155 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

bohem yemek odası
Ürünü Görüntüle

Bohem Orta Sehpa

2.000,00
Ürünü Görüntüle

Bohem Portmanto Ayakkabılık

9.490,00
Ürünü Görüntüle

Dietro Orta Sehpa

9.700,00
Ürünü Görüntüle

Falcon Orta Sehpa

3.990,00
Ürünü Görüntüle

Floransa Orta Sehpa

22.440,00
Ürünü Görüntüle

Lana Orta Sehpa

6.590,00
Laura Düğün Paketi
Ürünü Görüntüle

Laura Orta Sehpa

7.750,00
Ürünü Görüntüle

Leon Orta Sehpa

12.000,00
Ürünü Görüntüle

Linda Orta Sehpa

3.890,00
Ürünü Görüntüle

Loft Genç Odası

1.200,00
Ürünü Görüntüle

Loft Gold Orta Sehpa

2.500,00
Ürünü Görüntüle

Malaga Orta Sehpa

6.400,00

Aksesuar

Aksesuarsız sıcak bir oda ilgi çekici olmaz. Aksesuarlar bir odaya kişilik, çekicilik ve bireysellik katar. Her kişinin seçimi ve düzenlemesi, iyi tasarıma olan ilgi ve duyarlılığını yansıtır. Ancak aksesuarlar odanın temasını takip eder. Odalarınızın ve salonlarınız ile yaşam alanlarınızın bütünlüğüne katkıda bulunmalıdır. Bu yüzden ihtiyacınız olan aksesuar ürünleri Odasen Mobilya ile evlerinize küçük dokunuşlar yapıyor.

Farklı malzemelerden elde edilen şık ve gösterişli aksesuarlar evimizi modern kılar. Bu anlamda Odasen Mobilya’nın sehpaları, yapay bitkileri sizlerin evinizi güzelleştirecektir. Taş, cam, çanak çömlek gibi gümüşten yapılan saksılar, vazo ve küpler evinizi en güzel haliyle yansıtır. Sizin tarzınızı yansıtan bu güzelliklerin yüzlerce çeşitlik ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Yaşam alanlarınızın aksesuarlarını seçerken bazıları belirli işlevsellere sahip olacak, diğerleri tamamen dekoratif olacaktır. Fonksiyonel grup küllükler, saatler ve lambalar olabilir, dekoratif aksesuarlar resim, heykel, ayna, çiçek aranjmanı gibi ürünler olabilir. Fonksiyonel kategoride aksesuarlar öncelikle kullanışlı olmalıdır. Lambalar, ihtiyaç duyulan yerlerde yeterli ışığı sağlamalıdır. Aksesuarda seçeceğiniz saatler güzel ve mutlu geçen zamanı durdurmalı ve okunması kolay yüzlere sahip olmalıdır. Her durumda şekil, renk ve doku odanın ruhuyla uyumlu olmalıdır. Bu uyuma ise Odasen Mobilya’nın bünyesindeki yüzlerce aksesuar önemli etki edecek güzelliklerdedir.

Aksesuarların büyük parçasını koleksiyonlar oluşturmaktadır. Bu aşamada koleksiyonunuzu dekorunuzun hayati bir parçası yapın, çekici bir şekilde düzenleyin ve kendinize sergileme zevkini verin. Koleksiyonlar, dikkati dağıtmayan, odanın görünümüne katkıda bulunan, düzenli ve anlamlı bir şekilde sergilenmelidir. Koleksiyon, doğası gereği güzelse, bir odanın ilgi odağı olabilir. Koleksiyonun hem renk hem de oda arka planı ile uyumlu olmasına dikkat edin. Koleksiyonlar, onları sergilemek için tasarlanmış duvarlar, masalar veya raflar üzerinde gruplandırılabilir.

Yatak odası ve giyinme odası gibi bazı alanlarda aynalar olmazsa olmazlardandır. Örneğin giriş holleri. Diğer odalarda fonksiyonel olmaktan çok dekoratiftirler. Aynalar ferahlık hissi yaratır. Bazen bütün bir duvar bir ayna ile kaplanır. Aynada camın parlatılması ve taşlanması, bozulma sağlayan ve cama daha fazla ışıltı veren pürüzsüz bir yüzey ile sonuçlanır. Yüksek kaliteli cam aynalarda, arka kısımdaki gümüş yüzey bakır kaplama ile korunur. Evinizin her bir bölgesinde aksesuar olarak ayna sizlerin vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olmaktadır.

Evinizin aksesuarında tercihen heykeller önem taşır. Bu aşamada taş, ahşap, metal olduğu kadar fildişi, çanak çömlek gibi cam şekilleri ile heykeller evinizi süslüyor. Heykel seçerken en çok iyi tasarım, malzemelerin dürüst kullanımı ve varsa sanatsal kalite aranır. Böylelikle isim yapmış sanatçıların ürünleri evimizde sergilenebilir.