Blog

Evinize Tat Katacak Yemek Odası

Odasen Loft Gold Yemek Odası

Evlerinizin havasını değiştirecek yemek odası takımları, metal ve ahşap ayak seçenekleri ile sizlerle buluşmaktadır. Zengin renk seçeneği ile her zevke hitap eden yemek odası takımları, göz alıcı formu ile evlerinizin başköşesinde yer edinecektir. Özellikle farklı aksesuarlarla kombinlenerek kullanılan yemek odası takımlarında en fazla tercih edilen modeller arasındadır.  Sizler için sıralamakta olduğumuz takımları zevkiniz ölçüsünde seçimlerinizi yapmakta sizlere yardımcı olmaktayız.

Farklı formdaki yemek odası takımları, mdf ve sunta yapı malzemesi seneği ile de sizleri karşılamaktadır. Evlerinizi bambaşka bir forma kavuşturacak yemek odası takımları, hem bütçe dostu hem de rahatlığın tek adresi olarak ilk sıralarda yer edinmektedir. Zengin akşam yemeklerine, önemli yemek davetlerine ve kalabalık aile yemeklerine kaynaklık edebilecek takımlar işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Özelikle kalabalık sofralar için özellikle tercih konusu olan açılır kapanır masalar fazlasıyla işlevsellik kazandıracaktır. Bu sayede yemek odası takımlarınız çok daha kullanışlı olacaktır. Dilediğiniz tonda seçeceğiniz takımları yine aynı şekilde dilediğiniz aksesuarlarla taçlandırabilir, evinizin havasını anında yenileyebilirsiniz.

Rahat Formu İle Ön Plana Çıkan Yemek Odası Takımları

Oldukça rahat ve kullanışlı olan yemek odası takımları, farklı sandalye seçimleri ile de ön plana çıkmakta kolaylıkla takımlanabilmektedir. Tercihiniz ölçüsünde şekillenen sandalye ve masa kombinasyonun da uyumu sağlayarak sizler de stilinizi en güzel ölçüde gözler önüne serebilir, evinize bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz. Özellikle tercih konusu olan ahşap ayaklı yemek odası takımları ile de spor aynı zamanda da şık bir görünüme imza atabilir, çok daha iç açıcı bir sofra hazırlama olanağı elde edebilirsiniz. Yemek odaları seçim için çok geniş bir ürün gamına sahip olmaktadır. Ailenizin büyüklüğüne göre masa seçimi bu ürünün alınmasında öncü hususlardan olmaktadır. Bununla birlikte; 

  • Yemek masasının açılır ve kapanır olması, 
  • Kapladığı alan bakımından tasarruf sağlaması
  • Konulacak yere göre yuvarlak yada dikdörtgen olması
  • Gizli bölmeleri ile kullanışlı olması
  • Ergonomik bir tasarım ile modern olmalı
  • Kalitesi ile uzun yıllar kullanma ömrü olması
  • Konsolunda yeteri kadar genişliğe sahip rafların olması

Gibi hususlar dikkat edilmesi gerekir. Özellikle az yer kaplayan yemek odaları tercih edilmektedir. Bu sebeple uzman personellerimiz ile tasarımı yapılan yemek odası takımları size ideal ölçüler vermektedir. 

Benzersiz ahşap veya metal yüzeylere sahip takımlar, farklı renk tasarımları ile şıklığı ve doğallığı en doğru açıdan yansıtmaktadır. Hem modern hem de klasik zevk anlayışına hitap eden modeller, farklı renk ve boyutlarla karşınıza çıkmaktadır. Garanti kapsamında sizler için sağlanan yemek odası takımları, farklı modelleri ile karşınıza çıkmakta, kansorejen madde üretimine yer vermeksizin üretilmektedir.  Oldukça konforlu bir yapıya sahip olan bu yemek odası takımlarından vazgeçmek oldukça zor olmaktadır.

Günümüzde eskiye nazaran yemek odasına ve geniş mutfak kullanımına verilen önemle doğru orantılı olarak çok daha geniş alanlar tercih konusu olabilmektedir. Özellikle yemek odalarına duyulan ilginin artışı da bizleri doğal olarak yemek odası takımları arayışına doğru yönlendirmektedir. İtinalı bir şekilde sağlanan bu alışverişlerde Odasen mobilya sizler için en geniş yelpazede ürün seçeneğini derlemektedir. Hem ev dekorasyonlarınızı tamamlayabileceğiniz hem de modern bir çizgide buluşabileceğiniz modeller, evlerinizin olmazsa olmazı haline gelmektedir.

Oldukça özenli bir şekilde yapılan yemek odası alışverişlerinde aranan özellikler genel itibarı ile ahşap ürün kullanımı ve genişlik olmaktadır. Geniş aileler için de son derece modern bir görünüme sahip takımlara bu noktada yer verilmektedir. Açılır formdaki masa yapısı ile sofralarınızı çeşitlendirmenize ve özel günlerinizde kalabalık misafir sofralarınıza yer açmanıza yardımcı olmaktadır.

Yemek Odası Takımları Seçimi Neye Göre Yapılmalıdır?

Odasen mobilyanın sizler için sunduğu farklı seçenekler, kullanım kolaylığı sağlamakla birlikte aynı zamanda kendi tarzınızı da ortaya koymanızı sağlamaktadır. Fakat bu noktada yine de son tercih size düşmektedir. Peki, yemek odası takımı seçerken önceliğimiz ne olmalıdır? Popülerlik sağlama noktasında iddialı olmak isteyen kullanıcılar için genellikle ahşap model tercihine gitsek de modern yapısı ile ön plana çıkmak isteyen kullanıcılar için de farklı pek çok model önerisine gidebilmekteyiz.

Bunun yanı sıra yemek odasında tercih ettiğiniz yemek odası takımlarınızda gözetmeniz gereken özelliğin rahatlık ve konfor olduğunu belirtmek gerekmektedir. Kalabalık bir aile yapısına sahip kullanıcılar için ise bizler, ayna, konsol ve saklama işlevselliğine sahip mobilyaların yer edindiği takımları önermekteyiz. Böylelikle çok daha kullanışlı ve uzun ömürlü bir takım edinmiş olacaksınız.

Sizler de evinize bambaşka bir tat kazandırmak istiyor ve bu değişikliğe nerden başlayacağınıza karar veremiyorsanız Odasen mobilya her zaman için sizlerle olacaktır. Yılların verdiği deneyimler ölçüsünde tarzınıza ve ihtiyacınıza cevap verebilecek modelleri anında keşfedebilir, beğenerek kullanabileceğiniz bir yemek odasına sahip olabilirsiniz. Ayrıca farklı renk ve model skalasına da imza atan Odasen mobilya, sizleri en uygun fiyat avantajları ile buluşturacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir