98 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Assos
Ürünü Görüntüle

Asos Gardırop

10.990,00
Odasen Mobilya Atina Yatak Odası
Ürünü Görüntüle

Atina Gardırop

35.700,00
Ürünü Görüntüle

Atlas 2’li Dolap

5.780,00
Ürünü Görüntüle

Atlas 4’lü Dolap

12.750,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Gardırop

14.790,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Köşe Dolap

6.800,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Tekli Dolap

3.910,00
Ürünü Görüntüle

Babil Gardırop

10.990,00
Balta Yatak Odası Takımı Odasen Mobilya
Ürünü Görüntüle

Balta Gardrop

9.500,00
Begin Gold Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Gold Gardırop

13.650,00
Begin Gümüş Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Gümüş Gardırop

13.650,00
Ürünü Görüntüle

Bohem 6 Kapaklı Gardırop

15.450,00
 

Gardırop

Yatak odalarınız ile evlerinizin en önemli depolama alanlarını oluşturan gardıroplar kullanıma göre açılır yada kaydırılabilir kapakları ile en modern haliyle evimize gelmektedir. Geçen zaman elbette gardırop tasarımlarına ve kullanımı hakkında fikirlerinde değişmesine neden olmaktadır. Ancak her geçen yıl yeni trend gardıroplar Odasen Mobilya ürün katalogunda yer almaya devam eder. Böylelikle ihtiyacınız olan depolama alanlarına sorunsuz olarak sahip olunabilmektedir.

Gardırop Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak odanızın tasarımı için öncelikli olarak ele almanız gereken hususlar söz konusudur. Sürekli taşınan biriyseniz mümkün olduğu kadar küçük bir dolap almanız gerekir. Ancak taşınma sorununuz yoksa gömme bir dolap ihtiyacınızı fazlasıyla karşılarken aynı zamanda alandan tasarruf etmenize neden olur. Hatta gömme dolaplar çok daha fazla depolama alanlarına sahip olur. Özellikle gardırop alımı öncesi dikkat edilmesi gereken hususlar üzerinde durmanız faydalı olabilir. • Odanızın ölçüleri • Gardırop ölçüleri • Ölçümler esnasında süpürgelik detayına dikkat edilmeli • İhtiyaçlarınız göz önüne alınmalıdır.

6 Kapılı Gardırop Ölçüleri

Altı kapılı bir gardırop almak istiyorsanız burada ölçüleriniz standart olarak 210 cm genişlik, 180 cm yükseklik, 46 cm derinlik ile gelmektedir. Sürgülü kapılı dolaplarda derinlik daha yüksek olması gerekir. Özelikle gardırobunuzu satın almadan önce mevcut zemin alanının boyutunu ve tavanın yüksekliğini kontrol etmeniz gerekir. Hatta internetten alıyorsanız boyutlar çok önemlidir. Zira iade ve kargo işlemleri ile uğraşmak istemezsiniz. Ayrıca giysi çubuğunun yüksekliğini de kontrol etmeniz gerekecektir. Bluz, etek ve pantolonlar için genellikle 45 cm bir yükseklik yeterli olurken, çocuk kıyafetlerinde yaklaşık 40 cm bir yükseklik yerleştirilebilir. Daha fazla saklama alanı sağladıkları için daha derin raflar da tavsiye edilir. Ve tabii ki gardırobun yatak odasındaki herhangi bir aydınlatma kaynağını engellemesine izin vermeyin.

Yeni Tarz Modern Gardıroplar

Zamanın değişmesi ile gardırop tasarımlarında birçok değişiklik meydana geldi. İnsanlar artık bir şeyleri dolaplara doldurmanın sizin tarzınız olmadığını anlıyor. Bunun yerine, estetik açıdan hoş ve iyi bir his veren ve hayatı kolaylaştıran düzenli gardıroplara ihtiyaç bulunmaktadır. Bu sebeple yeni trend gardırop tasarımlarında Odasen Mobilya tüketicilerin taleplerine kulak vermektedir. Eşsiz tasarımların yanı sıra isteğe göre klasik yatak odası takımları ile gardıroplar Odasen.com ile evlerinize gelir. Günümüzde gardıroplarda menteşeli kapaklı gardıroplardan Gömme gardıroplara kadar pek çok varyasyon bulunmaktadır. 2022 yılı, gardıroplar için birçok yeni tasarım ilhamıyla geldi. Gardıroplarınızı yenilemek, odanıza ve hayatınıza yeni bir değişiklik katmak için seçebileceğiniz birçok alternatifiniz bulunur.

