Hakkımızda

1989 yılından bu yana Mersin/Tarsus’ta orman ürünleri imalat ve projelendirilmesi, montajlanması konusunda MSM Mobilya ve Proje İmalat Şirketi olarak sektöre hizmet etmektedir. Orman ürünleri, ahşap ev, pergole, mobilya ve mutfak uygulamaları alanında uzmanlaşmış teknik üretim atölyesine ve personeline sahiptir. Aynı anda Bursa/İnegöl’de online mobilya pazarı konusunda alanında uzman personelleriyle 2021 yılında hizmet sektörüne başlamıştır.

Proje bazlı üretimde ahşap üretim ve yapılandırma konusunda oldukça tecrübe kazanan firmamız, mimari birçok projede yer almış ahşap ile mimari uygulamalarında çözüm ortağı olmuştur. Ahşap, mdf, suntalam ve pleksi sektöründe üç boyutlu tasarım çizimleri ile çözüm ve projeler sunmaktadır. 15 yılı aşan üretim tecrübeleri ile birlikte gelişen sektörümüze geniş makine parkı ile hizmet etmekte olup 2021 yılında Odasen ismi ile online satış hizmetine başlamış olup yurtiçi ve yurt dışı piyasasında son hızıyla yer almaktadır.

Vizyon

Proje bazlı mobilya ve ahşap sektöründe olan ustalığımızı sizler için evlerinize taşımaya karar verdik. “Fikirden geleceğe” mottosu ile vizyonumuz her eve temas edebilmek her evde bir iz bırakabilmek. Türkiye’nin değil tüm dünyanın mobilya üretim ve tasarım dinamiklerini yakalamak istiyor ve her geçen gün gelişiyoruz.  Müşterilerimize daha kaliteli ürünler verebilmek için inovasyon trendlerini takip ediyoruz. Mobilya sektöründe görmeden evime/ofisime ürün almam diyenler için AR (Artırılmış Gerçeklik Teknolojisi) teknolojisi ile ilgileniyor ve yakın gelecekte Tüm ürünlerimiz için kullanıma sunmayı düşünüyoruz.

Misyon

“Odasen Mobilya olarak, yaşam alanlarınızı dönüştürmek ve müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için varız. Misyonumuz, yaratıcı ve kaliteli mobilya üretmek ve sunmak, estetik tasarımlarla fonksiyonelliği bir araya getirerek insanların yaşam kalitesini artırmaktır.

Müşteri memnuniyeti ve beklentilerini her zaman en üst düzeyde tutmak, Odasen Mobilya’nın temel önceliklerinden biridir. Müşterilerimizin evlerini, ofislerini veya ticari mekanlarını özelleştirebilmeleri için geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Her bir parça, titizlikle seçilen malzemeler ve özenle tasarlanmış detaylarla üretilir. İşçilik kalitesi ve dayanıklılık, Odasen Mobilya’nın anahtar prensipleridir.