Tek bir sonuç gösteriliyor

Ürünü Görüntüle

Odasen 403 Çay Seti

8.100,00
 

Çay Seti Koltuk Takımı

Koltuk takımları geniş bir ürün yelpazesi ile kullanıma göre farklı ebat ve boyutları ile yaşam alanlarınızı zenginleştirmektedir. Bu aşamada oturma odası koltukları gibi, bahçe oturma takımlarından bahsetmek mümkündür. Ancak geniş alana sahip olanlar için muhteşem sohbetlerin adresi çay seti koltuk takımı Odasen farkı ile evinize ve misafirlerinize değer katmaktadır. Özellikle kafeler günümüzde misafirlerini çay seti koltuk takımları ile ağırlamaktadır. Bu aşamada trend olan çay seti koltuk takımları farklı ebatlar ile gelirken iki tek kişilik bir de iki kişilik koltuk takımı ve sehpaları ile gelmektedir. Muhteşem tarzları bir sandalyenin ötesinde ancak bir berjer koltuk konforundadır. Uzman tasarımcıların kaleminde görsellik kazanan berjerler mimarlarımızın ve usta sanatçılarımızın elinde şekillenir. Bu sayede kaliteli, modern ve dayanıklı koltuklar ile sehpalar ortaya konur. Bu aşamada onlarca çeşit çay seti koltuk takımı ile sehpalar ve diğer mobilya çeşitleri Odasen Mobilya farkıyla evlerinize gelmektedir. Sevdiklerinizle geçireceğiniz birkaç saatinizi çay ve kahve eşliğinde hoş sohbetler ile yapabilirsiniz. Bu aşamada yeriniz bir balkon, bahçe ile bir ağaç gölgesi olabilir. Bu anlamda modern bir yaşama sahip olan kişilerin tercihi doğal olarak çay seti koltuk takımları olmaktadır. Çok geniş alanlarda pratik bir kullanım imkanı sağlayan koltuk takımları talebe göre çok daha sayı ile evlerinizi şenlendirebilir. Böylelikle daha kalabalık bir misafir grubunuzu modern koltuk takımları ile karşılayabilirsiniz.

Balkonlarınıza Değer Katan Çay Seti Koltuk Takımları

Balkon, evimizin en özel yerlerinden bir yer. Öyle ki nefes almak için çıktığımız, gökyüzün bakıp hayaller kurduğumuz yerlerden olmaktadır. Hatta bizi dış dünyayla bağladığımız ya da sevdiklerimizle doğal çevrenin tadını çıkarabildiğimiz yerler olmaktadır. Bunun da ötesinde kendimizle vakit geçirebildiğimiz yerdir. Dış alanları doğanın tazeliğini vurgulamaya yardımcı olacak şekilde dekore etme düşüncesinde olabiliriz. Bu anlamda Odasen Mobilya ev dekor ürünleri ile balkonunuzu dekore edebilirsiniz. Odasen Mobilya ile odalarınızın yanında balkonunuz için saksılar, sütun mumlar ve birbirinden güzel çay takımları gibi ev ürünleri seçebilirsiniz. Bu anlamda geniş bir ürün yelpazesi ev dekor ürünleri ile balkonlarınıza güzellik katan çay seti koltuk takımları olmaktadır.

Muhteşem Çay ve Kahve Saatlerinin Buluşma Adresi Çay Seti Koltuk Takımları

Balkonlarınız gibi küçük alanlarınızda hoş vakit geçirirken rahat bir oturum ile koltuk takımı ihtiyacınız olabilir. Bu anlamda salon kanepeleri gibi büyük mobilyaların bu alanlarda kullanılması zordur. Kolay taşınmadıkları gibi hantal görüntü verebilir. Bununla birlikte temizliği zor olduğu gibi balkonlarınızdaki alanları kapatır. Böylelikle rahat ve modern bir görüntüde uzak bir çay muhabbeti olabilir. Özellikle küçük balkona sahip kişiler için elverişli ve kullanışlı mobilyalar tercih edilir. Kullanımlar masa takımları ile sınırlı olsa da çok daha konforlu olarak gelen çay seti koltuk takımları balkonununu büyüklüğüne göre şekillendirilmektedir. Standardında bir ikili ve iki tekli olan koltuk takımları sehpanızın alanını da düşünerek daha çok sayısı artırılabilir. Özellikle açık havalarda güneş ışığına karşı daha sağlam kumaşlara sahip olan koltuk takımları sağlam iskeleti ile uzun yıllar konforlu kullanım sağlar. Bu anlamda ihtiyaçlarınıza yanıt veren Odasen Mobilya çay seti koltuk takımları ile birlikte sehpalar, masalar ve diğer mobilya ihtiyaçlarınız için de hızlı çözüm önerileri sunmaktadır. Çay partilerinizin en önemli adresi olan çay seti koltuk takımları daha çok sıcak renklerde üretilmektedir. Evinizin en güzel köşesine renk katan bu takımlar içinizdeki heyecanı ortaya çıkarır. Böylelikle misafirlerinizin heyecan dolu anları ile muhteşem çay sohbetleri sizi bekler. Unutamayacağınız anılarınızı biriktirebileceğiniz koltuk takımları özellikle kış mevsimlerinde kapalı olan balkonlarda hayat bulur. Yaşamınıza renk verirken aynı zamanda güneşin tadını çıkaracağınız balkonlar kahve saatlerinizin buluşma noktası olur. Bu anlamda unutamayacağınız çay ve kahve ikramları için çay seti koltuk takımları ihtiyaçlarınıza muhteşem çözümler sunmaktadır.

Odasen 403 Çay Seti

Özellikle kolay taşınma olanağına sahip olan Odasen 403 Çay seti standart bir sandalyenin ötesinde muhteşem bir konfora sahiptir. Bir sandalye kullanımı kadar kolay olmasının yanında tekli bir berjer koltuk kadar konforlu ve rahat kullanım olanağı sağlar. Kolçakları olmaması nedeniyle çok dar alanlarda dahi ergonomik kullanım imkanı veren çay seti iki tekli bir iki kişilik koltuk ile gelir. Koltuk takımının ayakları ile sehpanın ayakları ve çizgileri modern bir uyum içersinde olur. Çok pratik işlevsel kullanımı ile bulunduğu bölgeden kolay taşınabilir özelliğe sahip olması herkesin kullanabilmesinde önemli olmaktadır. Özellikle açık alanlar ile balkonlarda kullanım tercihi söz konusu olur. Türkiye’de yeni hayat bulan çay seti koltuk takımları alanınızın genişliğine göre artırılabilir sayıları ile sizin talebinize göre alınabilmektedir. Bu anlamda Odasen Mobilya internet sitesinden rahatlıkla temin edebileceğiniz setler evinizle kapınıza kadar teslim edilmektedir. Kurulumu ve kullanışı son derece pratik olan koltuk takımları bu sayede birçok yere taşınabilir ve rahat bir şekilde kullanılır. Hatta kapı önünde verandalarda kullanımı çok daha işlevsel olur. Bu anlamda çeşitli çay seti koltuk takımları sizlere uygun bütçeler ile Odasen Mobilya’da sunulmaktadır.