248 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Alfa Saı
Ürünü Görüntüle

Alfa Antrasit Kanepe

10.000,00
Ürünü Görüntüle

Alfa Gri Kanepe

10.000,00
Ürünü Görüntüle

Alfa Sarı Kanepe

10.000,00
Ürünü Görüntüle

Alfa Yeşil Kanepe

10.000,00
Ürünü Görüntüle

Ares Antrasit Kanepe

14.400,00
Ürünü Görüntüle

Ares Krem Kanepe

14.400,00
Ürünü Görüntüle

Armin Antrasit Kanepe

10.000,00
Ürünü Görüntüle

Armin Turuncu Kanepe

10.000,00
Ürünü Görüntüle

Arte Kanepe

8.650,00
Ürünü Görüntüle

Arte Kanepe

7.150,00
Ürünü Görüntüle

Arves Krem 3’lü Kanepe

8.000,00
Odasen Mobilya Arves Koltuk Takımı
Ürünü Görüntüle

Arves Siyah 3’lü Kanepe

8.000,00
 

Kanepe

Oturma odalarının en önemli mobilyaları Kanepeler Berjer koltuklar ile birleşince evinize muhteşem bir dekor sunmaktadır. Bu anlamda dekorunuzun en önemli araçlarından biri konfor ve modern çizgiler olur. Yaşam alanlarınıza hayat veren kanepeler muhteşem tarzları ile Odasen Mobilya geniş ürün yelpazesi ile koltuk takımları, berjerler, sehpalar, TV üniteleri gibi mobilyalar ile birlikte evinize değer katmaktadır. Özellikle son yıllarda mobilya sektörünün gelişmesi ile birlikte her şeyde olduğu gibi bir kanepe seçerken de sonsuz seçenekler var gibi görünüyor. Bireysel olarak ne istediğinizi tam olarak bildiğinizi düşünebilirsiniz. Ancak durum böyle değildir. Özellikle bir mağazaya girdiğinizde veya çevrimiçi resimlere göz attığınızda, stiller, şekiller ve özelleştirme alternatifleri bunaltıcı olabilir. Kendinizi özellikle zamandan, para ve potansiyel alıcı pişmanlığından uzak tutmak gerekir. Bu aşamada ihtiyacınız olan çözümler Odasen Mobilya ile geniş ürün yelpazesinde bulunmaktadır. Yaşam alanınızda mutlaka olması gereken, evinize değer katan, aynı zamanda yaşamınızı kolaylaştıran mobilya seçenekleri Odasen Mobilya ile evlerinizin nadide köşelerinde yer almaktadır. Oturma odası takımları ile L köşe grupları sizlerin en konforlu mobilyalarınız olabilir. Bu anlamda mutfak mobilyaları ile yatak odası takımlarınıza uyumlu, birbirini tamamlayan tarz kanepelerden bahsetmek mümkündür. Hatta balkonlarınız çay seti koltuk takımları ile şenlenir. Sohbetleriniz bu sayede çok daha renkli olur.

Kanepe Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Tüm mobilya alımlarınızda olduğu gibi kanepe alımı için önemli derecede dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Bu hususları göz ardı etmeniz sizin aldığınız mobilyadan pişman olmanıza neden olabilir. Bu sebeple Odasen Mobilya uzman personelinden destek almanız pişmanlığınızın önüne geçecektir. Öyle ki onlarca çeşit koltuk takımı ile kanepelerden bahsetmek mümkündür. Bu anlamda özellikle kanepe alımı öncesi dikkat etmeniz gereken hususlar şunlardır. • Odanızın ve kanepenin boyutları • Ne için kullanacağınız • Sağlam bir iskelet ile dayanıklılık • Temizlenebilir kumaşları ile uzun vadeli kullanım • Kanepenin sünger yapısı ile testi