Kapılı Gardırop

Menteşeli kapılı gardıroplar uzun yıllardır bu özelliğini korumaya devam ediyor. Bunlar uzun yıllardır kullanılmasına rağmen, insanların onları değiştirmemesinin sebepleri var. Kapıları 90 derecelik bir açıyla açılır ve gardırobun içindekileri tam olarak görmenizi sağlar. Ayrıca kapılara takılan askılara eşarp, çanta gibi eşyalarınızı asabilirsiniz. Menteşeli kapılı gardıroplar için birçok tasarım çeşidi mevcuttur. Bu nedenle, odanızın içi daha geleneksel ise, bu tür gardıropları tercih edebilirsiniz. Kapalı gardıroplar ikili, üçlü kapaklar ile sunulmaktadır. Hatta daha işlevsel olması açısından kapaklarına boydan ayna takılır. Böylelikle kıyafet tercihlerinizde bu aynadan faydalanabilirsiniz. Üstelik boy aynası ile daha az yer ile tasarruf sağlanmış olur. Kapaklı dolaplar aynı zamanda yer değiştirebilme imkanlarına sahip olabilir. Sürekli ev düzeninizi değiştirmeyi veya iş hayatı nedeniyle farklı yerlere taşınmayı seviyorsanız bu dolaplar tam size göre olur. Bunlar basit menteşeli kapılar ile üretilmektedir. Üstelik yüksek tavanlı odalarınız varsa, bunlar üzerinde ekstra depolama alanı sağlayabilir. Ayrıca gardırobunuz için kaç kapı istediğinizi de seçebilirsiniz.

Sürgü Kapılı Gardıroplar

Sürgülü kapılı gardıroplar, çağdaş evler için yerden tasarruf sağlayan bir depolama seçeneği sunar. Odanıza yeni ve modern bir görünüm kazandırmak ve yerden tasarruf etmek istiyorsanız, bu en iyi seçimdir. Cam panellerden ahşaba kadar pek çok farklı varyasyon ile odanız için istediğiniz her şeye sahip olabilirsiniz. Ancak bu dolaplar dolabınızın bir kısmını kullanma imkanı verirken bir kısmını da kapatır. Böylelikle her bölmeyi görmeniz mümkün değildir. Bu sebeple elverişsiz görünebilir. Ancak boydan boya kayan kapılar kapaklı dolaplardan çok daha fazla alanı aynı anda gösterebilmektedir. Bu sebeple Odasen Mobilya’da sürgü kapalı gardırop seçenekleri de sayısız olarak sunulmaktadır.

Gömme Dolaplar

Daha fazla alanınız varsa ve taşınmayı düşünüyorsanız gömme dolaplar tercihiniz olmalıdır. 2022'de gardıroplar için en iyi seçenek gömme dolaplardır. Adından da anlaşılacağı gibi, yaşam alanınız için daha çok yer bırakır. Tüm kıyafetlerinize ve aksesuarlarınıza güzel bir göz atabilirsiniz. Gömme dolaplar, giysilerinizi güvende ve daha değerli tutmak için tasarlanmıştır. Ancak size özem bir tasarım, montaj ve üretim yapılması gerekir. Bu tarz dolaplara bu yüzden erişim sınırlı olmaktadır. Yatak odası takımları ile birlikte odanıza uygun tarzlarda gardıroplar gelmektedir. Bu aşamada alanınıza göre iki, dört ve altı kapılı bir gardırop seçimleri söz konusu olur. Bununla birlikte en uygun fiyat şartları ile filtreleme, seçme ve harmanlama yapma imkanı veren Odasen Mobilya size eşsiz mobilya kullanım kolaylığını vaat etmektedir.