480 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

6 Kapaklı Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Bohem Yatak Odası

40.150,00
latte
Ürünü Görüntüle

Latte Yatak Odası

34.700,00
Rattan Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Rattan Yatak Odası

25.990,00
vega yatak odası
Ürünü Görüntüle

Vega Yatak Odası

46.650,00
Ürünü Görüntüle

Armoni Baza + Başlık 160×200

7.770,00
Ürünü Görüntüle

Armoni Baza + Başlık 180×200

7.870,00
Ürünü Görüntüle

Armoni Baza + Başlık 90×190

6.240,00
Ürünü Görüntüle

Armoni Baza + Başlık 90×200

6.250,00
Ürünü Görüntüle

Armoni Yatak 160×200

5.370,00
Ürünü Görüntüle

Armoni Yatak 180×200

5.600,00
Ürünü Görüntüle

Armoni Yatak 90×190

4.330,00
Ürünü Görüntüle

Armoni Yatak 90×200

4.350,00

Yatak Odası

Size özel evinizin tek odası haline gelen yatak odalarının tasarımında mobilyalar kadar kumaşlar ve renkler önemli hususlardır. Burada sizin ruhunuzu yansıtan dekor aynı zamanda hem fiziksel hem ruhen dinlenmenizin önünü açar. Sizin sosyal olarak ruhunuza iyi gelmeyen bir ürününüz varsa yatak odanızı yenilemek istiyorsanız en doğru adreslerden Odasen Mobilya yatak odası takımları size geniş ürün çeşitleriyle geliyor.

Odasen Mobilya’nın geniş ürün yelpazesi içerisinde herkese bir şeyler var. Yatak odalarında mobilyalar kadar tuhafiye çeşitleri önemli. Sizlere hayat veren nefes alabilmenizde ruhen manevi huzurlar sağlayan kumaşlar ve mobilyanızın tercihinde seçenekleriniz evinize hayat verecek nitelikler taşıyor.

Sakin ve huzurlu hissettiren bir yatak odasında dinlendirici bir gece uykusunun keyfini çıkarmanızdan daha güzel bir şey yoktur. Bu nedenle yatak altı baza ile saklama çözümlerimizle dağınıklıktan uzak olduğundan emin olacağınız tasarımlarımız sizlere yön veriyor.  Nihai rahatlık ve konfor için klasik ve modern yeni tarz yataklarımız sizleri hayata bağlıyor.

Yatak odaları herkes için önemlidir. Tasarımı ile ruhunuzu ısıtacak odaların oluşmasında mobilyalar, perdeler kadar odanızdaki renkler önemlidir. Aynı zamanda bu renklerin size yansıtılmasını sağlayacak olan ışıklandırma sizlere sağlıklı yaşamın kapılarını aralar. Odasen Mobilya sıcak ve rustik bir görünüm için masif yağlı meşe veya metal karyolalarınızı tamamlamak için şık, parlak mobilyalar düşünen kişilere geniş ürün çeşidi sunuyor. Tarzınız ne olursa olsun, konfor ve işlevsellik göz önünde bulundurularak hayalinizdeki yatak odasına ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Onlarca çeşit ürünü ile bazalı ve bazısız olarak ihtiyacınız olan yatak odalarında aksesuarlar önemli hususlar. Bu çerçevede sizlere hitap eden yeni en güzel aksesuarlar mobilyalarınıza uygun olarak sunuluyor. Yatak odalarınızı tamamlayan düğün paketleri ile genç odalarının olmazsa olmazı geniş saklama ünitelerine sahip gardıroplar, komodinler, şifonyerler en şık ve kaliteli haliyle Odasen Mobilya ile evlerinize geliyor.

Tek kişilik yorgandan çift kişilik yorgana ve süper kral yorganına kadar, tüm yatak boyutlarına uygun bir nevresim takımımız var. Lüks bir dokunuş için keten yataklı bir kral boy yorgan seçebilirsiniz – ve bu aynı zamanda ısı düzenlemesi için de harikadır. Yatak odanızdaki tüm önemli son rötuşlar için yorganlar, çarşaflar ve yastık kılıflarının yanı sıra yatak örtüleri ve şiltelerle üzerinizi örtüyoruz.

Ürün yelpazemizden şık bir tuvalet masası ile hazırlanmak hiç bu kadar güzel olmamıştı . Yatak odanızda uyumlu bir görünüm için yatak odası mobilya takımlarımıza bir göz atın.