85 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ürünü Görüntüle

Alaçatı Sandalye

2.040,00
Ürünü Görüntüle

Angel Sandalye

2.250,00
Ürünü Görüntüle

Asos Sandalye

1.150,00
Atina Yemek Odası
Ürünü Görüntüle

Atina Sandalye

5.950,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Sandalye

1.615,00
Ürünü Görüntüle

Babil Sandalye

1.150,00
Begin Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Sandalye

1.250,00
Ürünü Görüntüle

Bella Bej Sandalye

1.490,00
Ürünü Görüntüle

Bella Sandalye

1.490,00
Ürünü Görüntüle

Bella Siyah Sandalye

1.490,00
Bianca Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Bianca Sandalye

1.100,00
Ürünü Görüntüle

Bien Ahşap Beyaz Sandalye

1.690,00
 

Sandalye

Yaşam alanlarının mutlaka olmazsa olmazı haline gelen sandalyeler en gelişmiş haliyle berjerler, koltuklar gibi konforlu mobilyalar her zaman ilgi odağıdır. Özellikle toplantı alanları gibi kalabalık alanlarda ihtiyaç duyulan sandalyeler farklı materyaller ile hizmetinize sunulur. Bu aşamada birçok çeşit ve türde ulaşım sağlayabileceğiniz sandalyeler yaşamın her anında bizlerle olmaktadır. Sandalyeler binlerce yıldır farklı materyaller ile yapılsa da dört ayak üzerinde oturmamızı sağlayan ana unsurlardır. Gelişen teknoloji, endüstriye rağmen halen aynı malzemeler ile üretilen sandalyelerden bahsetmek mümkündür. Özellikle ahşap binlerce yıldır yaşam alanlarında kullanılan en büyük hammaddedir. Bu sebeple sandalye üretiminde en fazla ahşap kullanılmaya devam edilmektedir. Ancak her malzeme ile birbirinden şık olarak üretilen sandalyeler günümüzde kumaş kaplamaları ile hayatımıza konfor katmaktadır. Bu aşamada ihtiyacınız olan tüm sandalye çeşitleri odasen.com ürünleri içerisinde yer almaktadır. Sandalyeler aynı zamanda kalabalık misafir grupları için en büyük kurtarıcı rolündedir. Bu aşamada farklı kullanım amaçları ile ergonomik yapıları birçok alanda pratik kullanımlar sunmaktadır. Yaşamımıza giren mutfak sandalyesi, yemek odası sandalyeleri gibi puflar, beinchler hepsi birer sandalye mobilyasıdır. Bu sebeple hayatınızın her anında ihtiyaç duyacağınız ürünler olmaktadır. Sayısız seçenekler ile Odasen Sandalyeleri hayatınıza böylelikle konfor katmaktadır.

Odasen Mobilya Sandalye Seçenekleri

Odasen ile farklı amaçlar için kullanılan sandalyelere ulaşabilirsiniz. Bu aşamada özellikle ahşap sandalye seçenekleri ön plana çıkarken konforuna ve rahatına düşkün olanlar için sallanan sandalyeler bir alternatif olmaktadır. Bunun yanında bahçe ve balkonlarınız için az alan kaplayan açılır masalar eşliğinde açılır sandalyeler Odasen.com ile geniş ürün yelpazesi ile gelmektedir. Dünya mobilya sektörü için sandalyeler çok önemli olan ürünlerdir. Öyle ki Dünya ekonomi ile sandalye festivalleri düzenlenmektedir. Yapılan fuarlar aynı zamanda yeni tasarım sandalyelerin tanıtılması ve sergilenmesi içindir. Bu aşamada sektöre yön veren Odasen Mobilya sandalye çeşitleri ile göz doldurmaktadır. Standart bir sandalyenin ötesinde yemek odası takımları ile muhteşem bir gösteri şöleni sunan Atina Sandalye mutlaka görülmesi gereken ürünlerden olmaktadır. Çok daha spor ve pratik kullanım isteyenler Asos sandalye tercih ederken uygun fiyatlar arayanlar için Beliz Sandalye seçenek olarak Odasen.com ile sunulmaktadır.

Kaliteli Yemek Masası Unsurları

Yemeklerin konforlu ve güzel bir ortamda geçmesi için öncelik yemek sandalyelerinin kaliteli olmasıdır. Bu nedenle kaliteli yemek sandalyeleri almak büyük önem taşımaktadır. Çünkü bir kez rahat bir şekilde oturduğunuzda, keyifli bir şekilde yemek yersiniz. Özellikle kaliteli bir modern yemek sandalyesinin olmazsa olmaz unsurları şunlardır. • Rahat • İşlevsel ve şık • Kolay temizlenebilir • Uzun ömürlü Kaliteli modern yemek sandalyeleri oldukça rahattır. Yemek odanız için yemek sandalyesi alırken, iyi bir duruşu desteklediğinden ve bu sandalyede çok uzun oturduklarında rahatsızlık vermediğinden emin olmak gerekir. Koltuk, yemek süresi boyunca vücudunuzu destekleyecek bir mindere sahip olmalıdır. Sırtlık sizi dik tutabilmeli ve aynı zamanda sırtınızın sertleşmemesi için yeterince yer sağlamalıdır. Hepsinden önemlisi, sandalye hareket edemeyecek kadar ağır olmamalıdır. Oturduğunuzda veya kalktığınızda yeniden konumlandırılması kolay olmalıdır. Tüm bu faktörler, size kolaylık sağlayacak ve yemek deneyimini keyifli hale getirecek rahat bir yemek sandalyesine eşittir.

Hangi Yemek Masası Sandalyeleri Daha Rahat?

Dietro yemek sandalyelerindeki bu anlamda listenin başını çekmektedir. Dietro yemek odası ile gelen sandalyeler öylelikle süper rahattır. Ancak sizi doğru duruşta tutarken rahatlamanıza yardımcı olacak bir sandalye arıyorsanız, Bohem Sandalye mükemmel bir seçim olabilir. Bu yemek sandalyesi, vücudunuzu saran konturlu koltuklar ve ahşap iskeletle üretilmiştir. Koltuk, yemek sandalyesine zarif bir dokunuş vermek için yüksek kaliteli kadife kumaş döşeme ile kaplanmıştır. Bu kaliteli modern yemek sandalyesi, konforun özüdür ve keyifli ve dinlendirici bir yemek deneyimine öncelik veriyorsanız tam size göre. Mükemmel yemek sandalyesini ararken, genellikle sandalyenin ne kadar iyi göründüğüne veya istediğimiz temaya ne kadar iyi oturduğuna bakarız. Ancak aradığınız şey pratiklik, yani hem şık hem de işlevsel bir sandalyedir. Yemek sandalyeniz ne kadar muhteşem olursa olsun, manevra yapması veya alışması kolay değilse almanıza değmeyecektir. Fonksiyonel yemek sandalyeleri oturması kolaydır. Sırtınızı desteklerler ve duruşunuzu mükemmel tutarlar ancak sertleşmezler. Güzel bir tasarımla süslendiğinde, bu yemek sandalyeleri olmazsa olmazlarınız olacaktır. Üstelik fonksiyonel yemek sandalyeleri sadece yemek odası için değil, çalışma odası, salon ve hatta ofis gibi diğer odalar için de sandalye görevi görmektedir. Bu sebeple alacağınız sandalyeler çok fonksiyonel olması gerekir. Tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilecek eşsiz sandalye çeşitleri odasen.com ile sunulmaktadır. Burada sandalyelerin özellikleri ve yemek masaları ile birlikte yemek odası takımları için ihtiyacınız olan tüm ayrıntılara yer verilmektedir. Bu sayede alacağınız ürün için kafanızda soru işaretinin kalmaması amaçlanmaktadır. Odasen ihtiyacınız olan tüm mobilya çeşitlerine ve sayısız tasarım özgürlüğüne sahip olan bir hizmet vermektedir. Mobilya sektöründeki uzmanlığı ile hayatınıza şekil veren odasen.com ihtiyacınız olan ürünlerin sayfası olmaktadır.