33 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Aurora Düğün Paketi
Ürünü Görüntüle

Aurora Düğün Paketi

62.990,00
-14%
Balta Düğün Paketi
Ürünü Görüntüle

Balta Düğün Paketi

47.000,00
Ürünü Görüntüle

Begin Düğün Paketi

64.990,00
-11%
Ürünü Görüntüle

Bohem Düğün Paketi

88.000,00
Ürünü Görüntüle

Crea Düğün Paketi

149.990,00
Ürünü Görüntüle

Diamond Düğün Paketi

134.990,00
Ürünü Görüntüle

Dietro Düğün Paketi

113.990,00
Ürünü Görüntüle

Dior Düğün Paketi

94.990,00
-11%
Evpa Düğün Paketi
Ürünü Görüntüle

Evpa Düğün Paketi

48.650,00
-12%
Froy Düğün Paketi
Ürünü Görüntüle

Froy Düğün Paketi

47.300,00
-13%
İzma Düğün Paketi
Ürünü Görüntüle

İzma Düğün Paketi

48.050,00
Lana Düğün Paketi
Ürünü Görüntüle

Lana Düğün Paketi

109.990,00

Düğün Paketi

Yeni nesil modern yatak odaları, yemek odaları ve koltuk takımları ile trend olan düğün paketlerinin adresi Odasen Mobilya modern düğün paketleri sunmaktadır. İhtiyacınız olan yeni trend mobilayar bu paketler içerisinde yer alır.

Yeni evlenecekler, evlenenler ve evini yeniden tasarlayacak olan kişilerin mobilya tercihleri bütçeye göre farklılık gözetir. Bu çerçevede ihtiyacınız olan mobilyaların tamamının en ekonomik haliyle temin edilmesinde mobilya sektörünün olmazsa olmazı düğün paketleri ön plana çıkmaktadır. Bu sayede tüm mobilyalarınızı tek bir paket ile satın alma olanağınız olur.

Düğün paketi mobilya mağazalarının önemli ürün ağı içerisinde yer almaktadır. Bu çerçevede özellikle yeni evlenecek çiftlerin ihtiyaçlarının karşılanmasında kaliteli ürünlerin yanında uzun yıllar kullanılabilecek mobilyalar önem arz eder. Yeni ve modern tarzlardaki yatak odası, koltuk takımları, yemek odası ve diğer mobilyalar tek pakette sunulur. Bu paket sayesinde çiftler çok daha az ödemeler yaparak evlerinin eşyalarını tamamlama olanakları ile yeni yaşamlarına başlama imkânı bulacaktır.

Ev eşyaları arasında en önemli husus yatak odası takımı, yemek odası takımı, koltuk takımlarıdır. Yeni bir çekirdek ailenin oluşmasında ilk aşama yeni evinizde kullanacağını mobilyalardır. Sürekli alım yapamayacağınız olan bu ürünler yıllar sonra aynı modernliğe ve sağlamlığa sahip olması gerekir. Bu kalitelerde ürünlerin yeni tasarımları ile sahip olunmasında en ekonomik yol paket olarak satın alınmasıdır. Aileler yeni evlenecek çocukları için ürün alımında ihtiyacı olan düğün paketi ve düğün paketleri evlilik öncesi önem arz eder. Bu öneme binaen farklı ürün çeşitleri ile evlerinize şenlik verecek mobilyaların temininde tüm firmalarda düğün paketi olarak ön plana çıkmaktadır.

Onlarca çeşit düğün paketi ile sizin ihtiyacınız olan, zevkinize göre yapılmış mobilyalar talebinize göre yeniden şekillenmektedir. Edineceğiniz set içerisinde yatak odası, yemek odası ve koltuk takımı bulunur. Yatak odalarının Gardrop, şifonyer, 2 komodini ile bazalı karyolası bulunur. Yemek odasında ise konsol, ayna, masa, 6 adet sandalye ile TV ünitesi yer alır. Koltuk takımı seçeneği ile birlikte evlerinizin mutluluklarına şahitlik ederler.

Düğün paketi tüm mobilya firmaları ve fabrikalarınca satışa çıkarılan önemli bir ürün yelpazesidir. Ancak çiftlerin yeni ev kurmalarında ucuz olması için düşük kalite mobilyalar satışa çıkarır. Bu gibi durumlarda ise kısa bir süre sonra çiftler mobilyalarında değişikliğe gitmek zorunda kalır. Odasen Mobilya bu çerçevede sizlere uzun vadeler kullanabileceğiniz ürünleriniz için bütçenize uygun ürünler sunmaktadır.