71 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ürünü Görüntüle

Asos Komodin

1.600,00
Odasen Mobilya Atina Yatak Odası
Ürünü Görüntüle

Atina Komodin

8.160,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Komodin

2.380,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Komodin

2.380,00
Ürünü Görüntüle

Babil Komodin

1.100,00
Balta Yatak Odası Takımı Odasen Mobilya
Ürünü Görüntüle

Balta Komodin

1.300,00
Begin Gold Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Gold Komodin

1.950,00
Begin Gümüş Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Gumus Komodin

1.950,00
Ürünü Görüntüle

Bohem Komodin

5.100,00
Crea Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Crea Komodin

3.475,00
Dietro Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Dietro Komodin

2.250,00
Dior Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Dior Komodin

4.625,00
 

Komodin

Yatak odası takımını bir araya getiren birkaç mobilyadan biri olan komodin aslında mobilyaların arkasında kalan kahramanlardır. Özellikle odayı kullanan kişilerin işlevsel olarak sürekli kullandıkları mobilyalardan bahsetmek mümkündür. Komodinsiz bir yatak odası düşünülemez. Öyle ki yatak odası tasarımınıza uygun olmasının yanında ölçüleri de en ideal boyutlarda olması gerekir. Yatak odanızı tamamlayan komodin çeşitleri böylelikle Odasen Mobilya ile evlerinize gelir. Bireysel olarak kullanıcılar yatağına uzanmadan, gece uykusuna dalmadan önce son olarak komodinlere gözlük, saat, telefon ve kitap gibi nesneleri koymaktadır. Sabah uyanınca da ilk iş elbette buradaki bireysel eşyalar alınır. Bu amaçla çok büyük bir işlevsel mobilya olarak kullanılmaktadır. Hatta suyunuz hep başucunuzda komodinlerde kalır.

Komodin Yatak Odalarının Dağınıklığını Toparlar

Yatak, bir yatak odasının odak noktasını oluştururken, bir yatak odasını tamamlayan birkaç mobilya parçası daha vardır. Bir komodin bunlardan biridir. Bir komodin yatak odanızı daha temiz tutabilir. Komodinler yeni tasarlanan mobilyalar değildir. Bu sebeple geçmişten bugüne özellikle gece lambalarını koymak için elverişlidir. Bununla birlikte yatmadan önce sürekli kullandığımız gerekli malzemeleri yatağın yanına yerleştirmek için kullanılır. Özellikle gece karanlığı ve uykulu iken yatağınızdan uzanarak eşyalarınıza çok daha hızlı ulaşırsınız. Evinizde sahip olabileceğiniz en fonksiyonel mobilyalardan biridir. Böylelikle bu mobilyaların çeşitlerine odasen.com sayfasından ayrıntıları ile ulaşabilirsiniz. Yatak odanız için satın alabileceğiniz farklı komodin çeşitleri bulunmaktadır. Bu masalar genellikle ahşaptan yapılır. Eviniz için bir tane seçmeden önce geniş ürün seçeneklerine sahip olan Odasen Mobilya komodin türlerine bakılması büyük önem taşır. Zira birbirinden güzel, işlevsel komodinler en uygun fiyat şartları ile Odasen ile evinize gelebilir.

İşlevsel Komodinler Yatak Odalarının Arka Kahramanı Gibidir

Komodinler çok az yer kaplarlar ancak çok iş yaparlar. Özellikle gece ihtiyacınızı karşılayacağınız malzemeleri koyacağınız komodinler aynı zamanda başucu lambalarının da adresi olmaktadır. Bir yada iki çekmeceli olarak depolama alanı sunan komodinler yatağınızla aynı boyutta olması gerekir. Böylelikle rahat bir uzanım ve kolay koyma işlemi mümkün olur. Kullanıcılarına rahatlık sağlayan komodinler yatak odalarının bu yüzden arka kahramanları gibidir. Komodin olarak sandıklı ve çekmeceli küçük dolaplar kullanılabilir. Bu anlamda farklı tasarımlardan bahsetmek mümkün olur. Odasen Mobilya yaşam alanlarınıza rahatlık veren mobilyalar sunmaktadır. Komodinlerde bunlardan biridir. Bu sayede yatağınızın ucunda sürekli yardımcınız durumunda olan komodinlere değerli eşyalarınızı ve cüzdanlarınızı rahatlıkla saklayabilirsiniz. Bazı komodinler raflı bir tasarıma sahiptir. Bu sebeple rafları ile birlikte gelir. Raflı olması nedeniyle yatak odalarında yerden tasarruf sağlayan özelliklere sahip olmaktadırlar. Böylelikle pratik bir kullanımdan bahsetmek mümkün olur.

Komodin Ne İşe Yarar?

Komodinin olmasının temel amacı, siz uykuya dalmadan önce ve uyandıktan sonra gerekli eşyaları erişilebilir durumda tutmaktır. Gece yarısı bir şeye ihtiyacınız varsa, yatağın yanına bir masa koymak da yararlıdır. Çünkü yarı uykuluyken eşyaları almak için oraya doğru yürümek kazalara yol açabilir. Böylelikle komodinin önemi daha çok ortaya çıkar. Bir komodinin olmasının en belirgin avantajı, yatağınızın yanında bir gece lambası koyabileceğiniz bir yerinizin olmasıdır. Birçok insan yatmadan önce okumayı tercih eder. Yatağın yanına yerleştirilen gece lambası, uykuya dalmadan önce kapatabileceğiniz için kullanışlı ve erişilebilirdir. Yatağınızın yanındaki komodin, siz uykuya dalmadan önce yataktan kalkmadan okuduğunuz kitapları koymak için ideal bir yerdir. Uyumadan hemen önce kullanmakta olduğunuz telefon, dizüstü bilgisayar ve diğer elektronik aletleri de masanın üzerine yerleştirebilirsiniz. Birçok kişinin ilaçları yatmadan önce veya uyandıktan hemen sonra alması gerekir. Tüm bu ilaçları içeren bir komodin tepsisi onlar için daha erişilebilir olacaktır. Elinizin altında olması için fener, çalar saat veya saat gibi acil durum öğelerini de yerleştirebilirsiniz. Gecenin bir yarısında susadığınızı hissederseniz diye bir bardak su bulundurmak için en güvenli yerdir. Tasarım bir komodin yatağı tamamlayabilir. Hatta odanın etrafındaki dağınıklığı düzenleyebilir. Böylelikle onlarca çeşit dekor ve tasarım ile Odesen Mobilya sizin ihtiyaçlarınızı karşılar. Komodin seçerken mobilyalarınız için ayrılan bütçe dışında yatak odasının büyüklüğünü ve dekorunu da göz önünde bulundurmalısınız. Bununla birlikte fazladan bir bütçe ayırmamak adına Odasen Mobilya yatak odası takımları tercih edilebilir. Burada yatak odaları ile birlikte komodinler uyum içerisinde yatak odanıza değer katar. Böylelikle ek bütçeler ayırmadan yatak odanızı baştan yaratabilirsiniz.

Komodin Nasıl Seçilir?

Yatak odanız için komodinin boyutu, yatağınızın yanında ne kadar yer olduğuna bağlı olmalıdır. En yaygın komodin yüksekliği şilte kadardır ve çok uzun değildir. Ancak daha küçük bir yatak odanız varsa küçük boyutta bir komodin satın alabilirsiniz. Çocuklarınızın ranzalı yatak odalarına komodin almak için komodin yerine ranza tercih edebilirsiniz. Bu komodinler uzundur ve üst ranzadan erişilebilir. Ahşap komodinler güzel ve uzun ömürlü olur. Yatak odanızın dekoruna uygun birçok ahşap tasarım ve çeşit bulabilirsiniz. Odasen Mobilya bu anlamda çok çeşitli alternatifler sunmaktadır. Yatak odanıza güzel ve işlevsel mobilyalar satın almak için İnegöl ile Odasen Mobilya odasen.com online sitesinde ile komodin planlarını ve tasarımlarını inceleyebilirsiniz. Evinize yakışacak doğru tasarımı seçmek için üstün teknoloji ile uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.