113 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Alabora Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Orta Sehpa

2.500,00
Alabora Siyah Yemek Odası Takımı
Ürünü Görüntüle

Alabora Siyah Orta Sehpa

2.500,00
Ürünü Görüntüle

Alaçatı Orta Sehpa

2.040,00
Ürünü Görüntüle

Atlas Sehpa

3.570,00
Ürünü Görüntüle

Bella Ceviz Orta Sehpa

4.990,00
Ürünü Görüntüle

Bella Gri Orta Sehpa

4.990,00
Ürünü Görüntüle

Bien Ahşap Orta Sehpa

4.990,00
Ürünü Görüntüle

Bien Gold Orta Sehpa

4.990,00
Ürünü Görüntüle

Crea Orta Sehpa

9.000,00
Ürünü Görüntüle

Crea Yan Sehpa

6.950,00
Ürünü Görüntüle

Dietro Yan Sehpa

6.000,00
Ürünü Görüntüle

Dior Orta Sehpa

4.850,00
 

Sehpa

Yaşam alanlarımızın arka kahramanları olan sehpalar birçok amaca hizmet eder. Bu anlamda hiç kullanılmasa dahi özellikle oturma odası takımını tamamlamak için en önemli mobilyalardır. Orta ve yan sehpa olarak evimizde saklamaya ve sergilemeye kadar birçok alanda görev alan ergonomik mobilyalar Odasen Mobilya ile yaşamınıza renk katmaya devam ediyor.

Sehpa Seçiminde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler?

Sehpa tasarımları ve üretimi ahşap ağırlıklı olarak yapılmaktadır. Yuvarlak, kare, dikdörtgen şekilleri ile çok katlı olarak gelebilen sehpalar günümüzde yeni tasarımlar ile sanatsal dokunuşların adresi olmaktadır. Sonsuz seçeneklerinizin adresi olan Odasen Mobilya koltuk takımları ile paket halinde mobilyalarınıza uygun olarak seçenekler sunar. Bununla birlikte kendi zevkiniz ile herkese hitap eden geniş bir ürün yelpazesi Odasen kataloglarında yer almaktadır. Sehpa seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır. • Sehpanın genişlik ve yüksekliği ölçüsü • Kullanım fonksiyonları • Dayanıklılığı • Kullanılan malzemeler • Diğer mobilyalara uyumu Mobilyalarda olduğu gibi sehpa çeşitlerinin adresi Odasen Mobilya aynı zamanda ekonomik bütçelere göre ürün çeşitliliğine sahiptir. Böylelikle bütçe dostu mobilyalardan bahsetmek mümkündür. Öyle ki genel bütçeniz aksesuarlar, aydınlatma ve mobilya gibi alanlara bölünmek zorunda olabilir. Mobilya alımı öğesi, daha büyük parçalara ayrılan, daha büyük bir bölümle birlikte kanepe, yan sehpalar, sandalyeler ve sehpayı içerir. Bu durumda iyi haber ise kanepe veya sandalyelerin kalitesinden ödün vermediğiniz sürece hoşunuza giden bir mobilya için bütçenizi artırmak zorunda kalabileceğiniz. Ancak bütçenize uyan mobilya seçenekleri Odasen.com ile filtreleme olanakları sunmaktadır. Böylelikle bütçenizi aşmadan sehpa alımı yapabilirsiniz. Sehpa, herhangi bir yaşam alanında önemli bir mobilya parçasıdır. Sadece içecekleri ve atıştırmalıkları koymak için bir yer sağlamakla kalmaz, aynı zamanda çalışmak veya oyun oynamak için derme çatma bir masa olarak da kullanılabilir. Ve genellikle ziyaretçilerin gördüğü ilk mobilya parçalarından biri olduğu için, kendini ifade edecek bir mobilya seçmek önemlidir. Seçenekler sınırsızdır. Hatta Odasen Mobilya sınırsız sehpa seçenekleri sizin seçmekte zorlanacağınız başlıca etken olacaktır.

