93 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Bohem Yemek Odası
Ürünü Görüntüle

Bohem Yemek Odası

24.490,00
rattan yemek odası
Ürünü Görüntüle

Rattan Yemek Odası

26.250,00
vega yemek masası
Ürünü Görüntüle

Vega Yemek Odası

29.110,00
Begin Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Yemek Odası

21.500,00
Clear Gold Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Clear Gold Yemek Odası

16.000,00
rüzgar yemek odası
Ürünü Görüntüle

Rüzgar Yemek Odası

22.120,00
Alabora Antrasit Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Antrasit Yemek Odası

15.700,00
Alabora Siyah Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Siyah Yemek Odası

15.700,00
Alabora Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Yemek Odası

10.700,00
Ürünü Görüntüle

Alaçatı Yemek Odası

25.670,00
Asos Yemek Odası
Ürünü Görüntüle

Asos Yemek Odası

17.490,00
Atina Yemek Odası
Ürünü Görüntüle

Atina Yemek Odası

43.000,00
 

Yemek Odası Takımları

İhtiyacınıza ebatlarda masa, sandalyeler, TV ünitesi, konsol ile vitrinden oluşan yemek odası takımları küçük dekoratif eşyalar ile evinizde sevdiklerinizle en çok buluşma adresleridir. Bir yemek odası takımında olması gereken tüm mobilyalar en şık haliyle Odasen Mobilya ile evlerinizi şenlendirmektedir. Muhteşem tarzları ile yeni trend olan yemek odası takımlarının adresi Odasen Mobilya size eşsiz mobilyalar sunmaktadır. Yeni tasarımları ile yemek odalarını işlevsel kılan özellikleri ihtiyacınız olan tüm unsurları barındırmaktadır. Üretimindeki materyaller ile sağlam ve dayanıklı olan mobilyalar böylelikle uzun yıllar kullanım olanakları sağlar. Aynı zamanda sağlam iskeletleri ile sandalyeler sizlere konforlu bir oturum sunarken uzun süre rahatlıkla yemek masalarında sohbetlerinizde önemli roller oynamaktadır.

Yemek Odası Takımı Nasıl Seçilir?

Muhteşem bir yemek odası tasarımı için attığınız adımlardan öncelik alanı ile boyutları olmaktadır. En önemli husus elbette yemek odası takımını koyacağınız alan ile evin yapısı olmaktadır. Bu aşama dekorasyon evin stili, bütçesi ve uygunluğuna göre seçilmektedir. Her zaman yeni trend bir yemek odası takımına sahip olabilmek için mobilyaların sağlam malzeme ve materyallerden üretilmesi gerekir. Bunun yanında sandalye kumaşları önem arz eder. Kumaşlar ne kadar dayanıklı ve sağlam olursa yıpranmaz ve uzun kullanım ömrüne sahip olur. Böylelikle yemek odası takımı seçerken; • Alanınıza uygun bir masa seçin.• Yer sorunu olanlar tasarruf için açılır kapanır bir masa seçebilir. Aynı şartlar sandalyeler için geçerlidir. • Konsolun büyüklüğü ve geniş bir rafa sahip olması uygundur. Böylelikle daha çok depolama alanı sunar. • Konsol üzerinde ayna odanızı geniş gösterir. Zarif aynı zamanda şık bir yemek odası takımı sahibi olmak isteyenler özellikle misafirleri ile yemeğin keyfini çıkarmak isterler. Özellikle muhteşem bir yemek odası evinin kalitesini yükseltmektedir. Hayatınıza renk kattığı gibi erişebilir fiyat seçenekleri aranır. Bu anlamda en uygun fiyat seçenekleri sunan Odasen Mobilya sizlere odasen.com ile en uygun fiyatlı mobilyaları listeleme imkanı sunar. Yemek odası takımı yaşam alanınıza bağlı olarak mutfakta, yemek odasında yer alabilir. Bununla birlikte yeteri kadar yer olması halinde yemek odası tamamen yemekleriniz için tasarlanabilir. Yemek odası takımında ihtiyacınız olan masa, sandalye, gümüşlük ile vitrin seçimi farklı ürünlerin harmanlanması ile kullanılabilir. Bu anlamda Odasen Mobilya size sayısız tarz, çeşit ve ürün sunmaktadır. Bütçe açısından ekonomik olmasını tercih edenler Odasen yemek odası takımları ile hareket eder. Hatta düzenlenen kampanyaları takip edenler çok daha uygun şartlara istedikleri takımı alabilmektedir. Eviniz ve yemek odanızın en şık tasarımlarına imzasını atan Odasen Mobilya sayısız tarzları ve seçenekleri ile yemek odası tasarımları odasen.com ile evinize gelmektedir. Öyle ki buradaki ürünlerden biri mutlaka sizlere hitap eder. Özellikle son moda ve yeni trend olan yemek masaları ve sandalyeleri sevdiklerinizi bir araya getiren mobilyalar olmaktadır.

Bohem Yemek Odası Takımı

Odasen ile en çok beğenilen ve tercih edilen yemek odası Bohem Yemek Odası Takımıdır. Krem ve kahverengi rengin tonlarının bir araya geldiği yemek masası ile sandalyeleri ve konsolu birbirine uyumlu olduğu gibi dar alanlar için tasarlanmıştır. Aynı zamanda spor bir görünüme sahitir. Modern tarzdaki masa ayakları ile sandalye ayakları ve konsolun ayakları birbiri ile uzantılı olarak tasarlanır ve üretilir. Dört kapaklı konsol ihtiyacınız olan depolama alanını sağlarken üzerindeki yuvarlak bir ayna alanınızı daha geniş göstermektedir. Aynı zamanda aksesuarlarınızı koyabileceğiniz konsol sizin için önemli parçaların adresi olur.

Alabora Yemek Odası Takımı

Bütçesi ile daha uygun şartlarda yemek masası ve takımı alımı Odasen Mobilya ile mümkündür. Bu anlamda çok geniş ürün yelpazesi bulunur. Beyaz ve siyah ile tonlarının bir araya geldiği Alobora Yemek Odası takımı bütçe açısından en elverişli mobilyaların başında gelmektedir. Konsol, masa, 6 sandalye ile orta sehpa ve TV ünitesinden meydana gelen Alabora Yemek Masası konsolunun iki aynası mevcuttur. Bu aynalar bulunduğu alanı çok daha geniş olarak göstermektedir. Odasen Mobilya ile onlarca çeşit yemek odası takımı söz konusu olur. Bu anlamda özgün yemek odası takımı tasarımlarına sahip Odasen özellikle Atina Yemek Odası takımı ile göz doldurmaktadır.

Ailenin Buluşma Noktası Yemek Masaları

Bir yemek masası tüm aileyi bir araya getirir. İster ziyafetlerde ister sohbetlerde yemek masası, herkesin sohbet etmesi için bir evin en gözde takılma yeridir. Bir akşam yemeği düzenlerken misafirler üzerinde nasıl bir izlenim bıraktığından bahsetmiyorum bile. Yemek masası üstü ve yemeğin bitişi önemli olsa da, ev sahipleri genellikle yemek odası sandalyelerini yan yana kullanırlar. Yemek odası sandalyeleri, ailenizin ve misafirlerinizin rahat etmesinde büyük rol oynar. Aynı zamanda yemek alanınızın tonunu da belirlerler. Bu nedenle yemek odası sandalyesi alırken daha fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu aşamada yemek odalarınızın ihtiyacı olan konforlu sandalyeler Odasen Mobilya ürün seçenekleri arasında sayısız fırsatları ile bulunmaktadır.