Blog

Lüks ve Konforun Büyüleyici Birlikteliği ile En Sade Tasarımlı Koltuk Takımları

trend oturma grubu, inegöl oturma grubu, 2023 oturma grubu, salon takımı modeli, sade oturma grubu, koltuk takımı, inegöl koltuk takımı, şık koltuk takımı

Yaşam alanlarında tarzını konuşturmak isteyenler lüks ve konforun büyüleyici birlikteliğiyle harmanlanmış tasarımlı ürünleri tercih etmektedirler. Ancak mobilya satın alırken ürünlerin görselliği kadar özelliklerine de çok dikkat edilmesi gerekiyor. Öyle ki ürünlerin hangi malzemeler

kullanılarak imal edildiği, fonksiyonel özellikleri ve odada bulunan diğer mobilyalarla uyumu da mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Daha dar ve küçük salonlar için açık renkli ve minimal özellikli koltuk takımı modelleri seçilmesi gerekirken, daha büyük alanlarda da koyu ya da açık renkteki ürünlere evlerinizde yer verebilirsiniz. Odasen Mobilya, geçmişten bugüne dek mobilya üretiminde edindiği deneyim ve bilgi birikimi sayesinde sizlere mükemmel seçenekler sunacaktır.

Koltuk Takımlarında Lüks Gold Trendi

Koltuk takımlarında mükemmel bir detay olarak kullanılan gold detayı, yaşam alanlarına güzellik katıyor. Altın bilindiği gibi gösterişin ve zarafetin simgesidir. Özellikle de 2022 yılı mobilya modasına bakıldığında birçok üründe gold detaylarına yer verildiği görülecektir. Çünkü tasarımcılar evlerde şık bir görünümün yanı sıra dikkat çekici tasarımlarla da altının ihtişamından gelen bir modernlik yakalamaya çalışmaktadır. Peki gold detaylar en güzel hangi renklerle kombinleniyor? Gold detaya sahip olan mobilyalar hem açık hem de koyu renklerle harika duruyor. Ancak aşırı gösterişten hoşlanmayan bir nebze de olsun sakinlik ve duruluk isteyenler için en iyi seçenek kesinlikle gold renklerinin beyaz, gri ya da siyah tonlarıyla harmanlandığı koltuk takımlarıdır. Odasen mobilya tarafından üretilen mobilyalar, hem dayanıklılığı hem de sezonun trendlerine uygunluğu ile tüm dikkatleri üzerine çeker. Gold detaylar içeren koleksiyondan; Arte, Atina, Bavyera, Konfor, Nantes ve Pralin ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Koltuk Takımlarında Hangi Renkler Moda?

Zaman değiştikçe mobilya modasında da bazı değişimler meydana geliyor. Her yeni sezonda renk değişiminin yanı sıra ürünlere katılan özelliklerde de farklılıklar ortaya atılmıştır. Elbette ki modası hiçbir zaman geçmeyecek renkler de mevcut. Mesela mobilya sektöründe en çok talep gören ton sarı ve hardal sarısıdır. Yaşam alanlarına sakinlik katacak olan bu renk aynı zamanda zenginliği ve asaleti de en iyi şekilde yansıtır. Bunun yanı sıra koltuk takımlarında lacivert renkler de gerçekten çok seviliyor ve talep görüyor. Lacivert ve mavi tonları kapitoneli modellerde daha gösterişli dursa da İskandinav tarzı mobilyalarda da harika görünüyor. Aynı zamanda mavi mobilyalar kullanıldıkları alanlarda da duruluğu ve konforu temsil etmektedir. Sezonun asla modası geçmeyecek renk tonlar arasında ise siyah, beyaz, gri, bej ve kahverengi tonları yer alıyor. Özellikle de beyaz renkli koltuk takımları yaşam alanlarına ferah bir görünüm katarken, siyah mobilyalar da ihtişamı en iyi şekilde temsil ediyor. Bej ve kahverengi tonları da doğadan gelen doğallığı ve huzuru temsil eder nitelikler taşımaktadır. Bu nedenle büyük bir kitle tarafından çok sevilmektedir. Odasen koltuk takımları zengin renk skalası ve üst düzey kalite standartlarıyla harika bir dekorasyon oluşturmanız için sizlere çok sayıda alternatif sunuyor. Hemen her zevke hitap eden ürünleri firmanın internet sayfasından online olarak inceleyebilirsiniz.

Fonksiyonel Koltuk Takımları

Koltuk takımları evlerin tarzını yansıtan önemli ürünlerdir. Birbirinden farklı model ve renkte üretilen mobilyaların güzel ve hoş duruşlarının yanı sıra ergonomik olması da çok önemli bir konudur. Peki fonksiyonel koltuk takımı nasıl seçilir? Fonksiyonel ürünler, genellikle birden fazla kullanım özelliğine sahip olmaktadır. Özellikle de koltuk takımlarında en çok aranan özellik ürünlerin hem baza hem de yatak olarak kullanılabiliyor olmasıdır. Bu kişilerin hayatını kolaylaştıracak çok önemli bir faktördür. Fonksiyonel yatak odası takımlarıyla kişilerin hayatı kolaylaşır ve hem yerden hem de kullanım açısından rahatlık sağlar. Bu nedenle koltuk seçerken fonksiyonel kullanımı olan ürünleri tercih etmekte büyük fayda var. Öyle ki mobilya seçimi gerçek anlamda zorlu ve düşündürücü bir süreci kapsar. Ancak Odasen mobilya, her daim müşterilerinin yanında olmasının yanı sıra zengin seçenekler sunmasıyla da sizlere en iyi alternatifleri sunacaktır.

Üst Düzey Kalite, Uygun Fiyat, Uzun Ömürlülük

Koltuk takımı alırken dikkat edilmesi gereken birçok faktör vardır. Ancak en önemli kriterler arasında üst düzey kalite, uygun fiyat ve de uzun ömürlülük ön planda tutulması gereken niteliklerdir. Koltuk takımları bilindiği gibi genel olarak yüksek fiyatlı ürünlerdir. Bu nedenle de bir kez alındığında çok uzun zaman boyunca kullanım sağlanması gerekir. Üst düzey kaliteli ürünlerin bazı belirgin özellikleri vardır. Mesela mobilya iskeleti oluşturulurken kaliteli malzemelerin kullanılması şarttır. Aynı zamanda mobilyanın iç ve dış kısımları da çeşitli olumsuzluklara ve darbelere karşı dayanıklı olmalıdır. Odasen, koltuk takımlarındaki üst düzey kalitesi ve uzun ömürlü tasarımları en uygun fiyatlarla sizlere sunan bir firmadır. Birbirinden güzel mobilyaları yaşam alanlarınıza kazandırarak, uzun yıllar boyunca herhangi bir problem yaşamadan kullanım sağlayabilirsiniz. Eminiz ki sizler de çok severek kullanacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir