126 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Alabora Antrasit Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Antrasit TV Ünitesi

8.480,00
Alabora Tv Ünitesi
Ürünü Görüntüle

Alabora Siyah TV Ünitesi

11.000,00
Ürünü Görüntüle

Alabora TV Ünitesi

10.000,00
Ürünü Görüntüle

Alaçatı Tv Ünitesi

6.800,00
Ürünü Görüntüle

Asos Tv Ünitesi

8.490,00
Atina Yemek Odası
Ürünü Görüntüle

Atina TV Ünitesi

26.000,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Tv Ünitesi

7.973,00
Ürünü Görüntüle

Babil Tv Ünitesi

6.490,00
Ürünü Görüntüle

Begin Gold TV Ünitesi

7.300,00
Ürünü Görüntüle

Bella Ceviz Tv Ünitesi

10.990,00
Ürünü Görüntüle

Bella Gri Tv Ünitesi

10.990,00
Ürünü Görüntüle

Bianca TV Ünitesi

8.000,00

TV Ünitesi

Yaşam alanlarınızı canlandıracak olan TV sehpaları ve üniteleri geniş koleksiyonumuzla teşhir salonlarımızda sizleri bekliyor. Modern endüstriyel tarz üniteler, rustik ahşap, minimalist üniteler veya modern cam tasarımlar peşindeyseniz, hepsi ve daha fazlası Odasen Mobilyada. Bu üniteler yalnızca yaşam alanınızın görünümünü yükseltmekle kalmaz, aynı zamanda konsolları, TV uzaktan kumandalarını ve aksesuarlarınızı da saklamak için bir ev sunar.

Odasen şık ve modern cam TV sehpaları evinizde modern ve çağdaş bir yaşam ve mutluluk içim mükemmel bir seçenek. Evinizde sevdiklerinizle geçireceğiniz zamanlar için krom kaplama ile esnek saklama alanlarına sahip. Sizin ve dostlarınızın ziyaretinde sürekli bakmak zorunda kalacağınız mobilyalardan biri. Bu çerçevede hem şık, modern hem kaliteli TV üniteleri uzun yıllar yaşam alanlarınızı renklendiriyor.

Ahşap binlerce yıldır mobilyanın en cazip ürünü. Bu aşamada TV ünitelerinde kullandığımız ağaç kaplamalar ile ağaç işlemeciliği sizlerin evinize değer katıyor. Pratik kullanım ile hayatınızı kolaylaştıran TV üniteleri aynı zamanda gözden uzak olması gereken eşyalarınızı saklamak için idealdir.

Eviniz ve oturma odanız ile salon takımınıza uygun şekiller ve renkler ile evinizi zenginleştiren televizyon üniteleri evinize mutluluk katıyor. Çağdaş ve havadar bir havanın hayranıysanız, beyaz TV ünitemize göz atmanız gerekir. Pratik ama şık, dekorunuza uygun olan TV üniteleri v sehpaları bulabilmeniz için geniş bir ürün yelpazemiz ile birçok tasarım mevcuttur.

TV sehpaları aynı zamanda depolama çözümleri sunmaktadır. Bu aşamada işlevsel TV üniteleri işinizi görecek ürünlerdir. Odasen Mobilya saklama alanlarına sahip TV ünitesi tasarımları ile pazardaki yerini aldı. Yaklaşık 20 yıldır sektörün içerisinde olan, sektöre yön veren haliyle mekanınızın genel estetiğine sıcak dokunuşlar yapmaktadır. Son yılların gözde dekoru olan minimalizm TV sehpaları içinde geçerli oldu. Ürün yelpazemiz içerisinde mutlaka sizlere göre bir Televizyon Ünitesi bulunacaktır.

Salonunuz ile yaşam alanınızın dekoruna katkı sağlayacak olan süs eşyaları ve sevdiklerinizin fotoğraflarını koyacağız televizyon üniteleri, vitrinleri sizlerin ihtiyacınıza çözümler sunuyor. Çağdaş bir hava yakalamak için beyaz yada sıcak bir his için ahşap parçalar eşliğinde Odasen Mobilya olarak daha fazlasına sahibiz.

Oturma odanızdaki dekor evinize estetiklik katarken kötü dekor ruhunuza iyi gelmeyebilir. Sürekli TV izleyen kişilerin önemli parçası haline gelen TV üniteler yaşam alanlarını yenilemek için büyük bir fırsat niteliği taşıyor. Odanızda estetik bir görünüm kazandırmasının yanında işlevsel ürünler ile yeni tasarım koleksiyonlar eğlence vakitlerinizin bir parçası haline geliyor. Bu aşamada Odasen Mobilya sizlere mükemmel çözüm önerileri sunuyor.