Blog

Tasarım Harikası Odasen Berjer

Odasen Andora Koltuk Takımı

Kanepe ve koltuklar ile evimizin en güzel yerini süsleyen berjerler evde en çok vakit geçirilen yerlerden olmaktadır. Nitekim istatistikler kişilerin günde ortalama olarak 3 saat ve daha fazlasını kanepelerde televizyon izleyerek, berjerlerde ve koltuklarda kitap okuyarak geçirdiğini göstermektedir. Bu anlamda konforlu, modern ve kaliteli tasarım harikası Odasen Berjerleri evinizde ihtiyacınız olan en önemli eşyalardan biri haline gelmektedir. 

Evinizde en rahat koltuk dinlenmenin yanında küçük uykular için de aradığınız en önemli özelliklerden olmaktadır. Nitekim kitap okurken, tv izlerken kullandığımız kanepeler ile koltuklar bu anlamda öne çıkmaktadır. Bu nedenle, bir ev için en rahat koltuğu seçmenin,  yalnızca fiyata bakmamızı değil, aynı zamanda bizi hayallerimizdeki berjere götürecek diğer yönleri de dikkate almamız gereken karmaşık bir görev olması normaldir . Koltuğunuzu değiştirmeyi düşünüyorsanız ancak hangisini alacağınızı bilmiyorsanız, eviniz için şık ve konforlu koltukları seçmenizin anahtarlarını Odasen Mobilyanın geniş berjer ürün çeşitlerinden geçmektedir. 

Eviniz İçin En İyi Berjer

Bazen ideal Berjeri seçerken o kadar çok seçeneğimiz var ki, bize en uygun olanı nasıl seçeceğimizi bilmek zor olmaktadır. Ayrıca koltuk veya kanepe alırken sadece tercihlerimizi değil, oturma odasında yerleştireceğimiz yer veya takımın dekoratif tarzı gibi diğer hususları da dikkate almalıyız. Bu nedenle en iyi koltuğu seçmeden önce berjeri vereceğiniz kullanımı belirlemeniz çok önemlidir. Ancak bu şekilde eviniz için en iyi koltuğu satın alabilirsiniz. 

Odasen Mobilya Berjerlerine ilk kez oturduğunuzda, sizi oldukça şaşırtıcı olabilir. Nitekim hayatınızı nasıl değiştirdiğini sonraki dönemlerde daha çok hissedersiniz. Bu konuda mobilya tasarım uzmanlarımız yüksek kaliteli berjerler elde etmek için çalışmalar yürütmektedir. Nitekim bu deneyim ile otururken vücudunuzu nasıl desteklediğini ve rahat bir oturum sağladığını hissedersiniz. Üstelik rakipsiz olan sandalyelerimiz sırt dayama üzerine optimum konfor sağlamak için doğru konumlarda rahat, sağlam koltuk minderlerine ve bel desteğine sahip olmaktadır. Bununla birlikte kolçakların dirsekten parmaklara kadar desteklenmesi omuzlarınızı gevşetmenizi sağlayacak yükseklik ayarları ile özen gösterilen diğer ayarlar olmaktadır. 

Odasen Mobilya’nın berjerlerindeki tasarım özelliklerinin önemi, eklem ağrısı ve sırt ağrısı, artritik durumlar ve baş ağrılarını hafifletmeye yardımcı olduklarında ortaya çıkar. Şık güzel görünüm elbette önemlidir. Ancak mobilyalarınıza bakmayı ve içinde oturmayı sevmenizi istiyoruz. Bu nedenle, iç mimarlara danışırken, sandalyelerimizin şık, konforlu ve pratik olması için sadece en kaliteli kumaşları kullanıyoruz.

Odasen Berjerleri özelikle fiziki sorun yaşayan kişiler için önemli konfor sağlamaktadır. Bu anlamda şikayetleri olan muzdarip insanlar için ideal çözümler sunmaktadır. Odasen Berjer kotluları ile özellikle;

 • Sırt ağrısı
 • Ağrıyan eklemler
 • Kan Dolaşım sorunları
 • Şişmiş bacaklar ve ayaklar
 • Boyun tutulması
 • Baş Ağrısı ve Stres
 • Uykusuzluk hastalığı

Rahatsızlığı olan kişiler uzun süreli konforlu bir oturma imkanına sahip olmaktadır. Makul koltuk yüksekliklerinin, kolay kavranabilen kolçakların ve güçlü sabit tasarımların sandalyelerimizi sevmeyi çok kolaylaştırdığından emin oluyoruz. En rahat şekilde oturmak için vücudunuz ve uyluklarınız ‘L’ konumunda olmalıdır. Bununla birlikte ayaklarınız üzerlerine fazla baskı uygulamadan yere ulaşmalıdır. Bu, sırtınızdaki ve dizlerinizdeki baskıyı alarak kasların gevşemesini sağlar. Tasarım uzmanlarımız, sizin için doğru berjeri aldığınızdan emin olmak için eksiksiz Ar-ge çalışmaları yürütmektedir. Bu anlamda ihtiyacınız olan hususlarda kontrol edilecek başlıca hususlar şunlardır. 

 • Sandalyenin yüksekliği ve genişliği tam size göre mi?
 • Sandalye, tüm pozisyonlarda iyi bir bel desteği sağlıyor mu?
 • Başınızı destekleniyor mu?
 • Kolçaklar, doğru oturmanızı ve omuzlarınızı gevşetmenizi sağlayacak yükseklikte mi? 

En kaliteli malzemeler fark yaratır

Rahat oturmanızı desteklemek için sadece en kaliteli ahşabı, süngerleri, dokumaları ve yayları seçiyoruz. Hiçbir şey şansa bırakılmaz. Koltuk minderlerinin derinliği ve genişliği bile maksimum konfor ve destek için hesaplanmaktadır. Bu anlamda dikkat edilmesi gereken tüm ayrıntılar defalarca gözden ve kaliteden geçirilmektedir. 

Temel bel desteği

Özel olarak tasarlanmış sırtlıklarımız sırtınızda, boynunuzda ve omuzlarınızda gereksiz gerginlik oluşmasını engeller ve tüm koltuklarımızda doğru oturmanıza yardımcı olacak bel destekleri bulunur. Bu daha sonra daha rahat olmanıza yol açar. Zira mükemmel tasarımlar ile modern çizgilere sahip olan Odasen Mobilya Koltuk, Kanepe ve Berjer çeşitleri sektöre yön veren tasarımlara sahip olmaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir