47 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ürünü Görüntüle

Dietro Yan Sehpa

6.000,00
Ürünü Görüntüle

Lana Yan Sehpa

5.990,00
Ürünü Görüntüle

Laura Yan Sehpa

6.000,00
Ürünü Görüntüle

Leon Yan Sehpa

6.850,00
Ürünü Görüntüle

Malaga Yan Sehpa

5.150,00
Ürünü Görüntüle

Odasen 511 Zigon Sehpa

3.800,00
Ürünü Görüntüle

Odasen 512 Zigon Sehpa

4.380,00
Ürünü Görüntüle

Odasen 513 Zigon Sehpa

3.850,00
Ürünü Görüntüle

Odasen 514 Zigon Sehpa

6.520,00
Ürünü Görüntüle

Odasen 515 Black Zigon Sehpa

2.250,00
Ürünü Görüntüle

Odasen 515 Gold Zigon Sehpa

3.350,00
Ürünü Görüntüle

Odasen 515 Nikel Zigon Sehpa

3.350,00
 

Zigon Sehpa

İç içe geçmesi nedeniyle çok az yer kaplayan, işlevsel aynı zamanda çok pratik bir kullanım olanağı sağlayan zigon sehpa yaşam alanlarınızdaki ergonomik mobilyalardan biridir. Farklı ebatlara sahip olması işlevsel olmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda bir çay ve kahve masası olarak değerlendirilebilir. Klasik tarz zigon sehpalar kadar modern tarzları ile Odasen Mobilya yaşam alanlarınıza renk katmaktadır.

Zigon Sehpa Alımında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler?

Özellikle yer tasarrufu sağlaması ile ön plana çıkan zigon sehpa diğer sehpalara göre farklı büyüklükler ile evinize gelir. Tasarımında en önemli husus iç içe girmeleridir. Böylelikle yer tasarrufu sağlarken farklı bölgelerde kullanım olanağı söz konusu olur. Küçük boyutlu salonu ve yaşam alanı olan kişilerin sıklıklı tercih ettikleri sehpalar farklı boyutu ile her ihtiyaca cevap vermek üzere şekillenmektedir. Zigon sehpa alımında dikkat edilmesi gereken hususları merak edebilirsiniz. Bu anlamda özellikle; • Şık bir görünüm • Kullanışlı bir tasarım • Odanıza uyan renkler Yeterli olur. Zira evinizde orta sehpa ve yan sehpalar yanında eklenti olarak zigon sehpaları kullanabiliyorsunuz. Üretiminde kullanılan malzemelere bağlı olarak şık dizayn edilen zigon sehpalar arka planla kalmasına rağmen bir evin tarzını belirlemede etkili olur. Hatta karakterini belirler. Genelde ahşap ve cam sehpalar dikkatleri üzerine çeker. Ancak daha farklı bir bakış açısı bulunan kişiler mermer zigon sehpaları tercih edebilmektedir. Kısa süreli servis sehpası olarak kalabalık misafir ve aile gruplarında kullanılabilen sehpaların tasarımları dikkat çeken hususlar. Aynı zamanda cam olanlarında desenleri ve üzerindeki detaylar ilgi çekici olabiliyor. Özellikle evinize karakter katan zigon sehpa çeşitleri Odasen ile evlerinizi şenlendiriyor.

İşlevsel Zigon Sehpalar Odasen Mobilya’da

Ebatı ve üretimindeki materyaline göre farklı ücretler ile satışa sunulan zigon sehpalar Odasen Mobilya ile bütçenize dost olarak sunulmaktadır. Özellikle odasan.com ile filtreleme olanakları söz konusu olur. Böylelikle aradığınız tarz, renk, büyüklükteki zigon sehpalara ulaşabilirsiniz. Tasarımı ile muhteşem bir tarza sahip sehpaların ince işçililer ile verilen emeklerle şekillenmesi evinize güzellik katması içindir. Bu anlamda onlarca çeşidi ile mağazalarımızda yakından inceleyebilirsiniz. Günlük olarak misafirlerinizi ağırlarken atıştırmalıklar ve kahve ile çay ikramlarında sık kullanımına başvuracağınız zigon sehpalar oturma odalarında yan sehpa olarak ta kullanılabiliyor. Orta sehpanıza uygun tarzı ile alacağınız sehpalar odanıza eşlik ederken aynı zamanda bir bütünlük sağlar. Çok geniş alanlarda büyük sehpalar tarzı ve modernliği ile işlevsel olurken zigon sehpalar anlık yer değiştirebilme özelliği ile işlevseldir. Sadece gerektiğinde ortay çıkabilme özelliğine sahip zigon sehpalar özellikle küçük alanlar için çok büyük işlevselliği bulunur. Özellikle çocukların en büyük oyun alanlarından birini teşkil eden özelliği içi içe geçiyor olmasıdır. Bu sebeple çocuklar bu sehpalar ile oynamayı çok sevmektedir. Alanınız küçük olması halinde çok ideal bir mobilyadan bahsetmek mümkündür.

Çağdaş Dokunuşlar Getiren Zigon Sehpalar

Zigon sehpalar sadece yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir çözüm sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda modern ve minimal bir görünüm sağlar. Daha modern iç içe yerleştirme tablolarından bazıları işlevsellikleri için kullanılmaktadır. Küçük masa büyük masanın altına güvenli bir şekilde yerleştirilebildiğinde, yerden tasarruf sağlayan bir çözüm aradığınızda kullanılırlar. Bu şekilde, daha fazla alana ihtiyacınız olduğunda küçük masayı dışarı kaydırabilir ve işiniz bittiğinde yer kazanmak için tekrar yerine koyabilirsiniz. İşlevsellikten de anlaşılacağı gibi, bu tablolar yerden tasarruf sağlayan çözümlere çağdaş bir dokunuş getiriyor. Zigon sehpalar ile masaları, misafirlerinize masa alanı sağlamanız gerektiğinde de harika bir alternatif olmaktadır. Bu sehpalar, ev tasarımınız için büyük bir varlık olabilir. Yan sehpaların sağladığına benzer şekilde bir odaya aynı işlevselliği sağlarlar. Tek benzersiz ve ilginç özellikleri, istiflenebilmeleri veya ilginç konfigürasyonlara çekilebilmeleridir.

Zigon Sehpaların Kullanım Alanları

Zigon sehpalar sadece oturma odalarında kullanılmaz. Aynı zamanda evin hemen hemen her odasında kullanılabilir. Giyinme alanında makyaj aksesuarlarınızı veya saç bakım ürünlerinizi koymak için, hatta yerin sınırlı olduğu banyoda kullanabilirsiniz. İç içe geçen sehpalar daha çok oturma odalarında koltukların yanına yerleştirildikleri yerlerde görülür. Ancak yukarıda da belirttiğimiz gibi yatak odalarında, mutfaklarda, giyinme alanında ve hatta banyoda bile kullanabilirsiniz. Bu şekilde, her odada eşyalarınızı saklamak için biraz daha fazla yüzey alanı olacaktır. Zigon sehpalar, büyük boy bir sehpa ve küçük boyutlu bir yan sehpadan oluşan bir set halinde gelir. Sehpalar, farklı ihtiyaçlara cevap verecek şekilde farklı şekillerde düzenlenebilir. Bu masalar çok çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. En popüler olanları birkaç isim vermek gerekirse kare, yuvarlak ve dikdörtgendir. Böylelikle yaşam alanınıza ihtiyaç duyacağınız zigon sehpa çeşitleri en uygun fiyat şartları ile Odasen Mobilya ile evlerinize hayat vermektedir. Farklı malzeme ve renklerden yapılmış zigon sehpalar Odasen Mobilya ürün katalogunda yer almaktadır. Muhteşem tarz mermer zigon sehpa takımı, metal zigon sehpa takımı ve ahşap üst zigon sehpa bunlardan birkaçıdır.