33 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ürünü Görüntüle

Angel Genç Odası

11.445,00
Ürünü Görüntüle

Asır Ceviz Genç Odası

12.490,00
Ürünü Görüntüle

Asır Ozigo Genç Odası

19.500,00
Ürünü Görüntüle

Bohem Genç Odası

12.400,00
Ürünü Görüntüle

Damla Genç Odası

20.500,00
Ürünü Görüntüle

Damla Kristal Genç Odası

19.500,00
Damla Ozigo Genç Odası
Ürünü Görüntüle

Damla Ozigo Genç Odası

19.500,00
Ürünü Görüntüle

Delight Genç Odası

12.900,00
Ürünü Görüntüle

Dream Genç Odası

19.000,00
Ürünü Görüntüle

Fork Antrasit Genç Odası

19.500,00
Ürünü Görüntüle

Fork Beyaz Genç Odası

19.500,00
Ürünü Görüntüle

Kayra Genç Odası

17.840,00
 

Genç Odası Takımları

Çocuklarınızın yaratıcılığını en üst seviyeye çıkarması ve kendisini geliştirmesi için çalışma masasından, koltuğuna ve yaşam alanlarına kadar bir dizi atılması gereken adımlar bulunmaktadır. Bu anlamda en önemli husus elbette genç odası takımları olmaktadır. Bu anlamda gençlerin içerisindeki yaratıcı ruhunu ortaya koyacak genç odası takımı sayısız çeşitleri ile Odasen Mobilya seçenekleri arasında yer almaktadır. Çocuğunuzun odasına bir karyola ile sıradan bir masa yaşamı için yeterli olabilir. Ancak özenle tasarlayacağınız, özenle alacağınız mobilyalar aynı zamanda gençlerin geleceğini tasarlamaktadır. Bu anlamda çocuk odalarından daha ziyade genç odaları daha modern olmalı ve çocuk odası havasından uzaklaşmış olması gerekir. Hatta çocuğunuzun tarzını yansıtan fonksiyonel genç odaları evinizle birlikte tüm odalarda bir bütünlük sağlar. Çocuklarınızın yatağı, çalışma masası, elbise dolapları ve kitaplığına kadar ihtiyacınız olan tüm genç odası takımları odasen.com ile evlerinize ve gençlerimizin odalarına gelmektedir.

Genç Odası Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dileğinize göre erkek ve kız genç odaları ve seçenekleri sunan Odasen Mobilya size sayısız alternatif sunmaktadır. Öyle ki bu sayede özel tasarımların altına kendi imzanızı da atabilirsiniz. Hatta çok elverişli ve kullanışlı olan kardeşler için ikili genç odalarından bahsetmek mümkündür. Böylelikle ranzalı odalar da Odasen seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu anlamda ihtiyacınız olan husus genç odası takımı alırken nelere dikkat edilmeli olmaktadır. Özellikle göz önüne almanız gereken hususlar şunlardır. • Çocuğunuzun zevkine göre olmalıdır. Bu anlamda gençlerin fikri alınması en önemli husustur. • Fonksiyonel olmalı ve çok amaçlı olarak kullanılabilir özelliğe sahip olmalıdır. • Oda büyüklüğüne uygun olmalı. Aynı zamanda yaşam alanı bırakmalıdır. • Uyku açısından verimli olmalıdır. • Gençlere özel çalışma alanları bırakmalıdır. • Renkleri ile uyum içerisinde olmalı ruha iyi gelecek renkleri barındırmalıdır.

