396 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Bohem Yemek Odası
Ürünü Görüntüle

Bohem Yemek Odası

24.490,00
rattan yemek odası
Ürünü Görüntüle

Rattan Yemek Odası

26.250,00
vega yemek masası
Ürünü Görüntüle

Vega Yemek Odası

29.110,00
Begin Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Yemek Odası

21.500,00
Clear Gold Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Clear Gold Yemek Odası

16.000,00
rüzgar yemek odası
Ürünü Görüntüle

Rüzgar Yemek Odası

22.120,00
Alabora Antrasit Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Antrasit Konsol

5.500,00
Alabora Antrasit Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Antrasit Masa

4.500,00
Alabora Antrasit Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Antrasit Yemek Odası

15.700,00
Ürünü Görüntüle

Alabora Konsol

5.000,00
Alabora Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Masa

5.000,00
Alabora Siyah Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Siyah Konsol

5.500,00

Yemek Odası Takımları

Evde yemek pişirmek ve yemek, heyecan verici ve eğlenceli bir deneyimdir. Hatta bu durum bazılarımız için çok daha fazlasını kapsar. Evimizde sevgiyle ev yapımı bir yemek hazırlama süreci, size yardımcı olacak tüm gerekli mutfak aksesuarlarına sahip olduğunuz sürece oldukça keyifli olabilir. Yemek hazırlamayı kolay ve stressiz bir süreç haline getirmek için tencereler, doğrama tahtaları ve diğer pişirme gereçleri gibi tüm gerekli mutfak aletlerine ve aksesuarları önemlidir. Ancak bunlara sahip olduğunuz kadar işlevsel ve yemeklerinizi en güzel haliyle sunan yemek odası takımlarınızdan emin olmanız gerekir. Bu çerçevede ihtiyacınız olan yemek odalarının evinizi süslemesinde Odasen Mobilya ürün seçenekleri önemli görevleri üzerine üstenmiş durumdadır.

Yemek odalarında mobilyalar önemlidir. İşlevsel mobilyalar sizlerin rahatlığını ön plana çıkarırken aynı zamanda modern ve şık olması önemli hususlardan biridir. Bu çerçevede ihtiyacınız olan şık ve modern çizgilere sahip onlarca çeşit yemek odası takımlarından mutlaka biri sizin ruhunuzu yansıtacak kadar incelik taşır. Sevdiklerinize ve dostlarınıza sunacağınız yemeklerin en güzel nadide eşyaları saklama kavanozlarına koyarak mutfak alanı oluşturarak ve organize ederek başlayabilirsiniz. En önemli etken bu aşamada konsollardır. Mutfak eşyanızdan daha çok yemek odası ürünlerinizi saklayacağınız aynalı konsollar odanızı geniş gösterirken saklama alanları işlevsellik kazandırmaktadır.

Ağaç kaplama ve ağaç işleme ahşap işçiliğinin en güzel örneklerini göreceğiniz teşhir salonumuza dijital ortamlarda en ayrıntısıyla ürünlerine ulaşabiliyorsunuz. Odasen Mobilya yıllar geçmesine rağmen dayanıklılığı koruyacak ürünler sunar. Bu aşamada yıllar sonra aynı şıklık ve modern tarzıyla evinizde hiç eskimeyecek olan yemek odası çeşitleri ile yemek yemenin mutluluğunu veriyor.

Evde yemek yemeye gelince, birbirinden güzel yemek takımları ve bardaklardan oluşan bir seçkin masaya sahip olmak, deneyimi daha da keyifli hale getirebilir. Muhteşem tabaklar ve şık kaseler ile yemek masanızı süslemek gibisi yoktur. İster bar taburelerinde bir sabah kahvaltısı keyfi, ister bir yemek masasının etrafında oturmuş lezzetli bir akşam yemeği olsun. Konu evde yemek pişirmeye geldiğinde en büyük farkı yaratan küçük şeylerdir.

Geniş mobilya ve aksesuar yelpazemizle, evde hazırladığınız yemekleri sevdiklerinizle yemek çok daha basit ve eğlenceli hale geliyor. Özellikle ev hanımları için yemek odası takımlarının ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz. Bu aşamada tasarımında uzman iç mimarların imzası olan yemek odası takımını oluşturan konsol, masa ve sehpalar en güzel haliyle evlerinizi süslemeye devam ediyor.