Blog

Modern Tasarım Anlayışı ve Geniş Ürün Yelpazesi ile Koltuk Takımları

trend oturma grubu, inegöl oturma grubu, 2023 oturma grubu, salon takımı modeli, sade oturma grubu, koltuk takımı, inegöl koltuk takımı, şık koltuk takımı

Yaşam alanlarının en popüler bölgesi oturma odalarıdır. Öyle ki büyük oturma odalarında genellikle yemek takımlarına da yer verilir. Bu da salonların kimi zaman sevdiklerimizle mükemmel yemekler yediğimiz kimi zaman hoş sohbetler gerçekleştirdiğimiz ve kimi zaman da dinlenmek için zaman geçirdiğimiz bir alan olmasını sağlamaktadır. Modern tasarım anlayışı ve geniş ürün yelpazesi ile koltuk takımları salonların olmazsa olmaz parçalarından biri sayılır. Bu nedenle evlerimizin oturma odalarını dekore ederken bazı kriterleri de göz önünde bulundurmak şart!

Modern Koltuk Takımları

Evlerinize konfor, estetik ve keyif katacak koltuk takımları, birbirinden güzel modelleri ve fonksiyonel nitelikleriyle salon dekorasyonlarını daha da özel kılıyor. Odasen Mobilya tarafından oldukça avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa sunulan, hemen herkesin tarzını yansıtan modern koltuk takımları evlerinizi yenilemeniz konusunda sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Bunun yanı sıra kredi kartına taksit ve de peşin alımlarda da özel indirim fırsatları söz konusu olabilmektedir. Öyle ki tasarlanan koltuk takımları, tasarımcıların doğadan ilham almasıyla özenle hazırlanmıştır. Bu nedenle kullanıldıkları ortamlara şıklık ve rahatlık katacak olan modern koltuk takımları, aynı zamanda konforu da doruklarda yaşatıyor. Koltuk takımı satın alırken bilindiği gibi en önemli kriterler arasında rahatlık ve dayanıklılık yer alır. Odasen’in birbirinden güzel koltuk takımı modelleri en kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, üst düzey konfor imkanı yaratmaktadır. Ayrıca her türlü stil ile de yüzde yüz uyum yaratır.

Lüks Koltuk Takımları

Lüks görünümlü mobilyalar, dikkat çekici görünümlerinin yanı sıra konfor açısından da son derece cezbedici ürünlerdir. Genellikle gold detaylarla bezenmiş olan bu mobilyalar, evlerde harika bir görünüm yaratacaktır. Lüks koltuk takımları diğer koltuk takımlarına göre çok daha büyük salonlar için ideal ürünlerdir. Bunun yanı sıra küçük ya da orta salonlar için de daha minyatür nitelikli mobilyalara da yer verilmiştir. Lüks koltuk takımları üst düzey konfor imkanı yaratır. Aynı zamanda dikkat çekici tasarımlı ürünler de söz konusudur. Odasen tarafından üretilmiş olan en güzel modeller arasında Nantes Kahverengi Koltuk Takımı, evlerinize zenginliği taşıyor. Sezonun trend tonlarından biri olan gri renklerle bezenmiş model de eminiz ki salonlarınıza kusursuz bir görüntü katacak. Daha dikkat çekici tasarım isteyenler içinse deri detaylarla bezenmiş olan Paradise Lux Koltuk Takımı özel renkleriyle de salonlarda fark yaratmak isteyenlerin tercihlerinden olacak… Sadelik ancak bir o kadar da ilgi çekici tasarımlardan hoşlananların tercihi Possion ve Pralin modellerine eminiz ki sizler de bayılacaksınız.

Avangart Koltuk Takımları

Avangart koltuk modelleri, genellikle ahşap malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca bu tür ürünler son derece de fonksiyoneldir. Birçok modelde renk değişikliği de sunan avangart koltuk takımları retro stili için de çok uygundur. Kullanıldıkları alanlarda son derece doğal bir görünüm yaratır. Avangart dekorasyonlar bilindiği gibi standartların dışına çıkan, yenilikçi tasarımlardan oluşur. Odasen tarafından üretilmiş en güzel avangart takımlardan biri olarak bilinen Retro koltuk takımı, gri ve ahşabın en güzel tonlarını barındırıyor. Bunun yanı sıra Odasen’den alabileceğiniz en dikkat çekici diğer takımlar ise; Soft, Star, Supra, veyron Antrasit ve Alfa yeşil koltuk takımı şeklinde sıralanabilir.

Kapitoneli Koltuk Takımları

2022 yılının en çok tercih edilen mobilyalarından biri olarak bilinen kapitoneli modeller, her tarz hitap etmekle birlikte, birbirinden farklı renklerde de üretilebilmektedir. Kapitone bilindiği gibi klasiklerin dışına çıkmak isteyenler tarafından sıkça tercih ediliyor. Odasen kapitoneli koltuk takımları üretimi de son derece başarılı ürünler ortaya çıkarıyor. Firmanın en çok sevilen ürünü modern çizgilerle imal edilmiş olan Hera koltuk takımıdır. Yeşilin en güzel halinin kullanıldığı kapitoneli bu takım, konfor ve şıklığı aynı anda sunuyor. Odasen kapitoneli koltuk takımlarından bir diğer de adeta bir tasarım harikası olan İnvictus modelidir. Bu model, bordo ve grinin en güzel tonlarıyla harmanlanmış olup, dikkat çekici güzelliği ile de salonlara büyüleyici bir atmosfer kazandırıyor. Bunların yanı sıra kapitone modasına uygun oturma odalarını dekore etmek isteyenler için Irmak, Kenzo, Laura, Lucia, Noon, Pırıltı ve President modellerine de eminiz ki bayılacaksınız.

İskandinav Tarzı Koltuk Takımları

Modern görünümlü koltuk takımlarından olan İskandinav, hafifliği ile de oturma odalarına fonksiyonel nitelikler kazandırmaktadır. Öyle ki İskandinav tarzı mobilyalarda hatlar net ve açıktır. Bunun yanı sıra da ahşap tonları en soft haliyle kullanılmış olup, kumaşlarında da nötr tonlara yer verilmiştir. Hem şık hem modern hem de olağanüstü bir güzellik yaratan İskandinav tarzı koltuk takımları üretiminde bir marka haline gelmiş olan Odasen, zarif ve minimal görüntüsüyle çok sevilen Beja, Dietro ve Green Beja modellerini koleksiyonuna kazandırmıştır. Salonlarında farklılık katmak ve daha minimal bir görüntü yakalamak isteyenlerin tercihi olan İskandinav tarzı koltuk takımlarını eminiz ki sizler de çok severek kullanacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir