Kampanyalar

Odasen, fırsatlarla dolu dünyasına seni de bekliyor!

Öğrenci Evine Çıkanlara %20 İndirim

Odasen Mobilya Satış Hizmetleri olarak, öğrenci evine çıkan bireylere özel %20 indirim kuponu tanımlıyoruz.

Kampanya detayları:

-Kampanya, 17 Ağustos – 1 Kasım tarihleri arasında yapılacak “#öğrencievi” etiketli ürünlerde geçerlidir.

-Kampanya, peşin ödemeli Havale/EFT ya da peşin ödemeli veya taksitli Kredi kartı siparişlerinde geçerlidir.

-Adınıza tanımlı kupondan sadece bir defa faydalanabilirsiniz.

-Katılım hakkı başkasına devredilemez, paylaştırılamaz ve yeniden düzenlenemez.

-Kampanya genelinde yapılan alışverişlerde nakliye ve kurulum müşteriye aittir. Odasen, nakliye ve kurulum fiyatlarındaki değişikliği müşteriye yansıtma hakkını saklı tutar.

-Kampanya dahilinde ürünlerin garanti kapsamı Odasen garantisi ile aynıdır. Şartlar ve Koşullar, Odasen tarafından websitemizde (www.odasen.com) sunulmuştur.

-Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.odasen.com (ücretsiz) internet sitesine ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile ücretsiz üye olup, öğrenci belgeleri ile alışveriş yapanlar için tanımlanacaktır. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin geri ödemesi yine indirimli tutar üzerinden yapılacaktır.

–Üyelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı müşterinin sorumluluğundadır. www.odasen.com internet sitesine katılım ve üyelik ücretsizdir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Odasen Mobilya Satış Hizmetleri sorumlu tutulamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler müşteriye aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye, hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0554 331 71 90 ve 0554 331 74 91 nolu Odasen Müşteri Destek Hattı’ndan ulaşabilirsiniz. Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Çiftlerimizin Düğün Masraflarını Karşılıyoruz (Kampanya Sona Erdi)

Odasen Mobilya Satış Hizmetleri olarak, yapacağınız düğün paketi alışverişinize, çekilişle, bir çiftimizin düğün masraflarına ortak oluyoruz.
Kampanya detayları:
-Kampanya, 21 Mart21 Haziran tarihleri arasında yapılacak “düğün paketi” alışverişlerinde geçerli olup düğün paketleri koltuk takımı, yemek odası takımı ve yatak odası takımı içermelidir.
-Kampanya, ödemesi tamamlanan siparişlerde geçerlidir.
-Oluşturulan her düğün paketi siparişiniz için bir katılım hakkı elde edilir.
-Katılım hakkı başkasına devredilemez, paylaştırılamaz ve yeniden düzenlenemez.
-Kampanya sonucunda kazanılan ödül, müşteri adına düzenlenir. Müşteri bilgilerinin eksik/hatalı olması durumunda odasen sorumluluk kabul etmez.
-Kampanya, tüm düğün masrafları içerisinde “yirmi bin Türk lirası” ile sınırlı olup Odasen kampanya dahilinde miktarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
-Kazanan müşterimiz sosyal platformlarda ilan edilecek olup çekiliş sonrasında bizimle iletişim kurması beklenecektir. Çekilişi kazanan ve 3 iş günü içerisinde geri dönüş yapmayan müşterimizin hakkı yedek kazanana devredilecek olup sonradan hak talebinde bulunması dikkate alınmayacaktır.
-Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
-Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.odasen.com (ücretsiz) internet sitesine ad, soyad, adres ve telefon bilgileri ile ücretsiz üye olup, tek seferde en az bir düğün paketi alışverişi yapanlara fatura bilgileri üzerinden çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir.
-Üyelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. www.odasen.com internet sitesine katılım ve üyelik ücretsizdir. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Odasen Mobilya Satış Hizmetleri sorumlu tutulamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye, hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0554 331 71 90 ve 0554 331 74 91 nolu Odasen Müşteri Destek Hattı’ndan ulaşabilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Kazanma İhtimalinizi Arttırmak İçin;
-Kampanya süresi boyunca, siparişi tamamlanan müşteriler için, Odasen’e kazandırılan her sipariş katılım hakkınıza ek bir katılım hakkı sayılır. Örneğin; siparişinizi oluşturduktan sonra, bir arkadaşınızın/yakınınızın Odasen’den alışveriş yapması çekiliş hakkınızı bir arttırır.

Sonuçlar;
-Çekiliş İnegöl 5. Noter Müdürlüğünde, noter huzurunda yapılacaktır. Kampanya sonuçları 1 Temmuz 13.00 saatinde tüm sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacaktır. Instagram ve Facebook sayfamızı takipte kalarak kampanyaları ve çekilişleri ilk sen görebilirsin.