ihtiyacınız olan iç mimar ve dekorasyon uzmanlarımızın fikirlerinden faydalanarak yeni evinizin salonları için modern tasarım koltuk takımlarına sahip olabiliyorsunuz. Koleksiyonumuzda bulunan onlarca çeşit üründen biri mutlaka sizlerin tercihiniz olacak güzellikler taşımaktadır. Bütçeniz açısından dost oturma gruplarında en yeni fikirlerimiz ile sektörde öncü olmak bizlere mutluluk veriyor.

Sürekli taşınmak zorunda kalan ailelerin en önemli şikayetleri mobilyalardaki sağlamlıktır. Bu çerçevede sizlerin sürekli ev taşımak zorunda kalmanızı ön plana alarak kaliteli ürünlerin oluşmasında önemli sorumluklarımızın farkındayız. Böylelikle yıllar geçmesine rağmen en kaliteli haliyle ve modern şık oturma grupları sahibi olmanızda destek sahibiyiz.

Akşamları sevdiklerinizle birlikte olacağınız ve vakit geçireceğiniz oturma odalarının en önemli mobilyası oturma grupları misafirleriniz için ayrı bir önem arz eder. Misafirlerin sizler için değerinin farkındayız. Bu nedenle güzel anlarınıza şahitlik yapacak olan ürünlerin renk uyumu, yatılı misafirlerinizin konaklamasında açılık yatak özellikleri, orta ve yan sehpaları ile TV sehpası seçenekleri sizleri cezp edecek ürünler sunmaktadır.

Odasen Mobilya geniş ürün yelpazesi ile evinizin ve iş yerinizin ihtiyacı olan koltuk takımları çeşitleri ile evlerinizdeki konforu sağlıyor.