Nasıl Bir Genç Odası Takımı

İster büyük ister küçük bir alan olsun, genç odanız muhtemelen evinizdeki en zorlu iç tasarım zorluklarından biridir. Ancak bazı harika genç odası fikirleriyle, aksi takdirde göz korkutucu olan bu görev, keyifli bir projeye dönüşebilir. Hatta Odasen Mobilya ile bu zevkli bir alışverişin adresi olur. Aynı zamanda bir genç odası, çocuğunuzun yetişkinlerin kurallarından ve taleplerinden kaçmak için dünyadan çekildiği yerdir. Yetişkinliğe yaklaşırken önemli olan, yalnızca kendilerine ait bir alan ve ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilmelidir. Odasen.com olarak daha fazla ilham almak için favori rahat yatak odası tasarımlarımızdan bazılarını da vurguladık. İster gençliğiniz eski odasını aştığı için yatak odasını baştan yaratmayı planlıyor olun, ister sıfırdan başlıyor olun, Odasen Mobilya sizlere bolca ilham sunmaktadır. Genç odası tasarımında dikkat edeceğiniz bir husus ile alışkanlıklardır. Çocuğunuzun çalışma ve dinlenme alışkanlıklarını ve ne kadar eşyası olduğu tasarımda etkili olan hususlardır. Bu, işlevsellik gereksinimlerine işaret edecektir. Çoğu gencin ders çalışmak ve ödevlerini yapmak için bir masaya ihtiyacı olacaktır. Ancak havalı genç odası fikirleri arıyorsanız biraz daha derine inmeniz gerekir. Bu aşamada yine en geniş ürün yelpazesi ve seçenek Odasen ile genç odalarına yansır. Çocuğunuzun eğlenmek için ne yaptığını düşünün. Çocuğunuz bir konsol oyuncusu mu? Eğer öyleyse, muhtemelen bir kanepe veya şilte ve bir TV sehpası isteyeceklerdir. Eğer bir PC oyuncusuysa, geniş bir masa arayın. Çocuğunuzun sık sık arkadaşları varsa, bu da işlevselliğe katkıda bulunacak mobilyalar da alınması gerekir. Yedek bir armut koltuk veya asılı sandalye ve belki de arkadaşlarının kalması için bir ranza ile daha çok eğlenebilirler.

Genç Odalarında Gardırop ve Depolama Alanları

Doğru depolama seçenekleri, küçük bir yatak odasını bile daha büyük hissettirebilir. Dolap düzenleyicilerden şifonyerlere kadar, çocuğunuzun kıyafetlerini ve eşyalarını düzgün bir şekilde saklamak için yeterli alana sahip olması gerekir. Seçenekler arasında iki, üç kapılı hatta dört kapılı gardıroplar bulunmaktadır. Odasen.com ile filtreleme yaparak bu dolaplara ulaşabilirsiniz. Standart depolama çözümlerinin ötesinde düşünün ve kişisel seçenekleri de göz önünde bulundurun. Çocuğunuz çok okuyorsa, bir kitaplık en önemli mobilyadır. Bir koleksiyona sahipse, muhtemelen teşhir için raf seçenekleri isteyebilir. Çocuğunuzun ilgi alanına bağlı olarak enstrüman sehpası, vitrin, oyun dolabı veya el işi masasından da yararlanabilirler.

Verimli Uyku ve Konforlu Genç Odası Takımları

Depolama ve uyku sorunları ortadan kalktığında, konfor ve işlevselliği en önemli unsurlar olmaktadır. İkisini birleştirmenin ve her şeyi mümkün olduğunca çocuğunuzun ilgi alanlarına göre özelleştirmenin yollarını arayın. Ve çoğu genç odasının oturma odası işlevi gördüğünü unutmayın, bu nedenle rahatlık önemlidir. Yeriniz varsa, oyun alanı olarak hizmet verecek rahat bir oturma alanı idealdir. Bir masa, gençliğinize ders çalışması ve okul ödevlerini yapması için sessiz, dikkat dağıtmayan bir alan sağlarken aynı zamanda yaratıcı projeler hazırlaması için en önemli yerler olmaktadır. Ebeveynler olarak gençlerin yaratıcılığını ortaya koyacağı zeminler hazırlanması gerekir. Bu zeminler ise en iyi olarak Odasen Mobilya seçenekleri arasında yer almaktadır.