174 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ürünü Görüntüle

Alfa Sarı Berjer

4.900,00
Ürünü Görüntüle

Alfa Yeşil Berjer

4.900,00
Ürünü Görüntüle

Ares Berjer

5.490,00
Ürünü Görüntüle

Armin Antrasit Berjer

4.990,00
Ürünü Görüntüle

Armin Turuncu Berjer

4.990,00
Ürünü Görüntüle

Arte Berjer

5.500,00
Ürünü Görüntüle

Arves Krem Berjer

4.150,00
Odasen Mobilya Arves Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Arves Siyah Berjer

4.150,00
Odasen Mobilya Ases Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Ases Berjer

4.990,00
Asos Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Asos Berjer

4.500,00
Ürünü Görüntüle

Asos Berjer

4.790,00
Odasen Mobilya Atina Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Atina Berjer

17.000,00

Berjer

Söz konusu dekorasyon olunca salonlarımızın vazgeçilmez parçaları Berjerler, tekli olarak oturabileceğiniz rahat koltuklardır. Tasarımına göre farklı ebatlara sahip olmasının yanında ilginç görüntülere neden olan Berjerler özellikle yaşam alanında kendisine ait bir yer edinmek isteyenlerin önemli mobilyasıdır. Bu aşamada farklı ebatlarda ve tasarıma sahip evinize hayat verecek berjer çeşitleri çok geniş ürün yelpazesi ile Odasen Mobilya ile evlerinize geliyor. 15. yüzyıl ile birlikte Fransa’da doğan berjer koltuk, Osmanlı İmparatorluğu döneminde kullanımı ile kendisine aynı zamanda Osmanlı ismini bulmuştur. Kolçaklı kolçaksız, yaslanma yerleri olan ve olmayan tarzları ile herkese hitap edebilen Berjerler sandalyelerin en konforlu hali diyebiliriz. Çok geniş alanları ile iki kişilik koltuk genişliğine kadar uzanabilen ebatları sizin tercihinize göre bir sandalye kadar küçük olabilir. Çok geniş bir ürün yelpazesi bu anlamda Odasen Mobilya ile mümkün. Hatta size özel kumaş seçenekleri ile çevrimiçi alışverişin adresi olan Odasen sizlere filtreleme imkânı ile kolay alışveriş olanakları sunmaktadır. Berjer koltukları incelediğinizde size özel tarzları ile size hitap eden koltuklar imalatındaki materyalleri ve tasarımında sayısız seçenekten bahsetmek mümkündür. Öyle ki her tarzı son model olup aynı modern tarzını yıllarca korumaktadır. Özellikle trend olan berjer modası Odasen ile evinize gelirken yüzlerce çeşidi ile fark yaratabileceğiniz estetik tarzları evinize şıklık katar.

Alfa Berjer

Kahve saatlerinizin vazgeçilemez adresi olan Alfa Berjer farklı renk seçenekleri ile evinizin tüm mobilyalarına uyum sağlar. Çok rahat bir başlığı ve kolçakları olan Alfa berjerler aynı zamanda uzun süreli oturumlarda da aynı konforu sağlamaktadır. Teknolojinin verdiği son trend koltuk kumaşlarının tercih edildiği berjerler leke tutmaz. Kolay temizlendiği gibi nefes alan özelliği ile sizlerin evinize konfor getirir. Ahşap ayakları ve sağlam iskeleti ile uzun yıllar kullanma imkanı veren berjerler farklı modelleri ile Odasen farkıyla evinize gelir. Bu aşamada yüzlerce diğer berjer çeşitlerimizden bazıları şunlardır; • Ares Berjer • Armin Antrasiz Brejer • Arte Berjer • Asos Berjer • Atina Berjer • Aura Berjer • Azra Berjer Yaşam alanınızın dekora ile uyumu önemli olur. Bu sebeple berjerlerinizle koltuk takımlarınızın ve kanepelerin de uyumu çok önemli olmaktadır. Böylelikle adını taşıyan koltuk takımları ile size özel sayılarda berjer alımı söz konusudur. Muhteşem konforu ile ihtiyacınız olan koltukların denenmesinde mağazalarımız sizlere geniş imkânlar sağlamaktadır. Böylelikle rahat bir koltuk takımınızı ve berjerlerinizi deneyerek ve test ederek alma olanaklarınız bulunur.

Berjer Nasıl Seçilir?

Evinizin dekorunda en önemli husus mobilyalardır. Ancak seçilmesi çok zor ürünler olmaktadır. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken bazı hususlardan bahsetmek mümkündür. Bunlar; • Temizlik açısından rahat taşınabilir olması gerekir. Hantal berjerlerin taşınması ve temizliği zor olabilir. • İşlevsel olmalıdır. Günün kalan kısmında farklı yerlerde kullanım olanakları ihtiyacınızı karşılayacaktır. • Kolay temizlenebilir ve silinebilir kumaş seçilmelidir. Hatta leke tutmayanları önemli olur. • Sağlam bir iskelet yapısı onu uzun vadelerde kullanmanıza neden olur. Doğal olarak her tüketicinin farkı zevki ve ihtiyacı söz konusudur. Bu aşamada adresiniz olan Odasen Mobilya sizlere muhteşem tarz ve modern tasarım berjerler sunarken konforu maksimum seviyededir. Kullanılan malzemeleri ile uzun vadeli kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahiptir. Bunun yanında ekonomik olması ile cebinize dost mobilyalardan bahsetmek mümkündür. Hatta kampanyalar ile evinizi baştan sona yenilerken herkesi kıskandıracak berjerleri buradan temin edebilirsiniz.

Tarzınız ve Odanızın Atmosferi

Odanızın atmosferi de berjer seçiminizi etkiler. Aile odanız özellikle özel günler için kullanılan resmi bir yerse, o zaman dik sırtlı veya döşemeli berjerli sandalyeler almak daha iyi olabilir. Bu aşamada tarz berjerler çeşitleri ile sınırsızdır. Bu berjerlerin bir sebepten dolayı uzun bir sırtları, kolçakları ve kanatlı kenarları vardır. Birçok kesim tasarımı nedeniyle odasına eski bir klasik görünümü vermek için berjerleri daha çok kullanmaktadır. Odanın daha rahat daha kalabalık bir toplantı yeri olması durumunda, rahat bir şekilde tasarlanmış yatar koltuklar gibi uzanmak için tasarlanmış berjerleri Odasen Mobilya bünyesinde arayabilirsiniz.

Malzemeye göre satın alın

Berjer malzemesi dikkate alınması gereken başka bir faktördür. Pürüzsüz bitişi ve temiz çizgileri ile odanıza sofistike bir dokunuş katan deri berjerler bulunmaktadır. Geleneksel olarak tasarlanmış, düşük sırtlı deri koltukları veya TV'nin etrafında rahat oturma sağlayan daha uzun, daha yumuşak ve daha konforlu berjer koltuklar vardır. Hatta daha ötesinde babanız baba koltuklar yine Odasen Mobilya seçenekleri arasında yer almaktadır. Odasen Mobilya ile kumaş berjerler, çeşitli desen ve tonlarda geldikleri için rahat bir şeyler arıyorsanız iyi bir seçim olur. Özellikle bulunduğu odaya hayat veren berjerler aynı zamanda renk cümbüşü ile mükemmel bir dekor olanağı sunar. Evinizle yaşam alanlarınıza muhteşem bir dekor ile evinizi tamamlayacak Berjer modelleri en detaylı haliyle Odasen Mobilya mağazalarında ve internet sitesinde sizleri beklemektedir. Hatta geniş ürün katalogu ve deneme testlerin geniş mağaza ağımızdan faydalanabilirsiniz.