Dikdörtgen Sehpalar

Dikdörtgen sehpalar en popüler tarzdır. Çeşitli şekil ve boyutlarda yaşam alanlarınıza gelirler. Çok fazla yer kaplamadıkları için daha küçük alanlar için mükemmeldirler. Ancak daha büyük odalarda da kullanılabilirler. Özellikle klasik bir görünüm arıyorsanız, dikdörtgen bir sehpa harika bir seçenektir. Ahşap, metal ve cam dahil olmak üzere dikdörtgen sehpaların yapılabileceği çeşitli malzemeler vardır. Odasen Mobilya seçenekleri özellikle ahşap özel yapımları ile göz doldurmaktadır. Bu nedenle, mevcut dekorunuzu tamamlayacak bir şey arıyorsanız, ihtiyaçlarınıza uygun bir tarz Odasen ürün çeşitleri içerisinde mutlaka vardır. Ayrıca, çoğu dikdörtgen sehpa, dağınıklığı uzak tutmak için mükemmel olan saklama alanına sahiptir.

Kare Sehpalar

Kare sehpalar başka bir zamansız ama modaya uygun seçenektir. Çeşitli boyut ve şekillerde de gelirler. Odadaki köşe veya orta alanlar için mükemmeldirler. Bu tarz, bir kesit için sehpanın nasıl seçileceği ile ilgili sorunları çözmenize yardımcı olacaktır. Modern veya çağdaş bir görünüm arıyorsanız, kare sehpa harika bir seçenek olmaktadır. Sehpanızın malzemesini ahşap, metal veya cam gibi farklı unsurlardan seçebilirsiniz. Böylece aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli malzemelere sahip olursunuz.

Yuvarlak Sehpalar

Yuvarlak sehpalar, diğer şekillere göre daha az yer kapladıkları için küçük alanlar için harika bir seçenektir. Dar köşelere sığabilecekleri için sınırlı zemin alanına sahip odalar için de mükemmeldirler. Geleneksel bir görünüm arıyorsanız ve nasıl bir sehpa seçeceğinizden emin değilseniz, yuvarlak bir sehpa harika bir seçeneğiniz olabilir. Yuvarlak masaların keskin köşeleri yoktur. Bu sebeple çocuklu veya evcil hayvanlı aileler için mükemmel seçenek olmaktadır. Bununla birlikte yapılan araştırmalar yuvarlak şekillerin köşeli şekillere göre daha huzurlu hissettirdiğini göstermektedir.

Sehpa Nasıl Seçilir?

Bir sehpa seçimi söz konusu olduğunda, dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. Yeni sehpanız için ne kadar boş alanınız olduğunu görmek için odanızı boyutlandırarak başlayın. Ardından, zevkinizi şekil ve stil açısından değerlendirin. Tabii ki, bütçe dahilinde kalmanız da gerekiyor.

Odanızı ve Kanepenizi Boyutlandırarak Başlayın

Odanızı ve kanepenizi boyutlandırarak başlayın. Alan için çok büyük veya çok küçük bir sehpa almak istemezsiniz. Daha küçük bir odanız varsa yuvarlak veya kare bir masa, dikdörtgen bir masadan daha iyi bir seçenek olabilir. Daha büyük bir odanız varsa, dikdörtgen bir masa daha iyi bir seçenek olabilir.

Sehpa Şeklinizi Seçin

Sehpa ile ilgili en önemli faktörlerden biri şeklidir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli şekiller vardır ve her birinin kendi avantajları ve dezavantajları söz konusudur. Modern veya çağdaş bir görünüm arıyorsanız, kare sehpa harika bir seçenektir. İnsanların bu şekli seçmesinin nedenlerinden biri, çok yönlü olmaları ve her tür odada kullanılabilmeleridir. İlham almak için yılın en iyi modern tasarım fikirlerine Odasen.com ile internet sitesinden bakabilirsiniz. Öte yandan, dikdörtgen bir sehpa, geleneksel görünümüyle nostalji yaratmaya yardımcı olabilir. Özellikle fazladan depolama alanı istiyorsanız bu seçim tam size göre olacaktır. Hem şık hem de pratik bir şey istiyorsanız, yuvarlak bir sehpa harika bir seçimdir. Bununla birlikte yumuşak, nazik bir görünüm sunarlar. Yuvarlak sehpalar, misafirleri ağırlamak için de mükemmeldir. Çocuklu aileler için daha güvenlikli olan yuvarlak sehpalar ve diğer seçenekler Odasen Mobilya ile evlerinize gelmektedir.