71 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Ürünü Görüntüle

Asos Karyola

6.200,00
Odasen Mobilya Atina Yatak Odası
Ürünü Görüntüle

Atina Karyola

19.550,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Baza + Karyola

8.670,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Karyola

8.670,00
Babil Yatak Odası
Ürünü Görüntüle

Babil Bazalı Karyola

6.100,00
Balta Yatak Odası Takımı Odasen Mobilya
Ürünü Görüntüle

Balta Karyola

4.000,00
Begin Gold Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Gold Karyola

4.900,00
Begin Gümüş Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Gümüş Karyola

4.900,00
Bohem Yatak Odası
Ürünü Görüntüle

Bohem Karyola

8.500,00
Dietro Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Dietro Karyola

13.650,00
Dior Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Dior Karyola

13.450,00
Ürünü Görüntüle

Efes Karyola

17.595,00
 

Karyola

Karyola iskeletini oluşturan ahşap, MDF, metal ve diğer materyallerin yatak çerçevesini oluşturduğu bir mobilya çeşididir. Dış çevresi kaplamadır. Bu anlamda kumaşla kaplanan yerler istenirse deri ile daha modern bir görünüme kavuşturulabilir. Standart olarak yatak odaları bir karyola üzerine kuruludur. Karyolalar başlık ile kullanımı mümkün olan mobilyalardır. Bu sebeple başlıklar karyolalarda daha geniş olabilir. Bu aşamada bazalı karyola ile daha ergonomik bir kullanım söz konusu edilebilir. Karyola çift kişilik olduğu gibi tek kişilik olarak bağımsız olara bir yatak ölçüsü ile yanı olabilmektedir. Yatak odalarınızda yataklarınızı koyabileceğiniz karyolalar kadar, bazalar ve sandık yataklardan bahsetmek mümkündür. Çok geniş bir ürün yelpazesi ile mobilya sektöründe özellikle yatak odası takımları sizleri büyüleyecek tasarımlara sahip olmaktadır. Ruhunuza dokunan muhteşem yatak odaları ve karyolaları Odasen Mobilya ürün seçenekleri içerisinde yer alır.

Karyola ile Yatak Seçimi Nasıl Yapılır?

Kesintisiz ve konforlu bir uyku için yatak ile karyola önemli mobilyalardır. Bu sebeple alım öncesi ikisini birden test etmek gerekir. Böylelikle karyola ile yatak seçimi nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak; • Odasen Mobilya mağazalarını ziyaret edin • Teşhir yatakların üzerinde uzanın • Beraber uyuyacağınız kişiyle birlikte yatak seçin • Odanızın büyüklüğü ve ebatlarını düşünün • Karyolalardan en iyi şekilde faydalanmaya çalışın • Rahat bir kullanım için geniş bir yatak odası seçin • Görünümü kadar iyi hissettiren bir yatak seçin Uzun Ömürlü Karyolaların Adresi Odasen Mobilya Karyola’nın iskeletini oluşturan materyal aynı zamanda sağlamlığını gösterir. Özellikle metal çerçeveler ile yapılan karyolalar doğal olarak daha kaliteli ve dayanıklı olmaktadır. Aynı zamanda yatağın konforuna etki eden bu malzemeler uzun ömürlü karyola olmasında katkı sağlayan başlıca unsurlar olmaktadır. Mobilya sektöründe çok çeşitli karyola ile farklı ebatlarda ürünler bulmanız mümkündür. Bu aşamada çiftler kadar olduğu gibi yetişkin, bebek ve çocuk için farklı boyutlarda karyolalar söz konusu olur. Bu ebatlardaki karyolalar için ayrıca yatak ihtiyacınız olacaktır. Bu anlamda karyola çeşitleri ve yatak ebatlarında farklı alternatif ürünler Odasen Mobilya seçenekleri arasında yer almaktadır. Standart olarak bir karyola ile yatak 140 cm genişlikten başlar ve 240 cm genişliğe kadar gidebilmektedir. Bu sebeple bu ölçülerde karyola ihtiyacınız olacaktır.

Karyolaların Yüksekliği

Karyolaların kullanılmasında yükseklikler önemli olur. Öyle ki bu yükseklik odanızda kullanacağınız komodinlerle aynı olması gerekir. Farklı ebatlardan bahsetmek mümkündür. Ancak genelinde 33 – 40 cm yüksekliğe kadar değişin ölçülerde üretilmektedirler. Dekor için daha düşük yükseklik seçilebilir. Bu anlamda ayarlanabilir ayaklara sahip olan karyolalardan bahsetmek mümkündür. Karyola yüksekliğinin ayarlanmasında en önemli husus üzerine oturduktan sonra ayakların rahat bir şekilde yere değmesidir. Tıpki bir sandalyede oturup ayaklarınızı yere basmanız gibi değerlendirebilirsiniz. Daha yüksek bir karyola tercihiniz olursa bu aşamada üzerine çıkıp oturmak, yatmak için zorlanma olabilir. Yatak odasına karyolanın konumlandırılmasında etrafında en az 60 cm alan bırakılması gerekir. Bu alan sizin rahat hareket etmenizi sağlar. Böylelikle daha kolay kullanımlar söz konusu olur. Bu durum aynı zamanda küçük kazaları önlediği gibi temizliğin yapılmasında da ergonomiklik kazandırır. Odanız küçük olması halinde bir tarafını duvara yaslayabilirsiniz. Bu aşamada ise yatağınızın uç kısmının rahat çıkabilecek kadar boşlukta olması gerekir. Yatak ile karyola çevresinde bırakacağınız 60 cm boşluklar konforlu bir hareket etme alanı sağlar. Bir odaya gerçekten karakter katan bir stil yatağı istiyorsanız, başlıklar bir zorunluluktur. Çeşitli harika tasarımlarda metal, döşemeli veya ahşap yatak başlıkları arasından seçim yapın. Odasen Mobilya başlık ve yataklarla çok geniş bir ürün kataloguna sahiptir. Bu anlamda size uygun ve size hitap eden yataklar ve başlıkları ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Vücut Yapınıza Uygun Yatak Seçin

Karyolaların üretiminde yal ve çıtalı olarak üretim söz konusudur. Bu anlamda sırt desteği ön plana çıkar. İyi bir yatak her zaman uyuyan kişinin vücut yapısı, boyutu, şekli ve özel ihtiyacına göre şekillenmesi gerekir. Örneğin, sırtınız yatarken sizi sık sık rahatsız ediyorsa, ayarlanabilir bir yatak seçin ve sizin için rahat olan bir pozisyonda uyuyun. En azından yatağı düşünmeden asla yatak almayın. Yaylı şilteler yaylı yataklar için idealdir. Çıtalı yatakların ise köpük şiltelerle birlikte kullanılması daha olasıdır. Mümkünse aynı anda hem yeni bir karyola hem de yeni bir yatak almalısınız. Çünkü eski bir karyola üzerindeki yeni bir yatak, yeni bir karyola üzerindeki kadar uzun süre dayanmaz.

Odasen Mobilya Karyolaları

Sizin için en iyi yatak her zaman en pahalısı olmayabilir. Ancak muhtemelen en ucuzu da değildir. Ucuz bir yatak iyi görünebilir. Ancak iyi bir gece uykusu için ihtiyacınız olan desteği sağlamaz. Daha düşük bir fiyatın konforunuzu da azaltabileceğini unutmamak gerekir. Bir yatak veya şilte satın alma konusunda daha fazla tavsiyeye mi ihtiyacınız var? O zaman odasen.com ile müşteri ilişkileri yöneticisini başvurabilirsiniz. Sizlere 7-24 hizmet veren odasen.com yatak odası takımlarından, oturma odalarına, perdelerden masalara kadar bir dizi mobilya seçenekleri sunmaktadır