Blog

Rahatınıza ve Tarzınıza Özel Koltuk Modelleri

trend oturma grubu, inegöl oturma grubu, 2023 oturma grubu, salon takımı modeli, sade oturma grubu, koltuk takımı, inegöl koltuk takımı, şık koltuk takımı, kampanyalı koltuk takımları

Rahat bir kullanım ile ergonomik tasarımı sayesinde sağlıklı ve uzun süreli oturma olanakları sağlayan tarzınıza uygun koltuk takımlarının altında Odasen Mobilya’nın imzası bulunmaktadır. Özgün tasarımları ile her evin ve herkesin zevkine uygun takımlar bu haliylesizlerin ve sevdiklerinizin uzun süre beraber geçireceğiniz yaşam alanları oluşturmaktadır. Yıllar sonra aynı konfor ve kalitesi ile modern çizgilerin yer aldığı Odasen Mobilya Koltuk takımları herkesi kıskandıracak rahatlıklar vermektedir.

Sürekli sandalyede oturmaktan keyif alan biri henüz bulunmuyor. Üstelik son zamanlarda insan vücuduna uygun geliştirilen son derece uyumlu sandalye modelleri olmasına rağmen. Hiçbir şey bir koltuğun verdiği rahatlığı sağlamıyor. Bir koltuk yani bir berjer bile tek başına rahatlık sağlarken koltuk takımları tüm ev halkı ya da misafirleriniz için konfor sağlar. Ev dekorasyonumuzdaki ilk seçtiğimiz mobilya türü koltuktur. Salona ya da oturma odasına girer girmez göze çarpan tek detay diyebiliriz. Ev dekorasyonundaki en tamamlayıcı mobilya türü olan koltuklar hem konforumuzu sağlar hem de dekorasyondaki özgünlüğümüzü yansıtır. Koltuk takımlarımız en uzun süre kullandığımız eşyalar arasında yer alır. Bu nedenle koltuk seçimi demek meşakkatli bir seçim yapmak demektir. Koltuk seçimleri günlerimizi ve haftalarımızı alabiliyor. Çünkü bütçemize uygun bir model ararken hem tarzımızı yansıtsın hem de rahat olsun isteriz. Ev dekorasyonumuzun temel taşını oluşturan koltuk takımları piyasada sonsuz seçenek ve modellere sahip. Bu nedenle bir tercih yapmak da ayrıca düşündürücü dezavantajlardan biri haline geliyor. Odasen mobilya her tarza ve konfora uygun koltuk modelleri ile tüm isteklerinizi kaliteli üretimleri ile karşılar. Rahatlık ve şahsınıza özel şıklık için Odasen Mobilya’yı tercih edebilirsiniz.

Odasen Mobilya’da Herkese Uygun Koltuk Takımları

Bu yazımızda sizlere kendiniz, aileniz ve misafirleriniz için rahat edebileceğiniz, kullanışlı ve aynı zamanda tarz olarak fark yaratabileceğiniz koltuk takımları için önerilerde bulunacağız. Ayrıca koltuk seçimlerinde dikkat edilmesi gereken detaylardan da bahsedeceğiz. Öncelikle sizlerin ihtiyaçlarınıza uyabilecek en trend ve rahat koltuk takımı önerilerinden başlayabiliriz.

• Köşe Koltuk Takımları
• Koltuk Takımları
• Kanepe Takımları
• Chester Koltuk Takımları
• Berjerler

Yukarıda sıralamış olduğumuz türler odanızın durumuna göre seçebileceğiniz en trend modeller arasında yer alıyor. Seçim yaparken öncelikle ihtiyacınızı ve odanın ölçüsünü belirlemeniz faydalı olacaktır. Köşe koltuk takımları genelde 3+1 olarak tercih ediliyor. Fakat odanızın durumuna göre tasarım yapılabiliyor. Genelde bir adet üçlü, bir adet ikili ve berjerden oluşuyor. Tamamen kişisel zevkinize bağlı olarak iki adet üçlü iki adet berjer seçimi yaparak odanıza şıklık katabilirsiniz. Yine en çok tercih edilen modellerden biride köşe koltuk takımları. L koltuk olarak adlandırılan köşe koltuk takımları odanızın bir köşesine yerleştirilerek alandan tasarruf etmenizi sağlar. Ağrıca sade ve şık görüntüsü ile rahat bir atmosfer tarzı sağlar. Kapitone işçiliği ile üretilen Chester koltuk takımları baklava dilimli görüntüsü ile dikkat çeken modeller arasına yer alır. Lüks görünüm ve rahatlık arıyorsanız güvenle tercih edilebilir. Kanepe takımları ise günümüzde daha çok misafir ağırlamak adına boş odalarda kullanmak için değerlendiriliyor. İhtiyacınıza ve tarzınıza yönelik sınırsız model ve tasarım çeşitleri ile Odasen Mobilya zengin oturma grupları tasarımlarına sahiptir.

Koltuk Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Oturma odalarımız ve salonlarımız en çok vakit geçirdiğimiz alanları oluşturur. Bu nedenle dekore edilirken iç açıcı ve ferah olmasına dikkat edilmelidir. Hareket edebileceğiniz alanlar rahat olursa oturma gruplarınızda o kadar kullanışlı olacaktır.
Öncelikle kare tipi bir salonunuz var ise geniş kasalı koltuk takımları kaba duracak ve muhtemelen hareket alanınızı da kısıtlayacaktır. Bunun yerine daha minimal tarzda berjerlerden oluşan bir oturma grubuyla odanızı dekore edebilirsiniz. Ya da L tipi koltuk seçerek hem alandan tasarruf edebilir hem de modern bir hava katmış olursunuz. Böylece sevdiğiniz aksesuarları yerleştirebilmek için alanınız kalmış olur. Dikdörtgen tipi odalar ise geniş görülse de dekorasyonu en zor oda yapılarından biridir. Koltuk takımlarını odanın merkezinde olacak şekilde yerleştirebilir boşlukta kalan alanları kişisel zevkinize özel aksesuarlarla dekore edebilirsiniz.

Koltuk seçimlerinizde en önemli konulardan biri rahatlığa gelecek olursak burada devreye kumaş seçimleri giriyor. Çökmüş minderler ve leke tutan kumaşlar oldukça can sıkıcı bir görüntü oluşturur. Çok kullanılan bir koltuk takımı olacak ise leke tutmayan kolay silinebilir kumaş türlerini tercih etmenizi öneririz. Son dönemlerin oturma konforunda rahatlık sağlayan trend kumaş türlerinden biri tay tüyüdür. Bu türde kumaş seçimi yapabilir kendi tarzınıza yönelik bir renk ile uyumu yakalayabilirsiniz. Keten ve sentetik kumaşalar ise evinize aydınlık verecek en kullanışlı kumaşlardan biridir. Eğer koltuklarınızı sadece misafirler için kullanacaksanız kadife türü ya da deri kumaşlarla birleştirilmiş bir tasarım tercih edebilirsiniz. Odasen Mobilya öncelikle konforunuzu dikkate alır ayrıca geniş model skalası ile sizlere sonsuz seçenek ve ayrıcalık tanır. Tüm ihtiyaçlarınıza yönelik modern tasarımları bulabilirsiniz.

4 thoughts on “Rahatınıza ve Tarzınıza Özel Koltuk Modelleri

 1. Binance dedi ki:

  Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

 2. 註冊binance dedi ki:

  Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

 3. StephenListe dedi ki:

  п»їbest mexican online pharmacies: cmqpharma.com – mexican rx online

 4. DonaldKib dedi ki:

  mexico drug stores pharmacies
  http://cmqpharma.com/# buying prescription drugs in mexico
  mexican drugstore online

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir