69 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

6 Kapaklı Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Bohem Yatak Odası

40.150,00
latte
Ürünü Görüntüle

Latte Yatak Odası

34.700,00
Rattan Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Rattan Yatak Odası

25.990,00
vega yatak odası
Ürünü Görüntüle

Vega Yatak Odası

46.650,00
Assos
Ürünü Görüntüle

Asos Yatak Odası

23.990,00
Odasen Mobilya Atina Yatak Odası
Ürünü Görüntüle

Atina Yatak Odası

89.420,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Yatak Odası

33.830,00
Babil Yatak Odası
Ürünü Görüntüle

Babil Yatak Odası

22.990,00
Balta Yatak Odası Takımı Odasen Mobilya
Ürünü Görüntüle

Balta Yatak Odası Takımı

15.750,00
Begin Gold Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Gold Yatak Odası Takımı

27.350,00
Begin Gümüş Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Begin Gümüş Yatak Odası Takımı

27.350,00
Crea Yatak Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Crea Yatak Odası Takımı

62.400,00
 

Yatak Odası Takımları

Yatak odası, evinizin en önemli odalarından biridir. Özellikle odanızı tasarlayan mobilyaların hepsi bir arada davetkar, konforlu ve işlevsel olmalıdır. Yatak odası mobilyası satın alırken en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olmanız önemlidir. İster yeni bir yatak, şifonyer, ister aksesuar olsun, Odesen Mobilya ile odasen.com sitemizde seçebileceğiniz çok sayıda size hitap eden yatak odaları bulunmaktadır.

Yatak Odası Takımı Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Yatak odaları güne dinlenerek zinde başlamanın ilk adresidir. Bu anlamda kesintisiz bir uyku ile muhteşem bir konfor olması gerekir. Bu sebeple alacağınız yatak odası seçiminde çok seçici davranırken çeşitler, modeller ve işlevsellik üzerinde durmanız gerekir. Bu anlamda yatak odası alımında dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları şunlardır.

  • Kullanılan malzemenin kalitesi ve dayanıklılığı
  • Tarzınıza uygun mobilya seçenekleri
  • Geniş Depolama Alanına sahip olmaları
  • Ergonomik Yapı ve İşlevsel mobilyalar
  • Mobilyalarınızı tamamlayan aksesuarlar
  • Alan ile yatağınız ve alanınızın boyutları

Başlıca dikkat etmeniz gereken unsurlar olmaktadır. Odesen.com ile size sayısız yatak odası takımı seçeneği sunulmaktadır. Buradan filtreleme imkanı yapmanız sizin aradığınız ürünlere ulaşmanız anlamına gelir. Sayısız yatak odası takımları farklı mobilya seçenekleri ile evinize, yatak odanıza değer katar.

Kaliteye Odaklanın

Yeni yatak odası mobilyanız güzel olmalı ama aynı zamanda dayanıklı olmalıdır. Masif ahşap konstrüksiyon ve sandık veya şifoniyer üzerinde düzgün kapanan çekmeceler gibi bileşenlere sahip yeni mobilyalar arayın. Amaç, yıllarca dayanacak yatak odası mobilyaları satın almaktır. Zira yatak odalarını sık değiştiremezsiniz. Bu bilinçle sizlere Odasen Mobilya olarak dayanıklı, yıllara meydan okuyan ve yıllar sonra aynı modernliği koruyan mobilyalar üretiyoruz. Mobilyalarınızın kalitesinden ödün verdiğinizde, muhtemelen birkaç yıl içinde değiştirmeniz gerekir. Bu bilinçle en kaliteli materyaller kullanılmaktadır. Her bir parçanın yapılış biçimine dikkatlice bakın ve malzeme kalitesi ve yapılış biçimi açısından gereksinimlerinizi karşıladığından emin olun.

Dayanıklı Mobilya Nasıl Anlaşılır?

Yatak odası takımı almanız halinde uzun yıllar kullanmak istersiniz. Bu anlamda kalitesi düşük ürünler almanız kısa süre sonrasında değişimi zorunlu kılar. Böylelikle dayanıklı mobilya alımında dikkat edeceğiniz başlıca hususlar sizlere yardımcı olabilir.

  • Bağlantı noktalarını kontrol edin. Vida ve dübel kullanılması dayanıklı olmasını gösterir.
  • Zımba, çivi ve yapıştırıcı ile montajı sağlanan mobilyalardan uzak durulması gerekir.
  • Zemini eşit olarak oturan bir yatak seçilmelidir.

Yatak odası mobilyalarınızın kaliteli olup olmadığını belirlemenin bir yolu, bağlantı noktalarına yakından bakmaktır. Yüksek kaliteli ahşap mobilyalar, yerine vidalanmış veya dübellenmiş bağlantılara sahip olmalıdır. Köşelere yapıştırılan bir blok, mobilyayı güçlendirecek ve yıllarca dayanmasını sağlayacaktır. Zımbalanmış, çivilenmiş gibi görünen veya köşelerinde görünür yapışkan bulunan derzlerden kaçınmaya çalışın. Yatak odası mobilyalarınızın çerçeveleri zemine eşit şekilde oturmalı ve hareket ettirildiğinde sallanmamalı veya gıcırdamamalıdır. Mobilyalarınızın çizilmeye karşı dayanıklı olduğundan emin olun ve herhangi bir üretim garantisi olup olmadığını sorun. Tüm kaplamalar masif ahşaptan veya kaliteli kontrplaktan yapılmalıdır, böylece dayanacaklarını bilirsiniz.

Tarzınıza Uygun Mobilyalar Odasen Mobilya’da

Yatak odası mobilyası alırken, kişiliğinize ve odanın temasına uygun olduğundan emin olmak istersiniz. Romantik bir şey arıyorsanız, muhteşem başlıklı yatakları veya yumuşak renklerde kaplamaları düşünün. Her şeyin biraz daha çağdaş olmasını tercih ediyorsanız, şık detaylara sahip modern bir tasarımdaki mobilyaları deneyin. Endüstriyel trendi seviyorsanız yatak odası şifonyerleri ve komodinler metal ve ahşaptan yapılabilir. Tarzınız ne olursa olsun, mükemmel alanı yaratmanıza yardımcı olmayan mobilyalardan memnun olmayacaksınız.

Rahat yatak odası mobilyaları, çok fazla süslü ayrıntı içermeyen açık renklere ve rahat bir siluete sahip olmalıdır. Gösterişli bir şey istiyorsanız, aynalı çekmece cepheleri veya püsküllü döşeme için yapay elmaslar gibi unsurlar içeren mobilyalara bakın. Rustik veya endüstriyel tasarımlardan hoşlanıyorsanız, ahşap yatak başlıkları ve ayaklıklar harika bir seçimdir. Mobilyalarınızın bitişi de tarzınızı yansıtmalı ve nötr kahverengi ve taba tonlarından kiraz ve maun gibi zengin, derin renklere kadar değişebilir.

Depolama Yatak Odaları İçin Önemlidir

Kemer ve kravatlardan kışlık kazaklara kadar, yatak odanızı düzenli tutmak zor olabilir. Bu odanın mümkün olduğunca temiz ve düzenli kalmasını sağlamak için depolamaya odaklanın. Daha küçük bir yatak odanız varsa, gömme çekmeceli yatakları düşünün. Bir yatak odası sandığı ve şifonyerinde çok sayıda çekmece ve raf bulunmalıdır. Böylece her zaman giysi ve aksesuarları düzenli tutmak için yeriniz olur. Çok çekmeceli büyük bir yatay şifonyer seçebilir. Ya da odanın büyüklüğüne ve ne kadar saklama alanına ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak iki küçük üç çekmeceli sandık ekleyebilirsiniz.

Ergonomik İşlevsel Yatak Odası Takımları

Yatak odası mobilyası satın almayı düşündüğünüzde, muhtemelen aklınıza masa ve sandalyeler gelmez. Ancak, birkaç aksan parçası getirerek yatak odanızdan daha fazlasını elde edebilirsiniz. Alanınız varsa, yatak odanızı bir home ofis olarak da kullanabilirsiniz. Makyaj masası ve tabure, hazırlanmak ve güne hazırlanmak için ayrı bir alan yaratmanıza yardımcı olabilir. Yatağınızın ayak ucunuza yerleştirilen puflar, oturup ayakkabılarınızı giymeniz için alan sağlar. Sadece yatak odanızın görünümüne değil, aynı zamanda işlevselliğine de katkıda bulunan yatak odası vurgu mobilyaları için Odasen Mobilya’da birçok güzel seçenek vardır.