Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Abajur

Yaşam alanlarının en küçük parçaları dahi dekorunuza renk ve canlılık katar. Bu durum aydınlatmalar için çok daha önem kazanmaktadır. Öyle ki yatak odaları ile sonsuz bir tasarım arayanlar farklı renkler veren aydınlatmalar isteyebilir. Kullanımı, taşınması ve kurulumu çok basit olan abajurlar bu aydınlatmalar arasında kendisine yer bulmaktadır. Onlarca çeşit abajur evinize renk katmak için Odasen Mobilya ürün katalogunda bekler. Kısmi olarak aydınlatma ihtiyaçlarının karşılanmasında abajurlar en önemli vazifesinin bilinci içindedir. Bu sebeple konulduğu yerlerde farklı renkler ile istediğiniz noktalara aydınlatma sağlamaktadır. Çok geniş bir ürün yelpazesi ile abajurlar Odasen Mobilyanın avantajları ile evinize kadar gelmektedir. İstenilen tarz, tasarım ve modern çizgiler odasen.com ile yaşam alanlarınıza hayat verir. Öyle ki sonsuz bir tasarım yelpazesinde mevcut olan ve bir çırpıda takıp çıkarılabilen abajurlar, alanınızı yenilemenin en kolay yollarından biridir. Hatta en uygun fiyatlı olanıdır. Anlık fikir değiştirenlerden olabilirsiniz. Bu aşamada cesur olun, eğlenin ve mevsimi veya o andaki tarzınızı kucaklayın. Odasen Mobilya abajurları ile önce renginizi düşünün. Bir stil rutinine girdiyseniz, yeni bir tonda bir abajur tam da ruh doktorunuzun sipariş ettiği şey olabilir. Büyük bir taahhütte bulunmadan size yeni gelen bir rengi denemenin mükemmel bir yolu odasen.com sizlere sayısız alternatifler sunmaktadır. Daha koyu tonlar ışığı aşağı doğru yönlendirirken, daha açık tonlar ışığı odanın her yerine eşit bir şekilde dağıtır. Bu bilgiler ışığında tarzınızı yansıtan bir abajur alabilirsiniz. Abajurlar çeşitli şekillerde ve çok çeşitli boyutlarda gelmektedir. Neyse ki, altın kural aslında sizi yeni bulduğunuz lambanıza uyacak mükemmel abajura yönlendirecek bir ölçüm denklemidir. İlk olarak, lambanızın tabanını ve yüksekliğini ölçmeniz gerekir.

Ne Boyutta Abajura İhtiyacım Var?

Bir odanın iç tasarımını tamamlayan bir abajur boyutu seçmek için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç özellik vardır. Öncelikle, abajur boyutunun lamba tabanını ve oda boyutunu nasıl tamamladığını düşünmeniz gerekir. İkinci olarak, odada ne kadar ışık istediğinizi düşünmeniz gerekir. Lambanızın tabanını tamamlayan bir abajur nasıl satın alınır sorusunun cevabı beklediğinizden daha kesin aradığınız adres odasen.com sayfasıdır. Uzmanlar, abajurlarınızı lamba tabanlarına uydurmak için kullanabileceğiniz belirli ölçüm oranlarını belirlemiştir. Bu oranlara göre üretilen muhteşem tarz abajurlar sizleri beklemektedir. Bej Gümüş Abajur ile Locus ve Trio Abajur muhteşem bir modern tarz sunarlar. Daha otantik bir abajur isteyenler Gold Çiçek Abajur ile yaşam alanlarını değer katar. Daha çok altın rengine aşina olanlar Gold Palmiye Gümüş Abajur ile yaşamlarına hayat katarlar. Ya da Gold Şapkalı Gümüş Abajur tam sizin aradığınız bir tarz olabilir. Bu seçeneklerin hepsi Odasen Abajurları ile yaşam alanlarınıza gelmektedir. Abajurlar bir masada kullanılabildiği gibi zeminde de kendisine yer bulabilir. Bu anlamda çok çeşitli ürün gamından bahsetmek mümkündür. Odasen.com size bu anlamda filtreleme olanakları sağlar. Bu sayede size hitap eden muhteşem tarz abajurlar ile evinizi ve yaşamanızı aydınlatabilirsiniz. Zemin lambaları söz konusu olduğunda, genellikle taban çapı 45 santimetre veya daha büyük olan bir gölge alabilirler. Ancak, büyük bir abajurun büyük bir odada en iyi şekilde kendisini gösterdiğini unutmamak gerekir. Aynı şekilde, daha küçük bir abajur, daha küçük bir odada en iyi sonucu vermektedir. Bu anlamda farklı boyutlar ile abajurlar Odasen ürünlerinde yer alır.

Abajur Aydınlatma Miktarı

Aydınlatma açısından, büyük bir abajur odaya daha fazla, daha küçük bir abajur ise daha az ışık girmesini sağlar. Bir odada istediğiniz ideal aydınlatma miktarı genellikle odanın işlevine bağlıdır. Ancak, vermek istediğiniz başka ruh hali kararları da olabilir. Yine de çok küçük bir abajur stiline bağlıysanız, umutsuzluğa kapılmayın. Bir beden fitresi kullanabilirsiniz. Bu, abajurun boyutunu biraz ayarlamanıza izin verecektir.

Hangi Abajur Şekline İhtiyacınız Var?

Bir abajur şeklinin görsel efektleri, iç tasarımınıza bağlı olarak çatışan veya tamamlayıcı olabilir. Abajurlarınızın belirli bir odaya aitmiş gibi görünmesini sağlamanın birkaç yolu vardır. Başlangıç ​​olarak, düşündüğünüz renkle aynı veya ona benzer bir gölgenin resmini bulabilirsiniz. Geometrik, inorganik şekiller her zaman daha modern tasarımlar için uygundur. Bu nedenle, bir evi modern dekorla eşleştirmek için bu tarzlardan birini seçebilirsiniz. İkisinden birini geometrik bir tabanla eşleştirdiğinizde dekor için büyük bir yol kat etmiş olursunuz. Şapkalı abajurlar her zaman çok yönlüdür ve neredeyse her ev stiliyle çalışır. Bununla birlikte, modern dekora sahip bir evde muhtemelen daha geometrik şekillere bağlı kalmanız gerekebilir. Ancak siyah şapkalı Yuv Abajur alternatif olarak inceleyebileceğiniz ürünlerden biridir. Abajurların imalatında gölgeleme için parşömen kağıdı, ipek ve metal gibi materyaller kullanılmaktadır. Parşömen : Bu malzemeye sahip gölgeler genellikle basit bir şekle ve düz bir renge sahiptir. Bu nedenle, muhtemelen modern dekorla en iyi şekilde çalışacaklardır. Minimalist bir görünüm elde etmeye çalışıyorsanız da harika sonuçlar vermektedir. İpek : İpek tonların dekoratif ve ayrıntılı stillere dönüştürülmesi muhtemeldir. Ek olarak, çoğu kişi bu malzemeyi lüksle ilişkilendirir. Bu nedenle, süslü ve lüks görünmek istediğiniz bir evde bu abajur stilini seçebilirsiniz. Metal : Eviniz endüstriyel bir görünüme sahipse, seçiminiz metal olmalıdır. Ancak, metalin yoğunluğunun odanıza giren aydınlatma miktarını etkileyebileceğini unutmayın. Bol ışık almak istediğiniz bir odada kullanmak istemeyeceksiniz.