Kanepe Alımlarında Öncelik Boyutları Olmalıdır

Önce boyutu düşünün. Daha büyük bir oturma odanız varsa, kanepenizin oturma odasının tam olarak ne kadarını doldurmasını istediğinize karar vermeniz gerekir. Başka kanepeler veya sandalyeler eklemek ister misiniz? Bu anlamda sandalye, berjer ve diğer mobilya çeşitleri Odasen Mobilya bünyesinde bulunmaktadır. Daha küçük bir alana sahipseniz basit bir kanepe veya hafif L şeklinde bir köşe koltuk takımı muhtemelen en uygunudur. Oturma odanızın odak noktası olacak bir kanepe arıyorsanız, biraz daha fazla yer kaplayan ve çok fazla oturma sağlayan kanepe şekillerini filtreleyerek odasen.com ile filtreleyebilirsiniz. Küçük bir oturma odanız varsa, muhtemelen daha küçük bir kanepeye ihtiyacınız olacaktır. Daha az alanla, herhangi bir kanepe veya kanepe spot ışığı altında olacak, bu nedenle pratik ama aynı zamanda alanın geri kalanını taşıyan ve tamamlayan güçlü bir tasarıma sahip bir şey seçmek önemlidir. Kanepenin tam olarak nasıl yönlendirileceğine karar verin. Bir yaşam alanını başarılı bir şekilde organize etmek, yaşam tarzınızı analiz etmekle başlar. Böylelikle bu alanda en çok ne yapıyorsunuz bu durumu analiz etmeniz gerekir. Televizyon karşısında dinlenmeyi sever misiniz? Kanepenizin o yöne baktığından emin olun. Aileniz oturma odasını dinlenmek ve okumak için kullanıyor mu? Tek tek veya büyük bir grup olarak keyfini çıkarabileceğiniz birden fazla oturma alanı oluşturmak için kanepenizi sandalyeler ve minderlerle çevreleyebilirsiniz. Böylelikle konforlu ve rahat minderler yine Odasen farkıyla evlerinize gelmektedir. Odaya en çok hangi şeklin uyacağını belirleyin. Artık kanepenizin işlevine karar verdiğinize göre, hangi şeklin bu amacı gerçekleştirmesine yardımcı olacağını bulmanın zamanı geldi. Temiz bir L şekli, oturma odasını yemek odasından ayırmak gibi bölünmesi gereken açık alanlar için harika alternatiflerdir. Hızlı çözüm imkanı sunan L koltuklar ve kanepeler aynı zamanda konforu en üst seviyede olmaktadır. Hatta küçük şekerlemelerinizin adresidir.

Kanepelerde Kumaş Seçimi

Bayanların en çok dikkat ettikleri hususlar kumaşlardır. Bu anlamda kullanışlı ve leke tutmayan tarzlar için döşeme malzemelerini araştırırlar. Hangi döşeme ile kumaş sizin için iyi olur bu soruya yanıt bulunması gerekir. Son teknoloji ile üretilen kumaşlar bu anlamda olumlu sonuçlar vermektedir. Hatta daha sıcak ve yumuşak olmasının yanında uzun süreler yıpranmadan kullanım imkanları sunar. Deri koltuk ile kanepeler tercihiniz olabilir. Bu anlamda süet deri kanepelerde bütçe açısından en uygun olanlarıdır. Odasen Mobilya bütçenize uygun çözümler ile kanepeler ve kumaş seçimi olanakları sunar. Bu sayede evinizi yenilerken modern bir görünüm ile mutlu bir aile ortamına kavuşulmaktadır. Yaşam alanınız için diğer bir seçenek de, kanepenizin dış mekan kumaşıyla kaplanmasını tercih etmektir. Artık birçok şirket lekeye, suya ve güneşten solmaya dayanıklı kumaşları kullanmaktadır. Böylelikle Odasen Mobilya iç mekanlarda kolayca kullanılabilecek kadar basit ve klasik tasarımlı dış mekan kanepelerine sahiptir. Bununla birlikte kanepenizde daha cesur renkler ve desenler denemek için avantajınız ve seçeneğiniz bolca bulunmaktadır.