157 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

bella koltuk takımı
Ürünü Görüntüle

Bella Koltuk Takımı

39.600,00
blum koltuk takımı
Ürünü Görüntüle

Blum Koltuk Takımı

26.990,00
bohem
Ürünü Görüntüle

Bohem Koltuk Takımı

36.450,00
Satışta3+3+1
inegöl kltuk takımı
Ürünü Görüntüle

İnegöl Koltuk Takımı Krem

14.500,00
Alfa Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Alfa Sarı Koltuk Takımı

24.900,00
Alfa Yeşil Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Alfa Yeşil Koltuk Takımı

24.900,00
Ares Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Ares Koltuk Takımı

34.290,00
Odasen Mobilya Armin Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Armin Koltuk Takımı

24.990,00
Odasen Mobilya Ponste Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Arte Koltuk Takımı

21.300,00
Odasen Mobilya Arves Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Arves Koltuk Takımı

20.150,00
Odasen Mobilya Ases Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Ases Koltuk Takımı

20.990,00
Asos Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Asos Koltuk Takımı

27.090,00
 

Koltuk Takımı

Evinizin kalbi niteliği taşıyan salonlar özellikle koltuk takımı ve aksesuarlarının adresidir. Daha çok misafir ağırlamayı sevenlerin tercihi çok daha gösterişli ve aynı zamanda konforlu koltuk takımları olmaktadır. Bu aşamada yan ve orta sehpaları ile diğer eklentilerin yanında size hitap eden koltuk takımları Odasen Mobilya çeşitli ürün katalogları arasında yer almaktadır. Sevdiklerimiz ve ailemizle birlikte güzel anıların altına imza atacağınız salonlar koltuk takımlarının adresleridir. Bu anlamda salonunuzun ebatına göre farklı büyüklüklerde salon takımı alınabildiği gibi aynı zamanda daha küçük yerler için istenirse köşe oturma grubu ihtiyacınızı karşılayabilmektedir. Hatta daha samimi bir tavır sergilemek isteyenler L tipi bir köşe grubu ile en önemli adımını atmaktadır. Ancak koltuk takımlarının tercihinde klasik mobilyalar olduğu kadar modern çizgiler de tercih edilmektedir. Bu sebeple ihtiyacınız olan her türlü mobilya ile koltuk takımı Odasen ile evinize gelmektedir. Koltuk takımı seçiminde trend olan modellerle birlikte klasik olarak tercihiniz olan salon takımlarında tercihinize göre ürünler; • Koltuk Takımı • Köşe L Koltuk Takımı • Kanepeler • Berjerler • Chester Koltuk takımları İle olabilir. Bu aşamada trend olan modern koltuk takımları en güzel kumaşları ile birlikte Odasen Mobilya ürün katalogu içerisinde sizleri beklemektedir. Odasen Mobilya sağlam iskelet yapısına sahip koltuk takımlarını uzun ömürlü olarak üretmektedir. Özellikle gürgen ağacı iskeleti ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlayan bir üretimden bahsetmek mümkündür. Bu aşamada tamamen ahşap ürünler ile ahşap koltuk takımını klasik olarak isteyen kesim için birbirinden güzel ahşap mobilyalarımız söz konusudur.

Ahşap Koltuk Takımı

Klasik bir ahşap koltuk takımının zarafeti ve inceliği hakkında herkes aynı fikirdedir. Ahşap bir koltuk takımının tamamen doğal ve ham güzelliği, sadece estetik açıdan hoş değil, aynı zamanda son derece işlevseldir. Güçlü, sağlam, dayanıklıdır. Hatta bakımı kolaydır ve aile yadigarı bir parça olarak gelecek nesillere aktarılabilir. Böyle bir duyguyu sizler bile yaşıyor olabilirsiniz. Ahşabın sıcaklığı ve zenginliği, herkes için davetkar bir alan yaratmak için odanın dekor ambiyansını yükseltmektedir. Ağaç ile ahşap koltuk takımı üretiminde kritik malzemeler ve işçilik söz konusudur. Bu aşamada özellikle gürgen, maun ve meşe gibi sert ağaçlardan üretilen koltuk takımları, doğal lifleri ve cazibesini artıran tanecikleri ile bir sanatsal güzellik yaratmaktadır. Ahşap koltuk takımlarının bir diğer önemli özelliği ise çok yönlülüğü sayesinde her türlü dekor temasına kolaylıkla uyum sağlamasıdır. Minimalist, geleneksel, çağdaş, modern veya endüstriyel bir ahşap koltuk takımı, herhangi bir tasarım düzenine ve evin herhangi bir alanına zahmetsizce uyum sağlar. Bu uyumun başında ise ağaç işlemeciliği ile ahşap koltuk takımları gelmektedir. Böylelikle ahşap koltuk takımı almak isteyenlerin de tercihi Odasen Mobilya olmaktadır.

Deri Koltuk Takımı

Aradan yüzlerce yıl geçse bile deri vazgeçilemeyen bir kumaş olmaktadır. Bu anlamda farklı deri kumaşlardan bahsetmek mümkündür. Eski zamanlardan beri koltuk takımlarında sıcak ve rahat bir deneyim sağlamak için deri kullanılmıştır. Bir deri koltuk takımı, öncelikle sayısız fayda ve avantajı nedeniyle genellikle lüks bir mobilya seçeneği olarak kabul edilir. Bir deri koltuk takımıyla ilişkilendirilen etiketi, minimum aşınma ile yıpranmadan yıllarca dayanmasını sağlayan dayanıklılığından üretilmektedir. Deri koltuk takımları genellikle nötr tonlarda bulunmaktadır. Bu da onu evinizin içini tasarlarken birlikte çalışmayı kolay bir mobilya seçeneği haline getirir. Özellikle iş yerleri için tercih edilen deri koltuklar evlerinde vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu aşamada eviniz ve yaşam alanlarınıza kalite katan deri koltuklar Odasen Mobilya ürünleri arasında yer almaktadır. Deri koltuk takımının şık görünümü eskidikçe güzelleşir. Harap ve hasarlı görünmek yerine, sağlam ve sıkıntılı görünümü deriyi daha yumuşak ve üzerine oturması daha rahat hale getirir. Oturma odanızda ve yatak odanızda bir deri koltuk takımı denemek bir daha vazgeçemeyeceğiniz bir konforla tanışmanıza neden olmaktadır.

Suni Deri Koltuk Takımı

Yaşam alanınızı tasarlamak için uygun fiyatlı ve ekonomik bir mobilya takımı tercih ediyorsanız, suni deri koltuk takımı mükemmel bir seçenektir. En son teknoloji imkanları ile üretilen bir suni deri kanepenin görünümü, gerçek bir deri kanepeyi hassas bir şekilde taklit edecek şekilde gelişti. Bir suni deri aynı zamanda kanepenin bakımını ve temizliğini kolaylaştırmaktadır. Ancak özellikle sıcak yaz aylarında rahatsız edici bir oturma deneyimi sağlar. Bir deri kanepenin en büyük avantajı, sınırlı nötr tonlarda mevcut olan bir deri kanepeye kıyasla çeşitli renkler ve tasarım stilleri deneyebilmenizdir. Bu nedenle, yaşam tarzınıza, bütçenize ve ev dekorasyonu ihtiyaçlarınıza göre bir deri kanepe Odasen Mobilya ürünleri arasından seçilebilir. Bir deri kanepenin birinci sınıf ve lüks görünümünü maliyetinin çok altında istiyorsanız, suni deri kanepe tercihi alternatif olarak etkili olacaktır. Ev veya ofis çalışma alanı için ideal olan suni deri koltuk, düzenli kullanım için mükemmel bir mobilya takımıdır.